Кидстаффовна• 11 июля 2025
Рак підшлункової
Які шанси вийти хоча б в часткову ремісію при такому діагнозі?
Діагностували 4 стадію(є метастази в печінку та прилеглі лімфовузли), і то по біопсії, спочатку думали що в печінці первинна пухлина. На самій головці підшлункової пухлина 1,5 см, але поширення пішло по протоках в печінку.
Жодної симптоматики не було, поки метастаз не почав давити на жовчний міхур і це не викликало больові відчуття в підреберʼї, а потім механічну жовтяницю(поставили стент).
Симптомів, як таких і зараз особливо немає. Трохи ниє бік, бо пухлина так само давить на жовчний і все. Аналізи вцілому непогані. Фізична активність теж збережена, все нормально з апетитом.
Зараз прописали хімію, чи можлива після неї операція, і хоча б часткова ремісія?
Лікування проводиться не в Україні, препарати хімії тут одні з найкращих в світі.
Я звісно читала в інтернеті про поганий прогноз, малу виживаємість, але ж загалом не такий поганий стан, і дуже хочеться вірити в кращу долю.
Наша взяла• 11 июля 2025
шанс есть всегда. но к сожалению при таком виде рака прогнозы не самые оптимистические. Главное чтоб у пациента был настрой бороться.
Кидстаффовна
• 11 июля 2025
Ответ дляНаша взяла
Настрій є. Дуже сподіваємося на зменшення пухлин та операцію. Плюс тут ще радіолог готовий підключитися.
Кидстаффовна
• 11 июля 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
Автор скільки Вам років?
Це не в мене.
Але років не так і багато - 55 всього.
Наша взяла• 11 июля 2025
Ответ дляРожайтретьего
В кого це?
какая разница? по существу темы есть что сказать?
Рожайтретьего• 11 июля 2025
Ответ дляНаша взяла
Велика різниця,але пацієнту це не скажеш.Хворів брат,були де хочеш.В Німеччині то сказали конкретно.
Кидстаффовна
• 11 июля 2025
Ответ дляАлина-1240
Если только в печени то да.легкие,спинной мозг, мозг чисты?
Так. Все чисто. Не в кістках нічого, ні в легенях, немає асциту.
Я ж кажу - з симптомів тільки ниє бік. Жовтяницю ми вже побороли установкою стенту.
Я так підозрюю, що пішло швидке метастазування. Бо перевіряємо здоровʼя щороку планово - аналізи, УЗД і тд.
Минулого року нічого ніде не було.
Алина-1240• 11 июля 2025
Ответ дляКидстаффовна
Минулого року нічого ніде не було.
Тогда да и большой
Молчавочка• 11 июля 2025
Ответ дляНаша взяла
Да, возраст имеет значение
Наша взяла• 11 июля 2025
Ответ дляМолчавочка
Да, возраст имеет значение
там вопрос был не о возрасте а ’у кого это’
Я_и_моя_собака• 11 июля 2025
Мамина подруга згоріла через 3 місяці після постановки діагнозу. Теж не було болів, 3 стадія .
Я натуралка• 11 июля 2025
По теме не подскажу, есть израильская группа в фб «лапы Эскулапа», Там врач онколог , который специалист по поджелудочной, периодически пишет, видела ее последнюю публикацию о прививках при раке поджелудочной
Ms. Анонимная• 11 июля 2025
Ремісію при 4 стадії не можлива, але може бути стабілізація процесу і люди живуть роками. Але конкретний діагноз і конкретний пацієнт має бути
Кидстаффовна
• 11 июля 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
А якось лікували?
Зілля до весілля• 11 июля 2025
Сил і здоров’я мамі. Нехай в неї вийде побороти цю заразу. Вірте в краще!❤️
Агент Пинкертона• 11 июля 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Якими роками при раку підшлункової?
Погроз до півроку максимум.
Які б не були лікарі, вони- не Боги.
Хіба вірити в чудо .
