В кого тако було• 13 июля в 22:59

Самогубство

Моя історія.
В 12 моїх років моя мати померла від онко. Батько женився , я і до цього батькам не була потрібною. Мачуха прийшла стало ще гірше. В 14 років хотіла викинутися в річку, прохожий зупинив. Поступила в університет в Києві, була закордоном на заробітках. Повернулася в Україну, вийшла заміж за нелюба. Бо завжди вважала себе нікому не потрібною. Хто позвав за того й вийшла. Народила дитину, почалися проблеми з чоловіком. Любить випить , агресивний. Заробляє мало. Абьюзер. В 2023 році виїхала з дитиною до Німеччини. Ходила на курси. Зараз треба щось вирішувати. Або вертатися до нього в війну ( тільки квартира мене в Україні тримає) або залишатися в Німеччині. В Німеччині теж не тягну, дитині правда 10, але дуже важко. Треба переїзжати, бо ми в селі. Треба щось вирішувати з роботою. А я не можу , депресія, опять вилізла ця моя непотрібність, кар´єру в Україні не зробила тут теж світить фізична праця. Мову не дуже знаю.
І я вже так щадовбалася від цього життя, від цієї непотрібності, завжди з опущеними руками, без підтримки і дитина на мені.
Хочеться відвезти дитину до батька в Україну. Поїхати типу у відпустку у якийсь готель і зробити собі кінець. Хочу щоб швидко і не мучитися
автор В кого тако було • 14 июля в 17:50
Ответ дляВикасикрет
Почніть з АД по рецепту врача. Ви себе накрутили що вони в школу передали данні. Я пила АД тут по рецепту врача і знайомі теж. Все ок. Це не психіатрія щоб кудись щось передавали. Ідете і не кажете про суіцид раз не хочете але кажете що у вас апатія і не хочеться вранці вставати з ліжка. Вони тут лояльні до АД
Вже записалася до лікаря. Надіюсь на АД. Коли вони почнуть діяти?
Викасикрет• 14 июля в 17:51
Ответ дляВ кого тако було
Місяць-два. Не одразу
Поторописька• 14 июля в 18:20
Автор, все не читала, но если вы в Германии, то вы же можете учить язык, ходить на курсы и временно жить на пособии и наслаждаться жизнью? Это же так классно, я бы тоже так хотела, к сожалению, не могу уезжать из Украины более чем на 2 недели по семейным обстоятельствам.
Гладиолус• 14 июля в 18:24
Ответ дляПсихологічка
Якщо автор все таки вчинить самогубство, дитина все рівно опиниться в батька.
Я надеюсь здравый смысл у автора победит.
Чумацький Шлях• 14 июля в 18:44
Ответ дляВ кого тако було
Через 2 тижні. Спочатку з´явиться відчуття наче кожен нерв огортається захисною оболонкою, а потім філософський погляд на проблеми. Свідомість АД не змінюють, це не алко чи нарко, скоріше це як обезбол, гіпс та милиці для зламаної душі.
Я только за!• 14 июля в 18:52
Ответ дляВ кого тако було
Тут робити треба. В мене ні сил немає. Ні допомоги тут. Скільки раз хворіла. Лежиш в селі в квартирі без магазин і аптеки, без машини. Здихаєш і помогти нікому. Лікувалася тут від депресії не помагає. Тільки ці думки про той світ і все
так физические нагрузки как раз и помогают от депресси
Коник-стрибунець• 14 июля в 20:17
Ответ дляДама с собачкой
Тут стаціонар уже потрібен. І це в Німеччині швидко вирішується в такій ситуаціі, насправді.
Я би не сказала. Суїцидальні думки - одна з ознак депресії, це нормально для цієї хвороби. А втім, якщо треба в лікарню, то можна. Заради життя.
hrystia• 14 июля в 20:25
Ответ дляВ кого тако було
А я далі вже не можу жити! То що мені робити?
Пройдіть психотерапію
Бриджит_Фрикандо• 14 июля в 20:28
Де ви побачили свою непотрібність?
Звичайні життєві труднощі і у вас не найтяжчі
Беріть себе в руки, негайно, бо кому ви дійсно потрібні- це ваша дитина
Ви для неї - повітря, без перебільшення, весь світ
Бабуся Бетман• 14 июля в 20:31
Автор , ви досі чіпляєтесь за минуле . За те, що щось недоотримали , недолюблена , непотрібна .
Зупиніться .
