дамаАмстердама• 13 июля в 17:56
Як же оця невизначеність бісить
Наче разом, наче окремо. А на душі погано, кепсько, до риготні противно.
Стан коли не хочеться нічого робити. Лежати сто годин поспіль, втикати у стелю.
Зал, робота обов´язково, а от усе інше не хочеться робити
Подтяжка• 13 июля в 18:01
Очень грустно это говорить, но если вы это чувствуете, то уж точно вы не вместе, и у вас нет уверенности в нем и в ваших отношениях. Почему так?
дамаАмстердама
• 13 июля в 18:04
Ответ дляМама Карло
Рыготни-смеха?
Ничего не поняла
Ні, риготні - 🤮
дамаАмстердама
• 13 июля в 18:06
Ответ дляАйпишница
Якщо погано - то не Ваша людина. Прощайтеся і шукайте з ким буде добре
Мені з ним добре, коли бачимось. Йому теж наче непогано, але ініціатива відсутня
дамаАмстердама
• 13 июля в 18:06
Ответ дляАйпишница
А вони зараз є? Чоловіки? Їх немає
Айпишница• 13 июля в 18:07
Ответ длядамаАмстердама
Прийміть те, що він Вас не кохає і використовує для проведення часу. Краще один раз пересуватися, аніж постійно перебувати в такому стані.
дамаАмстердама
• 13 июля в 18:11
Ответ дляПодтяжка
Розумію, що все це прискорбно і треба йти далі, але я його по ходу люблю
Подтяжка• 13 июля в 18:15
Ответ длядамаАмстердама
Так любите или кохаєте? На укр разные смыслы этих слов
дамаАмстердама
• 13 июля в 18:17
Ответ дляПодтяжка
Кохаю❤️
Джем Шакіри• 13 июля в 18:18
А почему нельзя поговорить с человеком напрямую , не все экстрасенсы и не понимают чего вы хотите
Подтяжка• 13 июля в 18:18
Ответ длядамаАмстердама
Кохаю❤️
Ну, эти плохие новости для вас, потому что по ходу у него таких чувств нет
дамаАмстердама
• 13 июля в 18:28
Ответ дляДжем Шакіри
Все він знає, враховуючи ситуацію навкруги, каже: не рухай поки працює
Бабуся Бетман• 13 июля в 18:38
Ответ длядамаАмстердама
Йому зручно.
Вам не варто витрачати час на нього.
Автор, в мене так було.
Навіть до весілля дійшло, бо головою він розумів, що я симпатична, розумна, з кар´єрою і квартирою.
Де ще таку знайде?
Але все одно через 7 років сказав, що не любить і час прощатися..
Я довго приходила до тями і лише через 5 років вийшла заміж повторно.
Не затягуйте. Краще з часом не стане((
Час - драгоцінний ресурс.
Не витрачайте його дарма.
Шукайте своє і все буде ок.
Обняла
Вам не варто витрачати час на нього.
Автор, в мене так було.
Де ще таку знайде?
Не затягуйте. Краще з часом не стане((
Час - драгоцінний ресурс.
Не витрачайте його дарма.
Шукайте своє і все буде ок.
Обняла