Жена_КотораяСтена• Изменено 13 июля 2025
А у вас було таке, що начебто ніхто не дотягує?
Скажу так, мені скоро 35. Було в житті різне, дітей немає та може й не буде. Питання не в цьому.
В своєму житті я пройшла через дуже болючі та нездорові стосунки з батьками, котрі принижували, порівнювали, вимагали бути ідеальною.
Потім в мене було ще одне випробування - хвороба, котра впливала на мене кожного дня, мені було фізично боляче. Це продовжувалося майже 20 років, поки нарешті ми не знайшли причину.
Також з того, через що пройшла окрім осуду батьків - булінг, цькування через стан здоровʼя, підозра на рак, байдужість родини, згодом - байдужість друзів та коханого, зрада.
І тепер… Я зустрічаю чоловіків.
Дуже ніжних. Котрі не те, що не можуть зрозуміти, через що я пройшла (а я намагаюся не ділитися в деталях), а й тих, хто у ситуації, коли мені потрібна мінімальна підтримка, просто лишаюсь мене на самоті справлятися з усім.
У когось було щось подібне? Чи ви знайшли свою людину чи просто вирішили залишитися на самоті?
І тепер… Я зустрічаю чоловіків.
Трільчиха• 13 июля 2025
Автор,це така мода звинувачувати всіх?Батьки погані,друзі,одна ви хороша і недооцінена.
Муркошечка• 13 июля 2025
Думаю у многих было тяжелое детство. У меня оно было таким, что рассказать кому-то стыдно. А с виду нормальная, обычная семья. Я тоже много всего прошла...
Замуж вышла, мы с мужем были абсолютно чужими людьми, как оказалось, я ему вообще о себе ничего не могла рассказать, так как доверия совсем не было. Развелась.
Сейчас никого не ищу, не хочу. С мужчинами просто общаюсь, по дружески, доброжелательно.
Но специально никого не ищу.
Бочка порохУ• 13 июля 2025
Найти своего человека всегда было сложно. Но это не значит, что они не дотягивают, просто они не такие, как вы ищете
Муркошечка• 13 июля 2025
Ответ дляТрільчиха
Родители в течении детства, юношества закладывают определенные установки с которыми потом очень сложно жить..
Думаю именно это и произошло у автора. Теперь ей нужно изменить эти установки
Я тут Живу• 13 июля 2025
Пропрацюйте все з психіатром чи психотерапевтом і будуйте з чоловіками здорові відносини. Нахрена їм все через, що ви пройшли
Трільчиха• 13 июля 2025
Ответ дляМуркошечка
Ну лет 15 у нее на это было.Если родители плохие,можно в 16 собрать узелок и в свободную вольную жизнь без таких родителей.А то вот я тоже для дочери плохая,пашу на 3 работах,вывезла ее в безопасное место,но не покупаю дорогущие шмотки и курортов она не видит в свои 12.,Херовая я мать,уже сейчас это слышу.Не такими конечно словами,но суть понятна.
Ну що ви, мамо!• 13 июля 2025
35 лет
не построили свою жизнь - виноваты родители
забудьте это
за свою жизнь отвественность несете вы и только вы
забудьте это
Анчо Ус• 13 июля 2025
Вы травмированы, стоит сначала подлечиться, чтобы не переносить эти чувства в новые отношения
Щира українка• 13 июля 2025
Ответ дляЯ тут Живу
Підтримую. Не впевнена, чи потрібен би був авторці травмований психологічно чоловік з усіма драмами і недовірами.
Грабля• 13 июля 2025
А вам зачем мужчина? Чтоб вы могли ему жаловаться и плакать какая вы несчастная? Это к психологу за большие деньги. Всё что вы описываете может каждая о себе сказать плюс минус. А вы считаете что кто-то должен жизнь свою посвятить тому чтоб решать ваши проблемы? Так не бывает.
Вы решаете все свои проблемы и потом ищите себе мужчину. Когда будете в состоянии дать . Любовь, заботу... и пр
Парасюха• 13 июля 2025
Я б радила психотерапевта.
