Кидстаффовна• 11 июля 2025
Рак підшлункової
Які шанси вийти хоча б в часткову ремісію при такому діагнозі?
Діагностували 4 стадію(є метастази в печінку та прилеглі лімфовузли), і то по біопсії, спочатку думали що в печінці первинна пухлина. На самій головці підшлункової пухлина 1,5 см, але поширення пішло по протоках в печінку.
Жодної симптоматики не було, поки метастаз не почав давити на жовчний міхур і це не викликало больові відчуття в підреберʼї, а потім механічну жовтяницю(поставили стент).
Симптомів, як таких і зараз особливо немає. Трохи ниє бік, бо пухлина так само давить на жовчний і все. Аналізи вцілому непогані. Фізична активність теж збережена, все нормально з апетитом.
Зараз прописали хімію, чи можлива після неї операція, і хоча б часткова ремісія?
Лікування проводиться не в Україні, препарати хімії тут одні з найкращих в світі.
Я звісно читала в інтернеті про поганий прогноз, малу виживаємість, але ж загалом не такий поганий стан, і дуже хочеться вірити в кращу долю.
ЧупакабраЗеБест• 11 июля 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Якими роками при раку підшлункової?
Погроз до півроку максимум.
Які б не були лікарі, вони- не Боги.
Хіба вірити в чудо .
Автор, не нагнітаю, але тримайтеся.
До речі, мамі робили прививку від корони ?
Родичка робила, через півроку теж підшлункова :(
Погроз до півроку максимум.
Які б не були лікарі, вони- не Боги.
Хіба вірити в чудо .
Автор, не нагнітаю, але тримайтеся.
и что, тоже именно рак?
а какую именно, файзер?
Рожайтретьего• 11 июля 2025
Ответ дляПоследний вагон
Никаких шансов. Это самый неизлечимый вид
Стів Джобс прожив 3 р.Міг купити багато що,лікували кругом.
Последний вагон• 11 июля 2025
Ответ дляРожайтретьего
Три года с 4 стадией не живут
Кокосиха• 11 июля 2025
О том, что у маминой кумы был рак поджелудочной, узнали только на вскрытии.Тоже не было никаких симптомов. Стало плохо, отвезли в больницу, реанимация, смерть.
Пекельнi Борошна• 11 июля 2025
Ответ дляОля_с_киркою
Шел человек мимо больницы и решил зайти к своему знакомому доктору,узисту, на осмотр. Давно не был, ничего не болело и не беспокоило. Итог осмотра, рак поджелудочной 4 степени, обширные метастазы, через месяц его не стало.Тодк все было бессимптомно и вообще никак не отразилось на самочувствии. Видимо очень агрессивная и быстро текущая форма была.
конечно беспокоило иначе бы даже мысль не возникла ’зайти к узисту’. Другой вопрос что симптомы онко часто просто ’что-то не так - может просто устал’, ничего конкретного
Все до блиску• 11 июля 2025
Автор ,вы все уже прочитали про этот вид рака. Добавить нечего.
Далеко не все опухоли поджелудочной операбельны. Решение про операцию принимается как правило после двух химий.
Онко в нашей семье было очень много и всегда начинали с химии, в некоторых случаях с химии и лучевой терапии.
Лично меня обнадёживает, что вы не в Украине.
Сейчас современные линейные ускорители могут значительно уменьшить опухоль и метастазы. Тут важна квалификация радиолога.
К сожалению , я поздно поняла, что квалификация врача важнее техники на которой он работает и ошибка радиолога стоила моему папе жизни.
Желаю вашей маме побороть эту болезнь!
Кокосиха• 11 июля 2025
Ответ дляКидстаффовна
Німеччина
А как обнаружили опухоль?
Были жалобы какие-то?
Статус Ква• 11 июля 2025
Ответ дляКидстаффовна
Моя мама
Автор, на жаль..(((
Один рік після жовтяниці прожив батько. Теж стент, хімія, операція - тільки промучили його. Київ.
Йому було всього 56 років (.
Пешеходик• 11 июля 2025
Есть гинеколог Сергей Бакшеев,он борется сейчас с этой болезнью.Зайдите в инсту к нему,он много постов выкладывает о ходе лечения.
Кидстаффовна
• 11 июля 2025
Ответ дляКокосиха
А как обнаружили опухоль?
Были жалобы какие-то?
Я ж написала. Виник біль в правому підреберї.
Навіть не те щоб біль, відчуття тяжкості в боці.
