Пухнасті штани• 14 июля 2025

Мужчина сделал предложение, но с условием

Я проживаю заграницей почти 2 года , приехала сюда с дочкой , но ей не понравилось , она уехала к отцу в Украину .
А я Познакомилась с мужчиной и мы встречаемся почти год , вчера за ужином он сделал мне предложение … Сказал что нам пора поженится , но с условием что дочка жить с нами не будет . Может приезжать в гости , но жить нет . Он не готов !!
Дочери 14 лет . И я задумалась .. Как бы вы поступили , дочь и так тут жить не хочет , но через 3 года поступать в университет и я думала ее забрать .
автор Пухнасті штани • 14 июля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Всім глибоко насрати на цю тітку.
Якщо авторка не троль, то дуже жаль дівчинку.
Идите жалейте своего Никитку , мою дочь не надо .
Соображалочка• 14 июля 2025
Ответ дляПухнасті штани
Нет детей , не хочет .
Это его условие и его можно считать честным. Большинство женщин тут отказались бы жить с детьми мужчины. Просто решение принимать вам. дочка или мужчина? вот и все...
Соображалочка• 14 июля 2025
Ответ дляЛуноликая Вика
В Україні з батьком може статись що завгодно. Дитину в дитячий будинок здавати потім?
развестись всегда можно
Ацетилсалициловая кислота• 14 июля 2025
Ответ дляlilul990
Навіщо? Вас це питання не цікавить? Здоровий половозрілий тестостероновий мужик запрограмований на розмноження

З цими людьми явно шось не так
Ну щоб аж сильно я за це переживала б - то ні.
Колись питала одного хлопця (не кавалера), бо він в розмові сказав, що зробив собі замолоду. Відповідь була така: я вирішив, що не хочу дітей в своєму житті, не шкодую про це, живу в своє задоволення.
Це вибір особистий навіть не хочу копатись в чужих головах.
Соображалочка• 14 июля 2025
Ответ дляПухнасті штани
Он сделал операцию и не может иметь детей
автор, вы свой выбор сделали тогда, когда дочка уехала к отцу жить, а вы остались
Кудряшка Сью• 14 июля 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Дочь УЖЕ не захотела с ней жить
А потом захочет и нафига мужику этот геммор в виде чужих детей?
Млинці зі смайликом• 14 июля 2025
Ответ дляВерСаСе
Ви чули щось про те, що всі люди різні? І цінності в них різні. І бачення сім´ї теж. Те, що хтось має не такі ч\цінності, як у вас, не робить його гіршим
Саме це і обговорюємо
Автор не сходиться поглядами і цінностями на дітей з женіхом. Але гроші не пахнуть, можна поступитися своіми принципами😄
ВерСаСе• 14 июля 2025
Ответ дляСоображалочка
Да и большинство мужиков детей не хотят, просто об этом как-то не принято говорить. В основном это желание женщины. На втором месте - так надо. На третьем - свою ’графскую’ фамилию кому-то передать. А уж чужих детей вообще странно хотеть в своей жизни...
Чучало яблуні• 14 июля 2025
Ответ дляСоображалочка
Так может автор не просто осталась? Может в Украине война?
Мама Никитки-2• 14 июля 2025
Ответ дляЧучало яблуні
Да ви шо? Точно? а для доньки війни немає, правда?
Пацака-задирака• 14 июля 2025
Автор троль? Я не вірю, що такі зозулі бувають, хіба в якихось маргінальних родинах.
Мама Никитки-2• 14 июля 2025
Ответ дляПухнасті штани
Моя дитина не живе під ракетами, навідміну від вашої.
Гроші не пахнуть, правда ж?
ВерСаСе• 14 июля 2025
Ответ дляПацака-задирака
Я не вірю, що стільки людей читають жопою. Дитині 14 і мінімум до 17 вона й не планувала жити з матір´ю. А в 17 вступ. То можна в общазі жити, чи шо не так?
Пацака-задирака• 14 июля 2025
Ответ дляВерСаСе
І що, що 14? Сплавити дитину і до побачення. Чого вона не поїхала з дочкою?
Витворунка• 14 июля 2025
Ответ дляПухнасті штани
Нет детей , не хочет .
нормально, тем более с вами дочь не живет
Мама Никитки-2• 14 июля 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Угу, з вузликом кордон переходила
Авторко, це ви з другого аккаунту тему підтримуєте?
Млинці зі смайликом• 14 июля 2025
Ответ дляВерСаСе
Як так світ змінився всього лиш за 50 років, до того всі були сімейні, парувалися щоб вижити і продовжити рід
З появою контрацепціі і легкодоступного сексу, всі стали жити тільки для себе. Судячи з тем, жінки вже теж не особо хочуть, ні дітей, ні чоловіків😂😂😂
Спішу - перекидаюсь• 14 июля 2025
’муж ’наверное немец
Ацетилсалициловая кислота• 14 июля 2025
Автор, а це була пропозиція ’жити разом’ чи руки і серця?
Бо я уявила собі сам момент і список умов..до, після вашої відповіді, під час? Як таке відбувається ? Просто цікаво
Млинці зі смайликом• 14 июля 2025
Ответ дляПацака-задирака
Півтеми тролів?😄
Витворунка• 14 июля 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
Я не можу уявити щоб партнер настільки не влаштовує наявність дитини в мене.
Автор якщо він проти дітей то зустрічне питання - чи бажає партнер ваш зробити вазектомію щоб гарантувати що в нього не буде дітей?
От запропонувати такий підхід до контрацепції готовий ваш чоловік на це?
так он и так сделала , и девочка не выбрала жить с автором
Летчица• 14 июля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Гроші не пахнуть, правда ж?
программу скоро завернут и вы тоже домой пошурете
Бандитка Сью• 14 июля 2025
Ответ дляВірю, я повірив
Насколько он богат? насколько он вас обеспечивает?
Мало водных данных.
Та тут скорее вопрос, как выглядит автор, сколько ей лет, и что она способна давать мужчине
Пацака-задирака• 14 июля 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Півтеми тролів?😄
Я не читала всі відповіді, значить дуже сумно, що такі народжують.
Мама Никитки-2• 14 июля 2025
Ответ дляВерСаСе
Звідки ви взяли, що дитина не планувала жити з матірʼю? Дитина жила з матірʼю, Но мамці потрібніше Європа і новий гаманець , ніж донька.
ВерСаСе• 14 июля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Гроші не пахнуть, правда ж?
Купі жінок, що зараз з дітьми в Україні, теж гроші не пахнуть?
ВерСаСе• 14 июля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Звідти, що я читала те, що писала автор, а не балувалася на очі, бачачи лиш те, що мені хочеться
Я-ваш шанс• 14 июля 2025
Ответ дляБадабум
Вы серьезно?) или просто жирный 🧌
Ну, чего сразу тролль? Просто контент криейтор.
Автор тем типа Аборт от бельгийца и Не знаю от кого ребенок.
Мама Никитки-2• 14 июля 2025
Ответ дляЛетчица
Да да… мрійте
Мама Никитки-2• 14 июля 2025
Ответ дляВерСаСе
У вас відсутній причинно-наслідковий звʼязок, в принципі як і логіка.
Діти сам її там живуть, чи все ж таки, мами поряд, а не з новими штанами вирішують на порадниці як зручніше позбавитись від дитини назавжди?