Творог для розжига• 12 июля 2025
Сміх через синець
В мене на руці з´явився великий синець, навіть не знаю звідки, якось не пригадую щоб вдарилась. На роботу вдягаю форму з коротким рукавом і цей синець відповідно помітний. Як наші працівники побачили, то почався сміх, підколки: а що це за синець? Ти краще розповідай звідки в тебе цей синець? Чим ти займалась, що він з´явився? І таких підколок дуже багато, переважно від хлопців. Не можу зрозуміти, що смішного може бути у синці. А Ви як думаєте?
Творог для розжига
• 12 июля 2025
Ответ дляКраля-Галя
Дурненькі думають про засос, сумна історія)
Та це нижче ліктя, якось сумнівне місце для засосу)
Краля-Галя• 12 июля 2025
Ответ дляТворог для розжига
Ну хто ж знає чому їх так поплавило)
У мене теж були такі колеги раніше, зараз вже розумію причину їх жартів))
Творог для розжига
• 12 июля 2025
Ответ дляКраля-Галя
Ну хто ж знає чому їх так поплавило)
То яка була причина?)
Краля-Галя• 12 июля 2025
Ответ дляТворог для розжига
То яка була причина?)
В силу віку та відсутності розуму
Творог для розжига
• 12 июля 2025
Ответ дляКраля-Галя
В силу віку та відсутності розуму
Ну моїм колегам 35-40, якби ще було років 20, то я б теж зрозуміла))
Щас ухожу• 12 июля 2025
Тю, с серьезным видом скажите ’ Да это меня муж ( мама,папа, сын, соседка) табуреткой бил по голове, я прикрывалась, не обращайте внимания!’
И всё, больше ничего не добавляйте. Пусть сами дальше развивают фантазию.
Творог для розжига
• 13 июля 2025
Ответ дляЩас ухожу
Якщо будуть ще щось казати, то так і відповім) як малі діти
ЖенаАйтишнеГа• 13 июля 2025
Вас легко зачепити, ви ведетеся, то вони і чіпляють. Ситуація дуже примітивна, а ви так переживаєте… ну скажіть їм, що то напевне засос неконтртольованої пристрасті чи бандитська куля, не будьте такою занадто серйозною, пожартуйте, притріться з колегами, посмійтесь разом