ГонУрова дівка• 14 июля 2025
Тема про труселя і дірки в них
Скажіть чесно, у вас, або в чоловіка чи дітей є діряві труселя?
Результат:
вже голосів:
51 (62.2%)
Ні, всі труселя без дірок
24 (29.27%)
Так, є діряві
7 (8.54%)
Нема труселів - нема дірок
ГонУрова дівка
• 14 июля 2025
Зараз напишу звідки тема. Пару років тому мені сестра розповіла про діряві трусики в дітей. Вони з чоловіком були на дні народження, альтанка біля пляжу. Батьки дітей мали купальник та шорти щоб плавати, а діти чомусь були в труселях та ще й дірявих
Зараз ми на морі, балкон виходить на сусідній готель і там висять 2 пари чоловічих труселів з дірками 🤦♀️ це габела, ну як так можна?
Братья Капли• 14 июля 2025
Якщо я бачу, то без дірок. Як починають самі господарювати - ходять в драних трусах, як бомжі. Прокляття просто якесь. А чоловік, навіть коли я їх відбираю, сперечається, що ще разок можна поносити.
П.с. а якщо я не уступаю, то він тоді пропонує відвезти на дачу.
ГонУрова дівка
• 14 июля 2025
Ответ дляБезпринципова
Конечно есть , что тут такого ?
Це неповага до себе. Невже ви не достойні носити речі без дірок, нові або хочаб в гарному стані?
ГонУрова дівка
• 14 июля 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Для чого вам диряві труси?
Хай Бог милує. Мені нема потреби, просто не розумію навіщо вони людям, чому не придбають нові?
ГонУрова дівка
• 14 июля 2025
Ответ дляАnnеt
это называется - разумное потребление, забота о планете, о будущем своих детей, а не габэла.
Тоді можна зашити або здати ці труси на переробку.
Братья Капли• 14 июля 2025
Ответ дляГонУрова дівка
Наскільки я розумію, то ці люди в своїй уяві не ідентифікують себе зі своїми трусами. Вони - окремо, труси - окремо.
Безпринципова• 14 июля 2025
Ответ дляГонУрова дівка
У меня трусов штук 50 , разных . Дорогих и за 3 копейки , есть и дырявые . Самые домашние , удобные и растянутые
Дую на вітер• 14 июля 2025
Ответ дляГонУрова дівка
Почему люди ходят немытыми и живут в грязи? Вопрос риторический.
Так и с трусами.
ГонУрова дівка
• 14 июля 2025
Ответ дляБратья Капли
Так! Окремо другу добу висять на балконі сохнуть і пів сусіднього готеля їх бачить і ідентифікує того чоловіка з його дірявими трусами
Ответ дляГонУрова дівка
Зато на морі)
Ні, в нас такого не бувало. Я 20 років їми торгувала, а зараз купляю нам з доньками як розходник. З чоловіком складніше, але все звісно без дірок та зачуханості.
Братья Капли• 14 июля 2025
Ответ дляГонУрова дівка
Ця людина вважає, що то ваші проблеми, а не її.
ГонУрова дівка
• 14 июля 2025
Ответ дляБратья Капли
В мого чоловіка так з футболками та джинсами. Вдома більше 30 футболок, на дачі теж 10+ та стільки ж джинсів, а носить на дачі 2 футболки та 1-2 пари шортів
Труси та шкарпетки регулярно оновлює
Братья Капли• 14 июля 2025
Ответ дляГонУрова дівка
Труси та шкарпетки регулярно оновлює
Я його футболкою пів року підлогу мию, а він її як побачить, так і вдіне...
Слобожаночка• 14 июля 2025
Ответ дляvinika
Зато на морі)
От.
Я 12 років моря не бачила, зате труси у всіх цілі :(
Добра, коли сита!• 14 июля 2025
Ответ дляГонУрова дівка
Теж цього не розумію 🤷♀️ зносилась річ, то треба її замінити на нову. Якщо джинси та футболка нові, а труси старі та з дирками, то виходить, що людина вдягається для оточуючих? Хоче справити враження?
Оябунчик• 14 июля 2025
У мужа есть такие, сколько раз грозилась выкинуть, просит оставить, они ему удобные.
ЭмчЭндЭм• 14 июля 2025
Ответ дляГонУрова дівка
Неповага, це лізти не в свої справи й в чужі труси. Ну от яка вам різниця до чужих треселів? І чому через речі ви робите висновки про людей? Можливо у вас труселя й без дірок, але є питання до вас,як до людини. Іноді краще труселя з дірками, ніж щось інше
Скіфська пектораль• 14 июля 2025
Мне нравятся трусы с дырками, очень удобно, по домашньому, и от дурного глаза помогает, это китайская система , если ты богатый, выдавай из себя бедного, я миллионер, но у меня стиль бомжа, это отпугивает мусоров, ТЦК, единственное что выдает меня - это то что езжу на Бентли, у меня еще были дырявые носки, но любовница не одобрила, а трусы норм, главное чтоб чистые были
Добра, коли сита!• 14 июля 2025
Ответ дляАnnеt
Тоді все треба носити до дирок і далі. І светри, і джинси і куртки зі взуттям
ОбережнаЯ• 14 июля 2025
Оце вас тригернули чужі диряві труси))) спокою вам не дають) проблема точно в тих трусах?)
ГонУрова дівка
• 14 июля 2025
Ответ дляСлобожаночка
От.
Слухайте, ну це ж не означає, що якби ви всі ці 12 років не купляли труси, то вам би на море вистачило? Напевно ж справа не в трусах
Жінка з перцем• 14 июля 2025
У нас з дитиною завжди були норм, а у чоловіка завжди підуставші. Ну я йому купувала, а він не носив, навіть гуляв в дірковатих з небритою піською, але потім мадам сказала побритись, він шкандалив ’’я ходжу як ідіот на мене люди дивляться!!)))’’, а мені чомусь як ідіотці до тепер смішно
не боявся поки не з´їхав з квартири. Я як жінка Маракона