Пухнасті штани• 14 июля 2025
Мужчина сделал предложение, но с условием
Я проживаю заграницей почти 2 года , приехала сюда с дочкой , но ей не понравилось , она уехала к отцу в Украину .
А я Познакомилась с мужчиной и мы встречаемся почти год , вчера за ужином он сделал мне предложение … Сказал что нам пора поженится , но с условием что дочка жить с нами не будет . Может приезжать в гости , но жить нет . Он не готов !!
Дочери 14 лет . И я задумалась .. Как бы вы поступили , дочь и так тут жить не хочет , но через 3 года поступать в университет и я думала ее забрать .
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Момент із операцією не дивний.
Це в нас вона не дуже поширена. Але в ЄС таких чоловіків більше, які зробили цей вибір, при чому в молодому віці.
Але питання не в ньому, а в позиції Автора.
Не ставте мені рукалице. Я ніколи не хтіла дітей
У мене виявили прл і нарцисичний розлад.
Говорю з власного досвіду
Паратруперсупер• 14 июля 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ні, дивний) це егоіст, який живе тільки для себе. Відсутні базові сімейні цінності.
Психологи б більше написали як і у нього розлади особистості😆 абʼюзер, нарцис і тд
Капець. Чайлдфрі чули?
PORKA• 14 июля 2025
Ответ дляПухнасті штани
Нет детей , не хочет .
В мене навіть би питання не виникло
Паратруперсупер• 14 июля 2025
Ответ дляlilul990
Я чайдфрі. І у мене розлад особистості. Нормальні люди повинні хотіти дітей
Нормальні люди нікому нічого не повинні.
Народження дітей не робить людей автоматично чудовими батьками.
Спочатку суспільство кричить - народджуй
А потім це ж суспільство кричить як ти посміла жити для себе коли народила дитину
Мама Никитки-2• 14 июля 2025
Ответ дляБідося
При чому продати ?
Якщо дитина буде через 3 роки поступати за кордоном , а чоловік забезпечує, то можна назбирати гроші на найм квартири для дочки. Якщо супер забезпечений, то і купити житло.
В 17 років то вже нормально жити окремо від батьків
Він дитину і бачити не дуже хоче, а чарівні порадниці про купівлю житла, за його рахунок , дівчинці мріють🤦🏻♀️
PORKA• 14 июля 2025
Ответ дляЛуноликая Вика
В Україні з батьком може статись що завгодно. Дитину в дитячий будинок здавати потім?
Ну розведеться)))
Ответ дляПаратруперсупер
При чому тут суспільство
Паратруперсупер• 14 июля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Так а ви особисто сильно б мріяли пасинку квартиру купити, чи щоб він у вас жив?
Майструю крила• 14 июля 2025
Ответ дляПухнасті штани
Его мама живет в другом городе и у нас была 1 раз )
Какая разница сколько раз? Хотя, тем легче ему будет, всего от пары приездов отказаться. Легкотня. Пробуйте.
Паратруперсупер• 14 июля 2025
Ответ дляlilul990
При чому тут суспільство
Так а з яких причин ви вирішили що ’ нормальні люди повинні хотіти дітей?’
Летчица• 14 июля 2025
Ответ дляПухнасті штани
У меня на тот момент была работу уже тут
Работа важнее ребёнка?
Майструю крила• 14 июля 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Я б теж не прийняла мужчину з сином підлітка.
І для мене це настільки нормально мати право виборах що я геть не розумію чому автора закидали тапками
Мабуть тому що автор не з тих, хто вибирає. А з тих, кому ставлять ультиматуми.
Млинці зі смайликом• 14 июля 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Капець. Чайлдфрі чули?
Та в світі багато чого дивного🤭
Батьківство це один з важливих етапів розвитку людини, який багато чого може навчити
Моі спостереження до речі, що розлучені чоловіки з дітьми значно краще чайдфрі холостяка, у якого відсутні навички вирішувати, домовлятися, миритися
Летчица• 14 июля 2025
Ответ дляПаратруперсупер
У дитини є батько
Вы смогли бы жить далеко от своего ребенка?
Майструю крила• 14 июля 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Спочатку суспільство кричить народжуй, тоді тримає жінку і встромляє в неї член без презерватива
PORKA• 14 июля 2025
Ответ дляПухнасті штани
Ребенок 7 месяцев жил в стране и рыдал каждый день , насильно что-ли держать ? В Украине папа , бабушки /дедушки , друзья и другие родственники . Она приезжала ко мне 2 раза уже .
