Клевотница• 11 июля 2025

Як же ця тривожність дістала!

Ну живи собі життя, радій!
Ні вже зранку сердце колотиться - чи не втрачу роботу, чи не загуляє чоловік, чи немає онкології.
Як подолати цю мозгову атаку
Работать надо• 11 июля 2025
Ответ дляКлевотница
Та я ж не обираю про що переживати! Ви розумієте?
Розумію, у мене теж є свої страхи і переживання
ТаЕщеОптимистка• 11 июля 2025
Ответ дляКлевотница
Ну ось цей 5 htp це практично антидепресант.
Він щось там змушує вироблюватись дофамін.
І якщо чесно він мене просто витягнув з того світу. Але я його приймала 6 місяців. Якби не хочеться підсажуватись. Зараз зробила перерву. Два місяці і привіт нав´язливі думки
Це прекурсор серотоніну, який в свою чергу збільшує вивільнення дофаміну. Якщо Вам підійшов - чудово, просто багато препаратів психофармакологічних з седативним ефектом, які призначають при неврозах і тривожних розладах, навпаки блокують серотонінові і дофамінові рецептори. І, відповідно, буст серотоніну і дофаміну в багатьох викликає тривогу.
Якщо Вам підійшов - прекрасно, приймайте його і далі, добре ще додати гліцинат магнію, саме гліцинат, бо це найкраща форма саме для нервової системи і спорт
Ms. Iphone• 11 июля 2025
Ответ дляКлевотница
Ахаха, перепила все. Від грибів до 5 htp
всім офісом жеремо триптофан - гарненько так допомагає
автор Клевотница • 11 июля 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Дякую. Вже додала стрейчінг з диханням.
Вище дівчина дала посилання на вправи з йогою.
І почитаю про гліцинат магнію
Швидка Настя• 11 июля 2025
Якщо готові до психіатра, то можу рекомендувати в Києві.
Моя мама була яки Ви. Тепер все добре.
ТаЕщеОптимистка• 11 июля 2025
А взагалі, мені здається, поки ми незадоволені своїм життям, не відчуваємо себе в комфорті і безпеці і змушені не жити, а терпіти коли це все скінчиться, що не жри, а накривати періодично буде
ТаЕщеОптимистка• 11 июля 2025
Ответ дляКлевотница
Дякую. Вже додала стрейчінг з диханням.
І почитаю про гліцинат магнію
До амінокислот наврядчи можливе звикання. Вони є і у рибі, і в мʼясі, і в фініках чи бананах. Ми ж не їмо рибу чи мʼясо по півроку і кидаємо, щоб не було звикання
Ms. Dolly• 11 июля 2025
Ответ дляВсміхайлик
Я думаю про інше, яка різниця що тривожить, я без рецептурних, на алкашці.
Меня алкашка уже не берет, эх. .
Ms. Dolly• 11 июля 2025
Ответ дляКлевотница
Ну я была на ад по рецепту врача, на год помогло, прям вообще нормально было все
Ms. Dolly• 11 июля 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Тут є роботи з бронюванням. Можна шукати. В нас чоловіки працюють, в критичні інфраструктурі з півдня, переселенці.
Это вы мне наверное? У меня проблема в том, что муж в розыске, он либо туда либо прятаться от них.
автор Клевотница • 11 июля 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Дякую, ви прям так детально знаєте дію цих добавок. 🌹🌹🌹
автор Клевотница • 11 июля 2025
Ответ дляШвидка Настя
Моя мама була яки Ви. Тепер все добре.
Дякую я зустрічалась з психіатром. Він казав що я молодець і непогано справляюсь. Він мені приписував які препарати. На сайті вказано що антидепресант але він продавався без рецепту. Типу легенький. Але відверто кажучи я якогось явного ефекту не відчула.
Я сама собі вичитала ось цей 5 htp, психіатр не заперечував. Плюс намагалась додати спорт і відмову від алкоголю .
Дуже непогані результати.
Але я сама собі вирішила літо прожити ’ на суху’
Типу фрукти, овочі, сонце.
Півтора місяця нормально, а це знову почало накривати
7_кг_рыбы• 11 июля 2025
Мне нравятся здешние авторы. И этот тоже. Заходит такая -а посоветуйте мне.
Все советуют , кто что знает.. А автор уселась поудобнее и давай носом крутить . Это не нравится..это не подходит... это не то...это не так...такое не работает...тут сомнительное..там подозрительное. Позиция супер, что я могу сказать
Незламна• 11 июля 2025
переживаю за родителей и ребенка, передалось от бабушки.
автор Клевотница • 11 июля 2025
Ответ для7_кг_рыбы
Цікаво! Де я від чого відмовлялась?
Дівчина вправи порадила з йоги. Буду вивчати.
Ще одна пані вітаміни.

Я по суті відмовилась від гліцину і алкашки
ТаЕщеОптимистка• 11 июля 2025
Ответ дляКлевотница
Брат в магазині спортивного харчування працює 😅
автор Клевотница • 11 июля 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Супер коли кожен на своєму місці.
А я купую у себе в магазинчику ( в них повністю асортипет айхерб, плюс Польща) такі дундуки сидять. Максимум що вони можуть витягнути опис з сайту айхерб
ТаЕщеОптимистка• 11 июля 2025
Ответ дляКлевотница
Супер коли кожен на своєму місці.
В нього навчання від мережі магазинів + вони регулярно тестування проходять, ну і йому самому цікаво, зайшла ця тема, зараз проходить курс дієтологіі і нутрицевтики, щоб отримати сертифікат в цій сфері. То він мені принципом дії амінокислот і микоелементів всі вуха прожужжав
Файна дівка• 11 июля 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Зазвичай це буває в людей без об´єктивних серйозних проблем. Бо коли вона виникає, ні про що інше більше не думаєш. Особливо, коли проблема зі здоров´ям. Все інше перестає існувати. Вам це треба?
Та нє, у мене є об´єктивна проблема, але такі тривожні стани теж бувають. Але я навчилася з ними взаємодіяти, не зациклюватися
Файна дівка• 11 июля 2025
Ответ дляКлевотница
Прискорене сердцебиття, тремор рук. Конкретно зараз боюсь втратити роботу
Генералізований тривожний розлад нагадує
Файна дівка• 11 июля 2025
Ответ дляШвидка Настя
Моя мама була яки Ви. Тепер все добре.
Порекомендуйте мені, будь ласка
Добра всем!• 11 июля 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Ой як ви не праві. У мене навпаки це почалося, коли повалили все нові й нові проблеми. І я тепер панічно боюся, що щось ще додасться до цього букету, не полишають ці думки. Бо як тільки вирішу одну проблему, лізе інша і так по колу.
ТаЕщеОптимистка• 11 июля 2025
Ответ дляКлевотница
Супер коли кожен на своєму місці.
Автор, забула ще уточнити дозування 5htp, яке Ви приймали. Одразу напишу, якщо це до 300мг в день, то перерви робити не треба, єдине, що поступово знизити через півроку-рік до 100мг , а так можна приймати на постійній основі. Перерви дійсно треба тільки якщо дозування 800мг (в такому дозуванні для зниження ваги приймають короткими курсами)
Білка в колесі• 12 июля 2025
Ответ дляMs. Iphone
при тривожних розладах ніяк не дороможуть ’вітаміни’. Тільки АД або психотерапія.