Пішли на УЗД, а там побачили пухлину в печінці, вона почала давити жовчний і виникли такі відчуття.
В Україні теж обстежували, і кт, і мрт, і навіть біопсію взяли. Але в Німеччині виявили в зразках з печінки клітини з підшлункової, так і зрозуміли що підшлункова первинна. Хоча на УЗД і кт пухлину там не бачили. Лише зараз вона 1,5 см.
Але вона по протоці перемістила ракові клітини в печінку і тому ставлять 4 стадію.
Чисто по розміру пухлини в підшлунковій це б і 2 навіть не була.
ЛюбимаЯНЬ• 11 июля 2025
Мого тата через два місяці після отримання такого діагнозу не стало. Теж довго не діагностували, хоча були болі й погане самопочуття і він робив узі неодноразово, але там не було помітно. На цій стадії знайомі лікарі навіть вже й не бралися за якесь лікування. Через місяць почали колоти знаболюючі і він поступово згас.
Томатико• 11 июля 2025
Ответ дляКидстаффовна
Автор, метастази в лв - це вже третя стадія.
Кидстаффовна
• 11 июля 2025
Ответ дляСтатус Ква
Автор, на жаль..(((
Йому було всього 56 років (.
Будемо боротися.
Тут прописали зовсім інші препарати хімії, бо ті які назначили в Києві тут не використовують. Лікарі були дуже здивовані що в Україні лікують так.
Молода і нерозважлива• 11 июля 2025
Ответ дляКидстаффовна
Настрій є. Дуже сподіваємося на зменшення пухлин та операцію. Плюс тут ще радіолог готовий підключитися.
В начале все барахтаются
Томатико• 11 июля 2025
Ответ дляКидстаффовна
Будемо боротися.
Так ви ж написали, що в Україні діагностували рак печінки, а не підшлункової?
Може через це різне лікування
Молчавочка• 11 июля 2025
Ответ дляПешеходик
Да вы что. Не могу поверить
Молчавочка• 11 июля 2025
Ответ дляПешеходик
Зайшла на його фейсбук, я підписана на нього і не бачу там про онко а нього.
Коко Шанель• 11 июля 2025
Автор, я вам скажу так, мой дед умер от рака кишечника за полгода в 86 году. В 2023 подруга вылечилась от такого же рака с помощью экспериментального лечения за год. Медицина делает огромные шаги в этом направлении. Если вам будут предлагать экпериментальное лечение, то соглашайтесь, это реальный шанс.
Нога на ногу• 11 июля 2025
Ответ дляКидстаффовна
Так. Все чисто. Не в кістках нічого, ні в легенях, немає асциту.
Я ж кажу - з симптомів тільки ниє бік. Жовтяницю ми вже побороли установкою стенту.
Я так підозрюю, що пішло швидке метастазування. Бо перевіряємо здоровʼя щороку планово - аналізи, УЗД і тд.
Минулого року нічого ніде не було.
Авторе, ми тата привезли з підозрою на апендицит, а виявилась оця зараза(((
Кидстаффовна
• 11 июля 2025
Ответ дляКоко Шанель
Зараз ще імунотерапію підключили вже.
Не зовсім експериментальне лікування, але підійшли з усіх сторін.
СпайдерВумен• 11 июля 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Якими роками при раку підшлункової?
Погроз до півроку максимум.
Які б не були лікарі, вони- не Боги.
Хіба вірити в чудо .
Автор, не нагнітаю, але тримайтеся.
Погроз до півроку максимум.
Які б не були лікарі, вони- не Боги.
Хіба вірити в чудо .
Автор, не нагнітаю, але тримайтеся.
Вакцинацию сделали 25% населения Украины, так что теперь у всех этот вид рака?
Бабулька• 11 июля 2025
Прогноз - 3 місяці((. Це самий агресивний вид пухлин(. Власне, Біл Гейтс тому приклад. Його дуже довго протримали, але там і грошей не рахували(
Кокосиха• 11 июля 2025
Ответ дляКидстаффовна
До этого мама была здорова?
Хронические заболевания есть?
Бабулька• 11 июля 2025
Ответ дляКокосиха
До этого мама была здорова?
Хронические заболевания есть?
Вибачте, мала на увазі Стіва Джобса.
Гейтс мабуть довго житиме.
Вибачте, мала на увазі Стіва Джобса.
Гейтс мабуть довго житиме.
Бабулька• 11 июля 2025
Ну і Патрік Свезі з таким же діагнозом протримався рік.. Теж грошей не рахували((