Відвідувала після розлучення.
Свою людину шукала дддууужжее довго і активно.
От прям по 20 чоловіків паралельно йшло спілкування на сз.
Потім нові 20.
Потім ще 20.
Так і знайшла другого чоловіка.
Майже ідеально, але зі своїми недоліками.
Автор, відносини - це завжди компроміс.
Але суттєво слабше за себе смислу розглядати немає.
Не знижуйте сильно планку.
І найти такого чоловіка - це прямо друга робота.
На вулиці такі не валяються.
Але при наполегливості і удачі все вийде
Відвідувала після розлучення.
Потім нові 20.
Потім ще 20.
Так і знайшла другого чоловіка.
Автор, відносини - це завжди компроміс.
Не знижуйте сильно планку.
На вулиці такі не валяються.
ДолькиКабана• 13 июля 2025
Автор, ви пройшовши пекло, стали сильною. Ті що залишились в тилу, по більшості слабкі і беззахисні. Їм ваші проблеми до дупи. Не зважайте і не погоджуйтесь на компроміс про який будете шкодувати. У вас все буде добре. Не знижуйте планку.
ДолькиКабана• 13 июля 2025
Ответ дляГрабля
А поміж присвятити життя і підтримати, думаєте нічого немає?
всегдаДаДа• 13 июля 2025
Ні, не було. Я не вважаю що мені весь світ щось винен. Я не притягую тих хто не дотягує. Щоб щось отримувати, треба щось віддавати. Подорослішайте і живіть своє самостійне життя, принців на білих конях не існує, сама, все сама.
Грабля• 13 июля 2025
Ответ дляДолькиКабана
К чему это.? ? Я автору ответила на её претензии к мужчинам
Забула що?• 13 июля 2025
Не дотягивают до Вас? А что Вы из себя представляете, чтобы им нужно было напрягаться и пытаться дотянуться?
ДолькиКабана• 13 июля 2025
Ответ дляЯ тут Живу
А здорові відносини будуються виключно на оптимізмі, почутті гумору і радості? Всі люди,як чоловіки, так і жінки мають багаж, завжди. В когось він більш негативний, в когось менш. Але здорові стосунки будуються на прийнятті людини в цілому, такою як вона є, з багажем. Про це мова.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 13 июля 2025
У вас куча тараканов, которых вы пытаетесь повесить на посторонних. В в говне, одна вы -дартаньян
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 13 июля 2025
Ответ дляЯ тут Живу
Такое чувство, что там мозги давно промыть и проработаны, а теперь все вокруг виноваты
Ну що ви, мамо!• 13 июля 2025
найти своего человека трудно по умолчанию
не надо никого винить
мне, после не сладкого детсва наоборот хотелось семью детей, любви, поддержки и заботы, не только брать - отдавать в первую очередь
не надо никого винить
Из Виа-гры• 13 июля 2025
9 из 10 мужчин уйдут,если женщина или ребенок заболеют. Того 1 из 10 есть шанс встретить у такой же 1 из 10 женщин, в детстве она должна быть любима родителями. Все просто, подобное притягивает подобное.
ДолькиКабана• 13 июля 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Є величезний травматичний досвід. До чого тут промиті мізки?
Скляна миша• 13 июля 2025
Автор, чоловікам потрібна здорова ,весела, гарно заробляюча дружина. Нікому не цікаві ваші страждання. Шкода,що , пізно це зрозуміла.
ДолькиКабана• 13 июля 2025
Ответ дляИз Виа-гры
Навпаки, протилежності тягнуться один до одного. Союзи жертва і тиран поширені.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 13 июля 2025
Ответ дляДолькиКабана
После их работы все вокруг виноватв
ДолькиКабана• 13 июля 2025
Ответ дляСкляна миша
Лише слабким, саме таких автор поки що зустрічає
ДолькиКабана• 13 июля 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
После их работы все вокруг виноватв
Чиєї роботи?