Цветочница• 12 июля в 11:56
Порадьте сучасний український роман, який реально зачіпає.

Идеальная оптимистка• 12 июля в 12:03
Я зашла написать что читала, но блин не помню ни автора ни названия😆
Здорово помогла?😆
Илларион там какой-то, что-то про пітьму
Здорово помогла?😆

кнопкодав• 12 июля в 12:04
Ответ дляИдеальная оптимистка
Здорово помогла?😆
Павлюк, ´Я бачу, вам подобається пітьма’

Идеальная оптимистка• 12 июля в 12:08
Ответ длякнопкодав
Да, спасибо вам
кнопкодав• 12 июля в 12:14
Авторе, ви б написали тематику, яка вам подобається. А то, бачу, вам й дашвар рекомендують. Особисто не рекомендую книжок цього автора - суцільний негатив, а після прочитання думаєш - нащо я це читала, дуже неприємний післясмак.

Борець за гаманець• 12 июля в 12:15
Ответ дляИдеальная оптимистка
Здорово помогла?😆
Павлюк.
Борець за гаманець• 12 июля в 12:16
Ответ дляЯ тут с краю постою
Читаю Люко Дашвар, прям дуже мені подобається!
Гиги. Її можна любити чи ненавидіти, третього не дано.
Кофр для ноги• 12 июля в 12:16
Ответ дляИдеальная оптимистка
Здорово помогла?😆
Я бачу, вас цікавить пітьма
Борець за гаманець• 12 июля в 12:18
Я історичні люблю. Шкляр з Трощею і Чорним вороном - моя любов. Матіос Майже ніколи не навпаки, Солодка Даруся.
Так, щоб поржати, Дмитро Кешеля Родаки та Доживемо до зеленої травички.

НуКаНаКа• 12 июля в 12:31
Мені сподобалась Марина Гримич ’Клавка’ і 2 продовження - ’Юра’ і ’Лара’. Київська сімейна сага.

Пацака-задирака• 12 июля в 12:40
Ответ дляЯ тут с краю постою
Що саме? Той трешак, де в глухому селі хлопці в пісюни парафіну напихали, і один з них помер, а іншому пісюна одрізали? А мале дівча в одруженого дорослого чоловіка закохалося і на сіновал до нього бігала мін´єти робити?

ЯкаКраля• 12 июля в 12:45
Ответ дляБорець за гаманець
Солодка Даруся - це цілковита трешанина, я таке не можу читати. Совіти прийшли. Дитина причмелена, татко муму, а бідна мама повісилася з того всього.
Борець за гаманець• 12 июля в 12:50
Ответ дляЯкаКраля
Ну який треш був при совітах, так і описано

Борець за гаманець• 12 июля в 12:51
Ответ дляНуКаНаКа
Багато хороших відгуків бачила, але не читала.

ЯкаКраля• 12 июля в 12:54
Ответ дляБорець за гаманець
Совіти то ясно, що нічого хорошого не несли.
Але я ту дитину вдавити хотіла, коли читала. У мене зараз молодшому 10, такий наївний трохи і замріяний, але отак тупо за цукерку здати батьків катам, то ще треба постаратися.
Борець за гаманець• 12 июля в 12:56
Ответ дляЯкаКраля
Її батьки брехати не вчили, там же є пояснення.
Баба на горошині• 12 июля в 13:02
Ответ дляБорець за гаманець
Мне ее книги просто не нравятся, никакой ненависти.))
Киця-бриця• 12 июля в 13:20
Ответ дляЯ тут с краю постою
Гидота
Тепличная• 12 июля в 13:37
Ответ дляНуКаНаКа
Мені теж.