ГонУрова дівка• 14 июля 2025

Тема про труселя і дірки в них

Скажіть чесно, у вас, або в чоловіка чи дітей є діряві труселя?
Результат:
вже голосів: 82
51 (62.2%) Ні, всі труселя без дірок
24 (29.27%) Так, є діряві
7 (8.54%) Нема труселів - нема дірок
ЛісАпетная• 14 июля 2025
У детей более чем 10 шт на чел. Могут быть и дырявые, ТК я слежу когда покупаю новый пак то и сортирую.
Муж очень педантичный, он выбрасывает сам и трусы и носки.
У меня нет, покупаю пачками, есть в запасе несколько новых всегда. На чужие трусы мне плевать в принципе
Мы на море гардероб придумываем, чтобы рационально и без лишнего, дырки брать не будем точно))
автор ГонУрова дівка • 14 июля 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Неповага, це лізти не в свої справи й в чужі труси. Ну от яка вам різниця до чужих треселів? І чому через речі ви робите висновки про людей? Можливо у вас труселя й без дірок, але є питання до вас,як до людини. Іноді краще труселя з дірками, ніж щось інше
Я ні до кого в труси не лізу, не вигадуйте. Люди вивісили їх на балкон і вони вже другу добу висять. Розумієте? І не треба переводити стрілки на мене. Та родина на 2-3 день як заїхали так матом сварилися, що мені вчитися та вчитися так висловлюватись. Сьогодні зранку знову сперечалися, що в них сир зіпсувався
Доросла дівчинка• 14 июля 2025
Ха! На вихідних якраз робила ревізію. Повикидала. Поїхали та накупили нових. З чоловіком ледь не розлучилися, бо викинула улюблені. По ходу, він їх любив, більше аніж мене
ЭмчЭндЭм• 14 июля 2025
Ответ дляГонУрова дівка
Я розумію, що люди висіли в себе на балконі, не розумію,чому вас зачіпають чужі труси на чужому балконі.
автор ГонУрова дівка • 14 июля 2025
Ответ дляЛісАпетная
Я відслідковую зношеність речей, коли розвішую прання. Буває так, що дістала з машинки шкарпетки, а там дірка. Звісно я їх вже не повішу сушитися, а викидаю. З труселів діти швидше виростають ніж вони до дірок зношуються. А от шкарпетки, особливо у молодшої, миттєво протираються до сіточки
Работать надо• 14 июля 2025
Мы постоянно покупаем всем новые труселя. Поэтому до дырок никто не носит)
ПростоБелка• 14 июля 2025
У меня никогда не было дырок в трусах даже в дешевых
Добра, коли сита!• 14 июля 2025
Ответ дляДоросла дівчинка
В мого є футболка, яку він носив,коли ми з ним лише познайомились, тобто з 1998 року. Щоправда він її не носить, вона просто лежить на згадку. Іноді мені здається, що ми її скоро повісимо в рамочку під скло, як раритет, музейний експонат
Добра, коли сита!• 14 июля 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Автору на свій балкон виходити із закритими очима?
автор ГонУрова дівка • 14 июля 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Може тому, що як виходжу, то вони в мене перед очима? В нас на балконі кухонний блок та ми там снідаємо. Я сиджу і перед очима ті трухани
автор ГонУрова дівка • 14 июля 2025
Ладно, дівчатка, спека трохи спала, пішла я на пляж 🏝️
Хто там хоче носити діряві труси носіть собі на здоровʼя, тільки будь ласка не ганьбіться та не вивішуйте їх в готелях.
ЭмчЭндЭм• 14 июля 2025
Ответ дляГонУрова дівка
А якби перед вікнами були трузани без дірок, то це б не впливало на ваш апетит, ну от чужі труселя перед очима, коли ви їсте. Чи вас саме з дірками так напружують? Можливо причина не в чужих трусах, а в вас?
Завтра не пью• 14 июля 2025
Я купую прямо пачками труси і шкарпетки. Чоловік порвані викидає, але сам не купує. Бувало пару разів, що залишався з двома трусами: що на ньому і змінні. Ну провтикала я купити
Дитина - просто не встигає порвати. Я ніяк не можу зрозуміти де він їх губить. Регулярно розгрібаю його кімнату. З десяток - знайти не можу. І годі б було хлопчику років 16-17 чи старше. Я б кепкувала, що дівчатам на спогад залишає. Так 10 років дитині.
Марафетчица• 14 июля 2025
Немає, з´явилась дірка-в смітник, навіть вдома ніхто в дірявому не ходить.
автор ГонУрова дівка • 14 июля 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ох уже ці доморощені психологи 🤣ні, причина не в мені. В мене все гаразд, не переймайтесь та не намагайтесь виправдовувати чиєсь ставлення до себе перекидаючи проблему на мене. Займіться своїми дірявими трусами, щоб на майбутнє вам не було соромно.
автор ГонУрова дівка • 14 июля 2025
Ответ дляЗавтра не пью
Я теж чоловіку та дітям купую труселя та шкарпетки мультипаками. Це реально зручно, у тому числі в плані прання
ЭмчЭндЭм• 14 июля 2025
Ответ дляГонУрова дівка
Так в тому й питання, чому особисто вас тригерить ставлення інших до себе, чому ви вважаєте за потрібне оцінювати людей по трусам?