Якось так і живу• 11 июля в 09:35
Raywell bio hidra mask- кто користувався такою, як вона вам
Чи помітили, якийсь позитивний результат на волоссі? Чи підійде для фарбованого пористого волосся?
З царем в голові• 11 июля в 11:05
поки користуєтесь - все супер ,як тільки перестаєте - волосся стає ще гірше ніж було до . і це стосується всієї серії рейвел , як маски так і шампуні - користувалася рік - споганила волосся , а ціна на них зовсім не дешева.
однозначно не рекомендую
Якось так і живу
• 11 июля в 11:16
Ответ дляЗ царем в голові
однозначно не рекомендую
Дякую
З царем в голові• 11 июля в 11:19
Ответ дляЯкось так і живу
Дякую
і ті всі що пишуть рекомендації , це ті що користуються в моменті , тобто коли користуєшься все гарно , волосся юлискуче , розсипчате. доречі дуже багато перукарів парять цю марку , мабудь маржа гарна на ній