КонФФетОшка• 13 июля в 21:39

Мультипіч на два відділення питання про готовку

По інструкції гомілки 8шт 22хв 200 всередині сирі зверху гарні, перевертала один раз, чому?
Хто в такому готує що я роблю не так?
Покорительная• 13 июля в 21:40
потому что 4 максимум надо
So_so• 13 июля в 21:41
Я готовлю их в форме, на 160 и намного дольше. Иначе не получается. И мариную перед этим. Но, в любом случае, в духовке намного лучше.
автор КонФФетОшка • 13 июля в 21:41
Ответ дляПокорительная
потому что 4 максимум надо
Для великого відділу написано 8шт по 4 шт 12 гомілок це ж три заходи робити. В чому тоді прикол що вона на 6-8 людей, велика
Покорительная• 13 июля в 21:42
Ответ дляКонФФетОшка
ото такий прикол
автор КонФФетОшка • 13 июля в 21:42
Ответ дляПокорительная
ото такий прикол
Хм .. відділ на 5л на 4 гомілки капець
Покорительная• 13 июля в 21:43
Ответ дляКонФФетОшка
Хм .. відділ на 5л на 4 гомілки капець
пробуйте, експерементуйте, я вас вірю
щось має вийти
Цветочница• 13 июля в 21:45
В моей за 22 минуты на 200 градусов штук 6 не сырые. 6,2 литра чаша, одна
Готова до другої• 13 июля в 21:48
Поигралась и стоит пылиться, ерунда полная.
Томатико• 13 июля в 22:07
Ответ дляКонФФетОшка
Я в большой отсек кладу 8 крыльев. 14 минут и все готово.
автор КонФФетОшка • 13 июля в 22:10
Ответ дляТоматико
У меня тефаль по інструкції 22хв 200 градусів сире біля кістки, треба 30хв тоді норм, і один раз перевертати.
Stepa_nida• 14 июля в 09:02
В мене є автоматична програма для гомілок - спочатку випікаються на низькій температурі, потім доводяться на високій.
Вона жодного разу ще не підвела - гомілки пропечені а скоринка просто топ.
Але по часу вона не швидка, десь від 25 до 40 хвилин залежно від кількості гомілок.
автор КонФФетОшка • 14 июля в 10:56
Ответ дляStepa_nida
От я так розумію що мені треба теж так робити як в духовці спочатку на одній температурі а потім для скоринки збільшити.