Зажуженная Жужжа• 13 июля в 20:38

Если бы вас в детстве лишили наследства

После смерти отца , вы не вошли в наследство его части в квартире
Трешка , 1/3
Вы жили с матерью в это время но естественно наследница отца

Теперь вы выросли , у вас есть свое жилье , но эта ситуация эта больная тема так как в тот момент жилье для вас было жизненно важным
Через суд реально добиться пересмотра наследства через много лет и выделения своей 1/3 части
Вы бы бодались за это или ну нафиг ?
Дякую_аж_підскакую• 13 июля в 21:42
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Нет , с чего вы взяли
Если меня несовершеннолетнюю лишили наследства то я могу оспорить и через много лет
Это были незаконно
Квартира була приватизована на момент смерті батька?
Дякую_аж_підскакую• 13 июля в 21:42
Ответ дляНепереможна
Якщо за життя батька квартира ще не була приватизована, то він не мав її у своїй власності
Якщо приватизація була після смерті батька, то його долі в квартирі у нього і не було
Саме так
ЦібаФу• 13 июля в 21:43
Ответ дляМама Никитки-2
Ахаха.
Ще раз запитаю у вас 1/3+1/3 скільки буде? Може вам спочатку шось крім порадниці ще почитати?
У меня в отличии от вас с математикой все впорядке 2/3
Но не парьтесь если бы только с математикой :)
Дякую_аж_підскакую• 13 июля в 21:43
Ответ дляНепереможна
Питання коли саме було приватизовано квартиру до чи після смерті батька
Якщо після, то у нього і не було долі у квартирі і відповідно майнових прав на квартиру, о отже і спадкування цієї долі було неможливо
Навіть зараз є неприватизовані квартири .
Миловидна леді• 13 июля в 21:45
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Спасибо , вот вы хоть понимаете
Тут пытаются доказать имею ли я право , так имею
Вопрос был в другом заниматься этим или нет , тут как обычно понеслось -а че мама не подала , а вдруг отец завещание написал
Какая уже разница почему мама не подала , отец точно завещание не писал ни на кого , он меня любил я один ребенок у него была
Сначала узнайте о сроке давности по таким делам, как давно это было?
Мама Никитки-2• 13 июля в 21:47
Ответ дляЦібаФу
Та я бачу. Головне з фантазією і оббріхуванням все норм у вас. А інше то пусте.
Ще раз, починайте вже шось крім порадниці читати, математик ви наш 😂
автор Зажуженная Жужжа • 13 июля в 21:49
Ответ дляЦібаФу
Точно и о тец вас любил и бабушка...и поэтому вам ничего не досталось..ага..
Я по бабушку ничего не писала
автор Зажуженная Жужжа • 13 июля в 21:50
Ответ дляПовелитель бітка
интересно какая справедливость, если бабушка заработала на хату, дочка ей помогала в старости, ваш папаша ничего не заработал в жизни зато напали на бабкину квартиру
Спасибо ! Мотивируете бороться за свои права ) 👍
Непереможна• 13 июля в 21:50
Ответ дляЗажуженная Жужжа
У меня это вопрос принципа , мне тогда необходимо было место где жить и оно было , я даже туда приходила сначала в его комнату переночевать а потом меня скажем так выгнали , ремонт в его комнате сделали и все -гуляй лесом
99 процентов что я в это в лазить не буду , лень банально
Но интересно что по закону и через много лет оспорить можно
У мого чоловіка була бабуся, а у цієї бабусі 2 дітей син і дочка (мама мого чоловіка), та після смерті бабусі дачу яку мав за попередніми домовленостями успадкувати мій чоловік дядько забрав собі. Подав заяву на спадщину і сказав, що я вам документів не віддам.
Я тоді поінформувала чоловіка, що навіть в суд на нього можна не подавати, а за правом представлення успадкувати половину бабусиного майна(долю матері), та мій чоловік сказав, що судитися з родичами з майно не буде. Дядько сказав, що у нього двоє синів і їм це майно буде, а у мого і так все добре.
Я сказала чоловіку ок, а про дядька сказала, що аби була жива мама, дядько би не наважився так вчинити і що ні йому ні його дітям, то майно в користь не піде.
У дядька один син уже мобілізований, другий ще ні але теж все можливе, в квартиру від спадку бабусі вже приліт був. Подивимося ще наскільки саме ’на користь ні йому, ні дітям його не піде’ ще справдиться
автор Зажуженная Жужжа • 13 июля в 21:51
Ответ дляНепереможна
Я же написала что приватизирована на 3 х
Непереможна• 13 июля в 21:51
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Та потому что знаю ) я ж с ним общалась и жила там переодически в той квартире с ним и другими жильцами
После его смерти временами в его комнате (первые месяцы) потом меня плавно вытурили , я не знала что мне его часть положена
То він пр ймвв участь у приватизації чи ні?
ЦібаФу• 13 июля в 21:52
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Я по бабушку ничего не писала
А сколько лет прошло со смерти бабушки ?
автор Зажуженная Жужжа • 13 июля в 21:53
Ответ дляНепереможна
Да, я уже кучу раз написала что приватизирована на 3 человек
Непереможна• 13 июля в 21:53
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Он жил с тетей моей (сестрой) и бабушкой (матерью) не было у него новой семьи
Я там временами жила тоже неделю может раз в пару месяцев
Може все було приватизовано уже сестрою після смерті бабусі і вашого батька?
Тоді і наслідувати немає чого!
Ответ дляЦібаФу
Пускаю бісики• 13 июля в 21:54
Ответ дляМама Никитки-2
Ви прогуляли? Співчуваю
1/6+1/6 скільки буде
Давайте я вам розповім, що Ви прогуляли. Теоретично! Припустимо, що після смерті батька який мав 1/3 його доля на 2 спадкоємців - на доньку та матір. У доньки має бути 1/6 квартири. У його матері - 1/3 + 1/6.В вже ця бабусіна доля ділиться. Не дякуйте.
автор Зажуженная Жужжа • 13 июля в 21:56
Ответ дляНепереможна
Тоді і наслідувати немає чого!
Может уже хватит фантазировать , а может у него внебрачные дети были а может я ему не родная кучу раз написала про приватизацию
Кучу раз что имею полное право подать в суд и оспорить
Кучу раз одно и тоже вопрос не в том имею ли я право , по закону имею, крайнем случае можно узнать если занятая этим
Вопрос был в другом имеет ли возня смысл

