Ширли-Мырли• 14 июля в 12:30
Порекомендуйте перевізника в Болгарію з цьогорічного досвіду
Дівчата , минулого року за вашими порадами обрала Албену-тревел, в цьому році немає місць на мої дати. Хто з ким їздив цим літом і більш-менш задоволений перевізником ?
Ширли-Мырли
• 14 июля в 12:58
Ответ дляНоворічна пальма
Взяла квитки на альфа
Подивимось
А який маршрут обрали? Через Чернівці чи Одесу ?
Новорічна пальма• 14 июля в 12:59
Ответ дляШирли-Мырли
З Харкова тільки один
Невгамовна сила• 14 июля в 13:17
Вони всі плюс/мінус однакові, може тільки Гюнсел кращий, але і ціна там вища. А загалом, поки їздиш і все ок, то здається знайшов гарного перевізника. А потім як викинуть якійсь фінт, то на голову не налазить. Той же Альф мені минулого року гарну какашку підкинув: за 6 годин до виїзду скасував рейс, який був оплачений дуже заздалегідь і роби, що хочеш. Нормальний перевізник за таких умов сам би з партнерами розрулив, але пасажира б посадив на партнерський рейс, а ці сказали гуд бай, місць нема, пишіть заяву на повернення коштів.
А зараз декілька поїздок підряд ми користувалися eline, наче все добре, але ось знову халепа, в цю поїздку повисаджували пасажирів де попало, не там, де заявлено, добре, що я місцевість ідеально знаю, то мені не критично
Просто красавица• 14 июля в 13:31
Ответ дляШирли-Мырли
Берите через Одессу. Вы через Черновцы захекаетесь ехать. Очень долго.
Ширли-Мырли
• 14 июля в 13:34
А по цінам більш менш однаково? Читаю від 3500 в обидва боки?