Ви - доросла відповідальна людина . Візьміть відповідальність за своє життя прямо зараз .
Щось вам не дає стати успішною .. щось таке .. чого ви не бачите .
Не пью, не курю• 14 июля в 20:33
Ответ дляКолдунья-вещунья
Оно бы никогда не задело того, что сам не прочь и нутро такое же) у меня нет галлюцинаций, я не приписываю мужей которых в природе не существует, мне в 25 ещё рано под венец))
Вам 25?))) Я думала под 60))) Вы таким моралистическим жаром пышите)))
Не пью, не курю• 14 июля в 20:35
Ответ дляВ кого тако було
Квартира куплена разом
Извините, это вы на случайной бесперспективной работе заработали на половину квартиры?
автор В кого тако було • 14 июля в 20:39
Ответ дляНе пью, не курю
Я в юності на заробітки в Європу їздила
Не пью, не курю• 14 июля в 20:41
Ответ дляВ кого тако було
Я в юності на заробітки в Європу їздила
Ээээ. То есть у вас хватило сил и воли поехать на физическую работу 10-12 лет назад, а сейчас в той же Европе вы падаете в обморок от перспективы физической работы? И вообще вся такая неприспособленная, придите кто-то решите мои проблемы? Что тут не вяжется.
Ладно, я рада что вы записались к врачу. Ну или придумали такой поворот сюжета.
Колдунья-вещунья• 14 июля в 21:20
Ответ дляНе пью, не курю
Я просто из приличной семьи, у нас письки посторонним показывать не принято, но я понимаю, не всем дано иметь хорошее воспитание) есть семьи маргиналов, проституток, вы это... крепитесь)
Не пью, не курю• 14 июля в 21:21
Ответ дляКолдунья-вещунья
не останавливайтесь :)
Стефанія• 14 июля в 21:53
Ответ дляВ кого тако було
До психіатра, приймати ліки. Наладжувати життя на новому місці
Ганцю в кєдах• 14 июля в 22:14
Ответ дляВ кого тако було
Не хуй было размножаться, идиотина.
Кумедний ґудзик• 14 июля в 22:17
Автор, вам потрібна допомога психологічна
З того, що бачу, травму привʼязаності (нікому не потрібна)
Ви ніби прагнете повторити травму для своєї дитини, якій 10
Можливо і якийсь сім сценарій працює треба досліджувати
Загалом алгоритм такий заведіть щоденник прописуєте свої емоцій не забудьте страхи злість огиду провину
Коли пишете на себе погані думки постарайтеся включити люблячі очі
В кінці дня подякуйте собі письмово за ….. (3 речі)
Є чудові методи впоратися
Ви взагалі молодець що поїхали від такого чоловіка
Важко вам
Але це сигнал до змін може авто може в місто може далі
Кумедний ґудзик• 14 июля в 22:19
І ще
Вам скільки людей написали
Різного так
Але це тому, що самогубство не байдуже нам
Це боляче
А надто вашій дитині на все життя
Життя ще посміхнеться обовʼязково
автор В кого тако було • 14 июля в 22:59
Ответ дляНе пью, не курю
Так, я змінилася. В юності була активна коняка. Заміжжя і народження дитини зробили з мене амебу. Що не так? Люди міняються
Не пью, не курю• 14 июля в 23:06
Ответ дляВ кого тако було
Не так только то что вы перекладываете ответственность за свои решения на кого-то другого. Замуж вы сами выходили, вам же пистолет к спине не приставили, правда? Не искать помощи вы тоже сами выбирали и выбираете. Психологической помощи. А теперь калечите своего ребенка.
Пешеходик• 15 июля в 08:45
Ответ дляВ кого тако було
Я б навіть лягла на стаціонар. Знайома лежала два тижні, там біполярка. Так дитину куди я діну?
наверняка там где вы живете есть волонтеры, поговорите с ними. Однозначно в подобных ситуациях помогают.
И еще хочу сказать, если б вам реально так было пофиг на ребенка, вы б не думали куда его. Вам нужно лечиться.
Конфиденциальность• 15 июля в 15:41
Ответ дляЦарівна Жабка
Я їх дуже поважаю. Але ж насправді - так. Це їх свідомий вибір.
Якісь депресивні в вас погляди
В моєму місті все життя бачу військовослужбовців.а це 35 років.
Служать в тилу,з манікюрами і віями.
Задоволені життям.
Я теж служила.
Міняйте світогляд