ОбережнаЯ• 11 июля в 12:32
В кого срк, у вас терміновий позив саме зранку?
Кожен ранок терміновий позив до туалету, це дуже виснажує, там наче годинник, і не важливо їла мало чи ні, всеодно і стерпіти не можливо бо починаються гази і крутіння
У вас також таке при срк?
Млинці зі смайликом• 11 июля в 12:35
без всякого срк хожу каждое утро в туалет после несколько глотков кофе
ОбережнаЯ
• 11 июля в 12:36
Ответ дляМайструю крила
Наоборот в туалет не хожу(
Последний раз было на прошлой неделе
Ну тоді у вас точно не спк, бо там неможливо не ходити, дуже часто навіть кашеподібний вихід у людей
Майструю крила• 11 июля в 12:36
Ответ дляМлинці зі смайликом
Счастливая
ОбережнаЯ
• 11 июля в 12:36
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ну тут трохи інше, при спк кашеподібний кал
ЛюбимаЯНЬ• 11 июля в 12:38
Ответ дляОбережнаЯ
Это не признак срк вообще
ОбережнаЯ
• 11 июля в 12:39
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Это не признак срк вообще
Чому? При срк зранку людей крутить і можуть ходити мʼяко
ЛюбимаЯНЬ• 11 июля в 12:39
Ответ дляОбережнаЯ
Нет, конечно.
ОбережнаЯ
• 11 июля в 12:40
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Нет, конечно.
А як тоді? Чому ви так вирішили?
ЛюбимаЯНЬ• 11 июля в 12:44
Ответ дляОбережнаЯ
А як тоді? Чому ви так вирішили?
Для СРК не является характерным именно утренние позывы к дефекации или определенная форма стула.
Вы делали колоноскопию с биопсией, сдавали анализы на инфекции, паразиты, кальпротектин, копрограмму?
ОбережнаЯ
• 11 июля в 12:46
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ось симптоми срк про які я і мала на увазі
Всі дослідження робила, колоноскорія не показана вік молодий і немає показів, калькопротектин в нормі
Гастроентеролог сказав, що це нервове, тобто спк, коли допустим вдома гості чи ще шось таке, то в туалет взагалі можу не ходити, відволікаюсь від цього
Також в людних місцях починає крутити, при тривогах
ЛюбимаЯНЬ• 11 июля в 12:48
Ответ дляОбережнаЯ
И антидепрессанты не помогли?
ЛюбимаЯНЬ• 11 июля в 12:48
Ответ дляОбережнаЯ
Полно людей так утром ходит в туалет
ОбережнаЯ
• 11 июля в 12:50
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
И антидепрессанты не помогли?
Не пила їх, тільки призначали Бафазол іс, но щось він особливо нічого не дає мені
Позиви кожен ранок, і можу сходити нормальним і трохи кашеподібним, а можу кілька днів норм, потім мягче і якось так короче
Я вже цього так боюсь, шо кожен ранок тіпає
ЛюбимаЯНЬ• 11 июля в 12:54
Ответ дляОбережнаЯ
Для психически здорового человека не характерно циклиться на форме стула и изучать когда у него позывы.
Идите к психиатру за нормальными назначениями.
ОбережнаЯ
• 11 июля в 13:17
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ну просто у нормального человека стул же должен быть оформленный постоянно, а не мягкий или рыхлый, или через раз нормальный
ЛюбимаЯНЬ• 11 июля в 13:22
Ответ дляОбережнаЯ
Ничего он не должен
Мрію про пончик• 11 июля в 13:49
Ответ дляОбережнаЯ
Мені ставили СРК. Довго вважала, що так і є. Потім потрапила в лікарню, виявилося, що в мене неспецифічний виразковий коліт.
І так, зранку як годинник - що тоді, що зараз. І не тільки зранку
ОбережнаЯ
• 11 июля в 13:52
Ответ дляМрію про пончик
Ну бачте у вас не тільки зранку. А тут зранку як повне очищення
У вас кал тільки рідкий?
Мрію про пончик• 11 июля в 13:53
Ответ дляОбережнаЯ
У вас кал тільки рідкий?
Або рідкий, або кашоподібний
ОбережнаЯ
• 11 июля в 13:54
Ответ дляМрію про пончик
Або рідкий, або кашоподібний
Це вже довго у вас таке? Ліки кал не тримають?
Мрію про пончик• 11 июля в 14:24
Ответ дляОбережнаЯ
Вже 15 років. Ліки я постійно приймаю, але вони ж для НВК. Допомогають, щоб не було загострення. Але деякі симптоми зі мною постійно, наприклад, постійне бурчання живота.
ОбережнаЯ
• 11 июля в 14:28
Ответ дляМрію про пончик
Я зрозуміла вас, дякую за відповіді
А бувало таке, що стілець нормальний? Чи ні?
Мрію про пончик• 11 июля в 14:30
Ответ дляОбережнаЯ
Я зрозуміла вас, дякую за відповіді
Буває. Але тоді в мене починає кишківник боліти. Видно ж все одно він травмований, то важче таке сприймати.
ОбережнаЯ
• 11 июля в 14:46
Ответ дляМрію про пончик
Розумію вас, дуже тяжко це все (
Ну в цілому все одно випорожнення при нвк ж кожен день и по багато раз рідкуватим правильно? І позиви ці не перетерпіти і не відволікатись ?Бо в мене в чоловіка дуже схожа ситуація, і він не хоче нічого з цим робити, його все влаштовує (
Мрію про пончик• 11 июля в 14:59
Ответ дляОбережнаЯ
Розумію вас, дуже тяжко це все (
Так, саме так, як ви описали.