Клевотница• 11 июля в 16:11

Як же ця тривожність дістала!

Ну живи собі життя, радій!
Ні вже зранку сердце колотиться - чи не втрачу роботу, чи не загуляє чоловік, чи немає онкології.
Як подолати цю мозгову атаку
Работать надо• 11 июля в 16:29
Ответ дляВсміхайлик
А мені ні, я теж дуже тривожна, бо ти без житла, весь час бомблять, що буде далі - невідомо, весь час панічки і серцебиття.
Майже усі люди в Україні
Дівчата, тримаймося
НеВРотик• 11 июля в 16:29
Ответ дляКлевотница
Можете порадити вправи? Може з ютуб?
Я курс купила у девочки. Гривен 300-400. Там доступ на 2 месяца. Я видео записала с экрана и занималась полгода. А потом надоело и следующий купила) зараз пошукаю
Ms. Dolly• 11 июля в 16:30
Ответ дляКлевотница
Ну я з Херсону, своє відплакала в 22-23 році
Ну у меня дело не в плакать, а в выжить, не раз уже било окна.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 11 июля в 16:32
Ответ дляMs. Dolly
А у вас окрім як їхати немає іншого виходу. В пеклі неможливо бути спокійним.
Ms. Dolly• 11 июля в 16:32
Ответ дляВсміхайлик
И вы думаете про гульки мужа работу? Я сама уже на рецептурных от психиатра, но вот такие вопросы меня не беспокоят.
Угги_в_горошек• 11 июля в 16:33
Ответ дляКлевотница
Прискорене сердцебиття, тремор рук. Конкретно зараз боюсь втратити роботу
А есть предпосылки?Чего боитесь,то и случиться.Забейте на все ,как будет,так и будет.
автор Клевотница • 11 июля в 16:33
Ответ дляMs. Dolly
Так я про що пишу. Я вже пережила окупацію, втрату дому, ризики померти від обстрілів чи на підвалі.
А таке враження що мозок вже не може жити без напруги і сам вигадує проблеми
автор Клевотница • 11 июля в 16:34
Ответ дляMs. Dolly
Це я думаю про гульки чоловіка і роботу.
І фішка в тому що наче мозок живе окремо від мене. Це не я контролюю за що мій мозок буде переживати сьогодні
Ms. Dolly• 11 июля в 16:34
Ответ дляКлевотница
Понятно
Ля-ля-ля• 11 июля в 16:35
Ответ дляКлевотница
Ахаха, перепила все. Від грибів до 5 htp
Какие 🍄 ели?
Я со своей тревожностью пошла к психиатру, поставили тревожное расстройство, но мне прям край был, уже вздернуться хотелось. АД и транквилизаторы меня вытянули. Так что мой вам совет, идите к врачу, лучше вам все равно не будет
Работать надо• 11 июля в 16:35
Ответ дляКлевотница
Можете порадити вправи? Може з ютуб?
А ви, автор, як жива людина, маєте право проживати різні емоції. Ось цей успішний успіх з інсти і ютубу та нескінченні радість і щастя, що продають в курсах, то все для дурників
автор Клевотница • 11 июля в 16:35
Ответ дляУгги_в_горошек
Чего боитесь то и случится.

😆ви мене неймовірно заспокоїли
Ms. Dolly• 11 июля в 16:35
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
А ехать не могу без мужа, а его не выпустят, вот и живём пока не убило.
Угги_в_горошек• 11 июля в 16:36
Ответ дляКлевотница
Скажите себе,что будете решать проблемы по мере их поступления.Сейчас все хорошо.Выйдите на улицу,подышите свежим воздухом,погрейтесь на солнышке.
Ms. Dolly• 11 июля в 16:36
Ответ дляКлевотница
Попробуйте ад
Ро30BbIu_CJIoHuK• 11 июля в 16:36
Ответ дляMs. Dolly
Може хоч інший регіон, не розглядаєте?
ТаЕщеОптимистка• 11 июля в 16:36
Ответ дляКлевотница
Пробували гліцинат магнію у нормальних дозуваннях? Гриби (якщо Ви про єжовик) тривожникам взагалі протипоказані як і 5 htp
Работать надо• 11 июля в 16:37
Ответ дляКлевотница
Чего боитесь то и случится.

😆ви мене неймовірно заспокоїли
От бачите, ви вже посміхається
Не все так погано
Ms. Dolly• 11 июля в 16:37
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Може хоч інший регіон, не розглядаєте?
Муж не доедет, смысл?
Всміхайлик• 11 июля в 16:37
Ответ дляMs. Dolly
Я думаю про інше, яка різниця що тривожить, я без рецептурних, на алкашці.
Работать надо• 11 июля в 16:38
А те що ви пишете про чоловіка, то взагалі останнє за що б я переживала
автор Клевотница • 11 июля в 16:38
Ответ дляMs. Dolly
Попробуйте ад
Ну ось цей 5 htp це практично антидепресант.
Він щось там змушує вироблюватись дофамін.
І якщо чесно він мене просто витягнув з того світу. Але я його приймала 6 місяців. Якби не хочеться підсажуватись. Зараз зробила перерву. Два місяці і привіт нав´язливі думки
Ро30BbIu_CJIoHuK• 11 июля в 16:39
Ответ дляРаботать надо
От бачите, ви вже посміхається
Не все так погано
Тут є роботи з бронюванням. Можна шукати. В нас чоловіки працюють, в критичні інфраструктурі з півдня, переселенці.
автор Клевотница • 11 июля в 16:39
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Мені йожовик як мертвому припарки.
А 5 htp крутезна штука
Ро30BbIu_CJIoHuK• 11 июля в 16:40
Ответ дляРаботать надо
От бачите, ви вже посміхається
Не все так погано
Пробачте то я не вам, помилково.
автор Клевотница • 11 июля в 16:40
Ответ дляРаботать надо
От бачите, ви вже посміхається
Не все так погано
Так я і не казала що в мене щось погане сталось.
Мене тривожить не контрольовані думки і страхи про майбутнє.
Я хочу на сайті брокаод бьюті бокс обирати, а не сердце заспокоювати
НеВРотик• 11 июля в 16:41
Ответ дляКлевотница
Це невроз. У вашого мозку якщо чесно багато підстав щоб хвилюватися. То що ви пережили за ці три роки не багато й за життя переживають. Але якщо ви будете впевнені в свому тілі то й в житті будете більше впевнені. Це я кажу зі свого досвіду. Тренер Ольга Івченко(Острикова) . Вона сама до йоги прийшла через дуже серйозні проблеми зі здоров´ям. Я вже півтора роки займаюся. Чи найдіть її в інста - вона га всі питання відповідає. Чи ось посилання на курс https://www.ostrikova-marafon.fun/new5/
автор Клевотница • 11 июля в 16:41
Ответ дляРаботать надо
Та я ж не обираю про що переживати! Ви розумієте?
автор Клевотница • 11 июля в 16:42
Ответ дляНеВРотик
Дуже вам дякую 🌹🌹🌹😘
Ро30BbIu_CJIoHuK• 11 июля в 16:42
Ответ дляКлевотница
Тільки автор усвідомлення, що майбутнього немає, як і минулого. Є зараз. Ця біганина, як білка в колесі, не припиняється без усвідомлення