Як можна кинути дитину в країні де війна(( і спркійно собі жити, думати про якогось мудака якому ти на фіг не треба?
Летчица• 14 июля 2025
Ответ дляВерСаСе
Некоторым мамам и в 30 ребенкиных лет хочется быть рядом. И что? Тут ребенок принял решение. Уехал не в пустоту, а к отцу и бабушке. В чем проблема? К чему такая драма?
В войну
Мама Никитки-2• 14 июля 2025
Ответ дляПухнасті штани
Это не выбор , дочь итак живет в Украине , разве я не имею права на личную жизнь ?
Дочь взрослая уже , пару лет вообще будет жить отдельно и учится . А такой мужчина попадается не каждый раз . Для меня удачная партия .
Тоді шо ви тут робите з вашою дурнуватою темою?
Ідіть кажіть чуваку так і викреслюйте дитину, а Шо - доросла вже. Відрізаний окраєць. Не дарма вже викинула як непотреб під ракети з шахедами, головне шоб не заважала
Пухнасті штани
• 14 июля 2025
Ответ дляЛетчица
Работа важнее ребёнка?
Что значит работа важнее ребенка ?
Я переехала заграницу чтобы тут остаться , чтобы у моего ребенка была возможность поступить в вуз , чтобы я могла как-то обжиться и содержать себя и дочь . Я не отправила дочь не понятно куда . Она уехала к отцу и бабушка/дедушкам где ее любят . И это было ее решение . В 3 раз пишу , уехала она за пол года как я встретила своего будущего мужа . Я и не думала что так все сложится . Планировала поработать и потом дочь опять приехала бы .
Паратруперсупер• 14 июля 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Та в світі багато чого дивного🤭
Я багато спілкувалась з жінками. І досить великий відсоток жалілись що батьківство не виправдало їх очікування. Що якби повернути час назад вони б не народжували дітей.
Зараз молодь розумніша за нас
Вони вже знають що це життя треба жити в першу чергу для себе
Зараз молодь розумніша за нас
PORKA• 14 июля 2025
Ответ дляПухнасті штани
Ребенок сам принял решение уехать , вы что не понимаете ? Ей 13 лет на тот момент было
Все подружки в Украине , тут она одна и язык новый учить надо , рыдала и ничего не хотела делать . Устраивала скандалы мне и отцу в Украине , он сказал не держи , пусть возвращается .
Вона неповнолітня і ви приймаєте рішення
Млинці зі смайликом• 14 июля 2025
Ответ дляМайструю крила
Є різниця, немає теплих сімейних відносин, традицій, спільних свят
Комусь норм тільки по вигоді жити, мені не підходить, я людина душевна))
PORKA• 14 июля 2025
Ответ дляПухнасті штани
Она сама выехать не сможет , если что случится уедет с бабушкой и дедушкой , в наш город , сниму квартиру .
Жирно))
Майструю крила• 14 июля 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Та я ж наче не з Вами спілкувались, а з автором теми. І схоже з зовсім іншого приводу
Летчица• 14 июля 2025
Ответ дляПухнасті штани
Что значит работа важнее ребенка ?
Ваш мужчина ставит вам такие условия , потому что вам ребёнок самой не нужен. Вот и все.
Мама Никитки-2• 14 июля 2025
Ответ дляПухнасті штани
На тот момент у меня была работу тут . Я не могла уехать .
Невже амбарний замок на двері повісили і примусово утримували автор?
Ви той, знак подайте, якщо вас силоміць утримують. Чи у вас та робота, при якій паспорта в жіночок забирають?
Паратруперсупер• 14 июля 2025
Ответ дляЛетчица
Як вам сказати. Все в наших головах. Я поїхала в 15 років, після 9 класу. Жила в гуртожитку.
І це було настільки нормально. І мама мене любила, і покинутою я не відчувала себе
Пухнасті штани
• 14 июля 2025
Ответ дляPORKA
Я не могла ее закрыть в комнате и не выпускать , у ребенка с рождения есть права выбора . Она устраивала скандалы и плакала каждый день , рыдала папе по телефону , он задалбливал меня чтобы я отпустила ее .