Автор, не нагнітаю, але тримайтеся.
До речі, мамі робили прививку від корони ?
Родичка робила, через півроку теж підшлункова :(
Погроз до півроку максимум.
Які б не були лікарі, вони- не Боги.
Хіба вірити в чудо .
Автор, не нагнітаю, але тримайтеся.
Оля_с_киркою• 11 июля 2025
Настрой очень важен, это да. Но, сами понимаете, стадия уже 4.Есть силы и желание лечиться и бороться, нужно использовать все шансы!!! А шансы есть всегда. Не всегда просто людям денег хватает и это очень давит на настроение и желание лечиться, увы. Поэтому люди теряют тягу к жизни и лечению, не хотят обременять близких такими расходами, особенно если прогнозы не благопртятные. Приятельница сейчас проходит курс перед операцией. Шесть химий, потом операция и после операции ещё 15 химий, очень агрессивная опухоль у неё и на данном этапе такой план лечения, как будет потом, пока говорить рано. Она на программе, химии бесплатные, но, если на момент манипуляции препарата нет в наличии, то один сеанс стоит 50 тысяч. Врач это озвучил, что бы они были готовы. Вот так. Но настрой в голове болеющего и настрой и поддержка окружающих очень важен! Желаю вашей маме пройти этот не легкий путь и выйти победительницей!
Я_и_моя_собака• 11 июля 2025
Ответ дляКидстаффовна
А якось лікували?
Пропонували операцію, вона відмовилася.
Потім тижнів через місяць погодилась , підготовка йшла , вона лежала в лікарні.
Мама її за тиждень до смерті бачила , була в міру бадьора і без болів. 59 років.
Указка• 11 июля 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Якими роками при раку підшлункової?
Погроз до півроку максимум.
Які б не були лікарі, вони- не Боги.
Хіба вірити в чудо .
Автор, не нагнітаю, але тримайтеся.
Погроз до півроку максимум.
Які б не були лікарі, вони- не Боги.
Хіба вірити в чудо .
Автор, не нагнітаю, але тримайтеся.
Удалено администрацией...
Томатико• 11 июля 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Якими роками при раку підшлункової?
Погроз до півроку максимум.
Які б не були лікарі, вони- не Боги.
Хіба вірити в чудо .
Автор, не нагнітаю, але тримайтеся.
Погроз до півроку максимум.
Які б не були лікарі, вони- не Боги.
Хіба вірити в чудо .
Автор, не нагнітаю, але тримайтеся.
За день до щеплення підшлункова була обстежена - діагноз ’здорова’?
Леди Г• 11 июля 2025
Свекровь умерла в прошлом году, 4 стадия рака, поджелудочная. После 1 химии не встала. 64 года было, 3 месяца.
Оля_с_киркою• 11 июля 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Шел человек мимо больницы и решил зайти к своему знакомому доктору,узисту, на осмотр. Давно не был, ничего не болело и не беспокоило. Итог осмотра, рак поджелудочной 4 степени, обширные метастазы, через месяц его не стало.Тодк все было бессимптомно и вообще никак не отразилось на самочувствии. Видимо очень агрессивная и быстро текущая форма была.
Агент Пинкертона• 11 июля 2025
Ответ дляТоматико
За не цілий місяць так .
Вони вчителі , медогляд постійно.
Мама з нею пересікалась на останньому. Людина була здорова, не рахуючи артриту.
Вони вчителі , медогляд постійно.
Рожайтретьего• 11 июля 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
За не цілий місяць так .
Вони вчителі , медогляд постійно.
Нажаль на УЗД це вкрай рідко коли видно,хіба вже 3-4. чи з мтс.Професіонал має бути.В основному діагноз ставить кт.А медогляд в вчителів це як не будь
Томатико• 11 июля 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
За не цілий місяць так .
Вони вчителі , медогляд постійно.
До огляду, про який ви написали, не входить обстеження підшлункової.