Сумчатая кошка• 11 июля в 18:32
Це рахується як вища освіта?
Ніде не написано про спеціальність бакалавра
Крошечка-хаврошечка• 11 июля в 18:56
Ответ дляСумчатая кошка
Так
У нас же уже 20 лет все дипломы пластиковые. А вы ввели свой диплом на сайте , который вам выше привели? .
Не по теме- зачем вы поступали в такой стремный вуз, ведь полно государственных, академических университетов???
Дона Ко Ко• 11 июля в 18:56
Ответ дляНевловимий Джо
Нема таких спеціальностей на сайті універу. Вступ за НМТ, бакалаврат 4 роки, спеціальності загальнопоширені
Невловимий Джо• 11 июля в 18:56
Ответ дляШиворот Навыворот
5 языков за два года и чтение древнегреческих текстов
Ну філологи вчать кілька мов, навіть коли вчаться на вчителя української мови. Просто ж не все в дипломі
Дона Ко Ко• 11 июля в 18:57
Ответ дляШиворот Навыворот
За границей три года - это бакалавр
Львів поки що не за кордоном знаходиться
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Мабуть тому що люди хотіли отримати саме таку освіту. І дипломи не пластикові скрізь.
Невловимий Джо• 11 июля в 18:58
Ответ дляШиворот Навыворот
За границей три года - это бакалавр
Вона в українському закладі. Сам універ 4 роки пише. У неї тіпа курсів
Крошечка-хаврошечка• 11 июля в 18:58
Ответ дляSvitlo_
А какие госвузы не пластиковые выдают???
Шиворот Навыворот• 11 июля в 18:59
Ответ дляНевловимий Джо
Они учат, но выучить за два года невозможно 5 языков. Даже один язык до приличного уровня не так просто за два года выучить, а что уж говорить о пяти. Обычная шарашкина контора
Шиворот Навыворот• 11 июля в 19:00
Ответ дляНевловимий Джо
Значит это курсы
Ну если человек хотел стать священником, то в чем у автора проблема? Непонятно. И к чему вопросы о высшем образовании...
Дона Ко Ко• 11 июля в 19:01
Ответ дляНевловимий Джо
То не ВНЗ, то церковний заклад
УКУ - це зво з державною ліцензією, але саме ця програма, за якою вчилася автор, це його освітня діяльність у співпраці з УГКЦ на рівні курсів.
Дона Ко Ко• 11 июля в 19:01
Ответ дляШиворот Навыворот
Подивіться рейтинги шарашкіної контори і середні бали вступників, будете здивовані.
Невловимий Джо• 11 июля в 19:02
Ответ дляШиворот Навыворот
Так там не вказано, що перекладач. Навчальну програму дивитись треба. Відомий ВНЗ (біоресурсів) взагалі відповів колись, що якщо не 1 пріоритет, то не візьмуть документи при вступі. А це протизаконно. Мало лі хто що пише
Невловимий Джо• 11 июля в 19:02
Ответ дляШиворот Навыворот
Значит это курсы
Тут згодна. Треба бажання саме там навчатись й працювати потім
Невловимий Джо• 11 июля в 19:03
Ответ дляДона Ко Ко
Так про те й мова. Її інститут то не університет і не ВНЗ
Дона Ко Ко• 11 июля в 19:03
Ответ дляНевловимий Джо
Вже багато років не зво вирішує, хто у них буде навчатися, а загальнодержавна система.
Шиворот Навыворот• 11 июля в 19:03
Ответ дляНевловимий Джо
Вы внимательно прочитали, что там написано?
Она хвалится, що це не є недосяжним за два роки знати п´ять мов
Невловимий Джо• 11 июля в 19:03
Ответ дляДона Ко Ко
Бо там універ з ліцензією. А автор вчилась при ньому на курсах по суті(
Невловимий Джо• 11 июля в 19:04
Ответ дляДона Ко Ко
Я знаю. Але така відповідь була. Як і тут автору могли сказати про вищу освіту, але вона не звернула увагу про яку саме мова
Дона Ко Ко• 11 июля в 19:05
Ответ дляНевловимий Джо
Інститут - це факультет УКУ, це невід´ємна частина зво і він видає дипломи державного зразка, просто не за тими програмами, за якою вчилася автор.
Невловимий Джо• 11 июля в 19:05
Ответ дляШиворот Навыворот
Ну то хай знає. Скрін зробила заради 4 курсу
Дона Ко Ко• 11 июля в 19:07
Ответ дляНевловимий Джо
Я розумію. Але це не привід УКУ називати шарашкіною конторою. Автору обіцяли диплом, який визнається УГКЦ, вона його й отримала.
Дона Ко Ко• 11 июля в 19:08
Ответ дляНевловимий Джо
Думаю, автор все знала з самого початку, якщо це реально її диплом, а не чужий.
Невловимий Джо• 11 июля в 19:08
Ответ дляДона Ко Ко
Я так не називала. Тоді до неї питання, вона всі 3 роки не знала, що то не світська освіта?
Дона Ко Ко• 11 июля в 19:10
Ответ дляНевловимий Джо
Ок, скажу інакше: зво не приймає ніяких документів фізично, все відправляється в електронному вигляді. З ними взагалі не треба контактувати.
Невловимий Джо• 11 июля в 19:12
Ответ дляДона Ко Ко
Були питання, тому написали. Не про пріоритет. Туди не подали
Перша на селі• 11 июля в 19:18
В державному розумінні - ні, це не акредитована спеціальність, немає освітнього ступеню. Тобто фактично це як курси підвищення кваліфікації.
Перша на селі• 11 июля в 19:20
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Не має значення матеріал документа про освіту. Я закінчувала в 2019 році Київський педагогічний унвер ім. Драгоманова. Диплом паперовий. А з минулого року чи може і раніше взагалі відмінили форму документа про освіту - тепер кожен НЗ може сам собі проєктувати зовнішній вигляд документа. Це не є принциповим.