Околовита• 12 июля 2025
По яким зовнішнім критеріям визначити, що жінка забезпечена та статусна?
Дівчат, ясно, що правильно по життю дивитись в свій город, але так чи інакше ми спостерігаємо за оточуючими і зчитуємо візуальну інфо.
І от я задумалась, а які для вас критерії зовнішні, що жінка забезпечена?
Одяг/взуття? Тут неоднозначно мені здається. Іноді бачиш дівчину в люксі, але по якимось підсвідомим критеріям розумієш, що то фейки і спроба здаватися, а не бути. Хоч вона і ніби доглянута. А буває у парку з дитиною в шортах і гулькою ходить якась дівчина, але відчувається, що вона забезпечена.
Виходить, справа в поведінці? Чи які критерії тут працюють? Просто цікаво, хтось замислювався про це?
Як ви ідентифікуєте достаток?
220В• 12 июля 2025
Ответ дляФенте Фря
Я проаналізувала.
Осанка. В першу чергу.
Вже потім буде волосся, одяг, аксесуари.
Рівна лінія плечей, підняте підборіддя, носик догори.
Цю здатність ще мають юні дівчата
І тільки поціловані життям зберігають це в зрілому віці
Осанка. В першу чергу.
Цю здатність ще мають юні дівчата
Як вроджена осанка має відношення до наявності коштів ?
І волосся за гроші не купиш !
Це генетика і тільки…
І волосся за гроші не купиш !
Це генетика і тільки…
Любовь Калистратовна• 12 июля 2025
Автор, посмотрите на британскую элиту, на Голливуд, не на старлеток типа Эммы Стоун, хотя она ещё дорастет, а на старую гвардию, посмотрите на европейских богатых людей, почувствуйте.
Ведь статус, наличие денег и вот то самое, г чем вы говорите, это все разные черты и ощущения человека.
Прежде всего, основное отличие, они все очень неспешны, и очень уверены. Никто не сутулится
И да, это видно и ощущается, даже если вы встретите такого уровня человека, независимо от пола, в садовой одежде в земле, где-нибудь на осенней ярмарке.
...аяприкольная• 12 июля 2025
Ответ дляLacrimo
Забезпечених жінок видно по поведінці, особл во якщо забезпеченість з дитинства, з народження. Тобто уже батьки добре жили. Такі діти і внуки : спокійні, спокійно говорять, у них відсутні блоки ( типу відчуття бідності, не зможу, не хочу, не вийде), їх взагалі не лякають ніякі суми фінансів і цін в розмові ( вони спокійно і вільно розмовляють про покупки за 100 к дол до прикладу, бо в них не виникає запитання, а де таку чуму взагалі взяти, як заробити), оце відчуття, що доступна люба сума ( можна тільки захотіти), у них широкий гругозір інтересів, насичене життя, часто знайомі всі теми для розмов ( в тому числі з власного досвіду), одіваються індивідуально ( не кричущі бренди), чисте взуття ( біле з білою платформою, на вигляд ніби вчора куплене, і так любе яке носять - бо міняють частіше чим бідні, а також бо їздять на машині), часто люблять білий і молочний одяг ( тотал)- відповідно весь цей одяг ідеально чистий ( не запраний), креативні ( бо мають час страждати фігнею), читали багато книг , у них не міняється загар протягом року ( як правило трішки загорілі без полос , і зразу видно, що не солярій), часто мають багато тварин і дітей і дуже ніжні і спокійні з ними ( але при тому на одязі ні плям , ні шерсті), справді багаті люди без показухи ніколи не накачують морду ( тільки незамітно щоб було), легкий макіяж ( візуально відсутність), відсутність проблем зі здоровʼям ( синців під очима, рівна шкіра лиця, природні легкі зморшки), ніколи не скаржаться ні ні що, їх важко вивести з себе, не кричать і не спорять, не гризуться за копійки, пропускають в чергах і тд... це те що згадала. Ці люди не бачили бідності.
Маленьке уточнення )) в чергах вони не стоять ))
Баба_Воля• 12 июля 2025
Ответ для...аяприкольная
Ну может у автора того коммента и стоят в очередях
Червона калина• 12 июля 2025
Та почекайте ви) спочатку треба зрозуміти, що для автора «забезпечена» і «статусна»😀
Кофе в лобби• 12 июля 2025
Ответ дляМольфарочка
Так. Все вірно ви розумієте. Впевненність в собі, внутрішня рівновага часто повʼязані зі стабільним матеріальним станом
.... або допомагають досягти стабільного матеріального стану
Кофе в лобби• 12 июля 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
Ногти, губы, ресницы, скулы...
.... шишечки/ямки на черепі
Твердая валюта• 12 июля 2025
Ответ дляLacrimo
У вас инфа от блогеров?))
Твердая валюта• 12 июля 2025
Ответ для...аяприкольная
В ЛВ)
...аяприкольная• 12 июля 2025
Ответ дляТвердая валюта
В ЛВ)
Там чоловіки переважно товчуться в черзі ))) Займають їм
Твердая валюта• 12 июля 2025
Ответ для...аяприкольная
По разному
сладкий_ноябрь• 12 июля 2025
Ответ дляФенте Фря
Я проаналізувала.
Осанка. В першу чергу.
Цю здатність ще мають юні дівчата
Осанка. В першу чергу.
Цю здатність ще мають юні дівчата
Ць здатність мають дівчата, які займаються танцями чи гімнастикою.
Все
Мальчун-задирун• 12 июля 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
Работаю с людьми и часто разодетые и расколотые делают это все с последней копейки. Наверное комплексы, кому-то что-то доказать.
Ну у них хотя бы есть эти копейки, которые они могут вкладывать в себя в сумочки, одежду, волосы, косметолога
Не хилые такие копейки. Другое дело, что это часто заносчивые барышни
aljonyshka• 13 июля 2025
Ответ дляСпайдерВумен
Они спокойные, уверенные независимо от того, как выглядят, нет агрессии, уступают дорогу, пропускают вперед других. У них хорошие границы
Абсолютно точно) Им не нужно никому и ничего доказывать)
Мольфарочка• 13 июля 2025
Ответ дляніколи такого не було
Какой бред.
Один вице президент ассоциации промышленников своей отрасли тарахтит так, что слушать его не успеваешь. У него мысли одна другую обгоняют, а с ними и действия.
При этом, основой своего успеха он считает то, что в единицу времени успевает сделать намного больше, чем другие
Маячня, це брати поодинокий випадок неординарної людини і на основі цього випадку робити узагальнені висновки
П. С. Метушитися та встигати більше ніж інші - це абсолютно різні речі.
Мольфарочка• 13 июля 2025
Ответ дляLacrimo
Підтримую. Саме про це я писала, просто стисло. Але ні вас, ні мене тут не зрозуміють, на жаль