Но как обычно тут всех интересует что моя мать покойная думала про это , как относилась бабушка и прочие вещи кооорые не относятся к делу
Непереможна• 13 июля в 21:58
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Ви впевнені, чи зі слів когось?
Зверніться спочатку до звичайного нотаріуса за консультацією з тими документами, які є у вас на руках. Вони краще за адвоката все розкажуть.
Якщо так то далі буде етап перевірки дат і решта всього, бо необхідно буде сформувати витяги з усіх реєстрів і накласти арешт на майно(квартиру), а вже потім в суд полавати
ЦібаФу• 13 июля в 21:58
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Вам лучше проконсультироваться с юристом по делам наследства исковая давность 3года, но от момента когда вы узнали о незаконном разделе имущества.
Но если честно я не знаю чего вы так вцепились ? Наследство от моих бабушек перешло их детям как по мне по другому это, если наследства много и можно на каждого завещения написать типа всем по квартире , коту 1000$
Непереможна• 13 июля в 21:59
Ответ дляЗажуженная Жужжа

Я описала, що варто звернутися до нотаріуса
Бо одне діло, що ви думаєте, що батько мав долю у приватизації, а інша справа мати на руках документи
автор Зажуженная Жужжа • 13 июля в 22:01
Ответ дляНепереможна
Естественно если надумаю то сначала проверю все
Хороший адвокат у меня есть знакомый если что
Мама Никитки-2• 13 июля в 22:03
Ответ дляПускаю бісики
Та невже?
Візьміть з полички пиріжка і почитайте мої дописи, адвокат Пономаренко
Задолбулька• 13 июля в 22:05
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Умерла
Тетка живет
Не факт, що квартира не була приватизована, тобто і не було що спадкувати. А ось коли померла бабуся, якщо вона не написала заповіт, то ви мали право на частку спадку замість батька (право представлення)
Задолбулька• 13 июля в 22:07
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Це до війни сталося? Просто якщо у війну, то є шанси через суд поновити строки вступу у спадщину за нею. Якщо до війни, то …
Пускаю бісики• 13 июля в 22:08
Ответ дляМама Никитки-2
Та невже?
Ви моя ’фанатка’ слідкуєте за мною? Буває....
Котогосподиня• 13 июля в 22:54
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Бесплатный волонтёр?
А деньги у вас есть?
Котогосподиня• 13 июля в 22:58
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Это очевидно )
Если я это буду делать то скорей из принципа а не ради «обогащения»
Надо решить стоит ли моральное удовлетворение больших усилий или нет
Делайте из принципа.
Жить вы там все равно не сможете.
Продать не сможете. А комуналку платить будете обязаны. А спустя несколько лет ждём тему подобную этой
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3732183

Умиляют эти ’наследники’, имеющие право по факту прописки. Вы на это жилье не заработали и ничего в нем не сделали. Но долю дай, имею право.
Имеешь права - имей обязанности.
КондуктЕр тролейбуса• 13 июля в 23:33
Ответ дляМама Никитки-2
Вона була неповнолітня. При гарному адвокатові авторка півквартири зможе забрати
Не пів,а 1/6
було: 1/3 тітки + 1/3 бабусі + 1/3 батька автора
Після смерті батька автора: вийшло б: 1/3 тітки + 1/2 бабусі + 1/6 автора
Після смерті бабусі вся її частина відійшла б тітці. У автора 1/6.
В якщо був заповіт від батька то автору як обов´язкова частина досиалось би 1/12 (половина положеного)
Всміхайлик• 13 июля в 23:50
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Спасибо , вот вы хоть понимаете
Сколько вам лет,
И когда умер отец?
От этого зависит имеете или нет
Всміхайлик• 13 июля в 23:53
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Нет не прошли
Какая разница сколько мне лет ? По закону имею полное право
Спросила мнение занимались бы этим если бы имели права а мне тут доказывают что прав я не имею
Имею
Вопрос в том сниматься ли этим
Понятно, ничего не имеете
Фантазируйте дальше