Бабка_в_кедах• 14 июля в 00:11
Конотопська відьма
Дівчата, хто ходив на цю виставу, як вам?
Бабка_в_кедах
• 14 июля в 00:15
Ответ дляМіняйловна
Зловили квитки?
Ще ні, поки цікавлюсь чи воно того вартує.
Міняйловна• 14 июля в 00:15
Ответ дляБабка_в_кедах
Вартує) Але вполювати - це треш )
ПультОт_БМВ• 14 июля в 00:19
Автор, сходіть. Звісно, якщо зловите квиток.
Але беріть недалеко від сцени.
Я придбала задорого (минулого року було підряд декілька благодійних вистав, і лише на таку вдалося взяти квиток, більше 1000 грн.) і на балконі, пошкодувала, бо було погано видно навіть в окулярах.
Але беріть недалеко від сцени.
вкрации• 14 июля в 00:23
Ходила 3 недели назад в Нью Йорке, приехала специально из соседнего штата.
Мне очень понравилось.
ДелиВерка• 14 июля в 00:27
Я покупала 3 билета для мамы, тети и двоюродной сестре. Маме абсолютно не понравилось, тете тоже не очень
Сестра сказала, что, в принципе, неплохой спектакль
Но в восторге не был никто
Вот Она Я• 14 июля в 00:47
Ответ дляОбережнаЯ
Удалено администрацией...
Ні, зачинателем сучасної української літературної мови був Котляревський.
Прикол у тому, що вистава, як на мене, не перекручує, не осучаснює оригінал, а іде за твором Квітки-Основ´яненка практично один в один. І мені дуже сподобалося.
Неновая почта• 14 июля в 01:11
Ответ дляВот Она Я
Підтримую. Вистава чудова.
ОбережнаЯ• 14 июля в 01:12
Ответ дляВот Она Я
Нет, именно Основяненко начал писать на том языке, на котором массы общались. До него все старались подражать рос, а те, в свою очередь, иностранным писателям. Но я не была, а если вы говорите, что и правда, не перекрутили, то замечательно, желаю автору попасть) кстати, я была на разных, из последних оч крутая была с сумской, забыла название, некогда гуглить,про женщину, которая разбогатела и вернулась в свой маленький городок, видели?
Аноним_1859• 14 июля в 01:25
Ответ дляОбережнаЯ
Візит.
Вона доволі проста і зрозуміла. Ходила з донькою 12 років. Ідеально для такого віку.
Особисто мені дуже сподобалися Morituri te salutant, Буна і Intermezzo це якщо саме Франка розглядати.
Намакушка• 14 июля в 01:35
Ви ж про франківську КВ?
Чудова вистава, жива, яскрава, гарна, весела. Актори прекрасні в обох складах. Звук, світло, музика, сценографія, пластика і танці тішать. Не дарма лауреат Шевченківської премії.
В Києві квитків не вловити досі. В інших містах можна, майже без проблем.
Сама їздила в Житомир її дивитися.
Намакушка• 14 июля в 01:40
Ответ дляОбережнаЯ
Удалено администрацией...
Це ж в якій саме виставі ви нацистські ідеї роздивилися? Аж цікаво стало)
Поумничка• 14 июля в 04:49
Котляревський написав свою ’Енеїду’ українською мовою мінімум на 30 років раніше, ніж Квітка-Основ´яненко почав українською писати п´єси.
Дуже дуже вумна• 14 июля в 05:46
Судя по ажиотажу - ожидалось большего. А так - хороший спектакль, потрясающие актеры, декорации, свет, музыка - это прям восторг, прекрасно задаёт атмосферу. Приятно провести вечер - прекрасно. Но так и не понимаю, почему на него такая погоня за билетами и такая цена на них - все хорошо, но ничего сверх.
Stepa_nida• 14 июля в 08:57
Ми були у захваті (ходили в Дніпрі), виставу давали двічі, бо першу розкупили менше ніж за 2 дні, хоча вона була вдень.
Намакушка• 14 июля в 12:15
Ответ дляОбережнаЯ
Удалено администрацией...
ОбережнаЯ• 15 июля в 01:07
Ответ дляНамакушка
Удалено администрацией...
Намакушка• 15 июля в 14:48
Ответ дляОбережнаЯ
Удалено администрацией...
ОбережнаЯ• 17 июля в 14:20
Ответ дляНамакушка
Удалено администрацией...