Сумчатая кошка• 11 июля в 18:32
Це рахується як вища освіта?
Ніде не написано про спеціальність бакалавра
Дона Ко Ко• 11 июля в 19:52
Ответ дляSvitlo_
Три роки навчання - це не бакалаврат.
Але вчити християнську етику в державній школі чи в християнській приватній ви зможете.
Без диплому бакалавра як мінімум - ні.
Сумчатая кошка
• 11 июля в 20:00
Ответ дляSvitlo_
В мене донька без диплому бакалавра викладає в школі і пропозицій багато. Може навіть вибирати.
Як вона туди потрапила без потрібної освіти?
Дона Ко Ко• 11 июля в 20:02
Ответ дляSvitlo_
Офіційно в трудовій точно не написано вчитель, і відповідно проводячи освітню діяльність без диплому вона порушує українське законодавство. За документами вона рахується як помічник вихователя чи щось таке. Баптисти всі такі чесні ?
Дона Ко Ко• 11 июля в 20:05
Ответ дляSvitlo_
До речі, не здивуюся, що і школа оформлена не як школа, а як центр розвитку, а державний табель видає зовсім інша організація з ліцензією. Це недобросовісність.
Ответ дляДона Ко Ко
А як я маю знати чи всі баптисти чесні?
Я не сказала, що моя донька не має диплома вчителя? І з яких пір в Україні не можна працювати без диплому бакалавра? Для чого тоді пед.коледжі існують?
Сумчатая кошка
• 11 июля в 23:28
Ответ дляSvitlo_
А як я маю знати чи всі баптисти чесні?
Для роботи в державних установах диплом обов’язково повинен бути