Я матуся, мені можно• 15 июля 2025
У початковій школі зараз нормально ставляться до кульчиків у хлопця?
Син досить давно просить, і йому не дуже подобається ідея чекати до середньої школи.
Можливо у вас в класі хтось носить?
Вірю, я повірив• 15 июля 2025
Ответ дляЧервона ікорка
была в Польше раз 5, но как турист, с местными общалась в магазинах и ресторанах, говорили на англ, где можно было услышать это слово?
В ювелірному, де ж ще
Вірю, я повірив• 15 июля 2025
Ответ дляНе пью, не курю
У вас в смайликах есть, поищите хорошо )
Пошукаю)
Вірю, я повірив• 15 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
До чого тут взагалі Польща, в багатьох регіонах України так називають сережки. Моя бабуся з Черкаської області, вона сережки називала Кульчиками і не лише вона
Ви здивуєиесь скілтки у нас є слів іншомовного походження і в Америці не треба бути для цього))))
Ms. Dolly• 15 июля 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Та мені головне щоб не цькували
А Ви на Галичині живете?
По темі - це вибір Вашого сина. Він сам вдягнув ці ’кульчики’, чиясь реакція - це його проблеми.
В класі сина хлопець чубчик вибілив собі, дівчата з декольте ходили. Нічого, якось закінчили школу.
З горіха зерня• 15 июля 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Кого-то сильно плющит,что комментарий удалили.Ещё раз-никакие кульчики в Чернигове никто не говорит,хоть тресните.
Ты смотри, как задело.Такие только и умеют,что жаловаться,да удалять.
особисто я на ваш неспокій і душевний біль не скаржилася (Боже збав!), скоріше непокоїлася, як би вам такий стрес не дався взнаки і не відбився на ментальному здоров´ї, яке й без того, либонь, нетривке (що більш ніж очевидно), якби не співчуття тому, яких нестерпних тортур, завдали вам кульчики, то спитала б, а чи не на Чернігівщині були дві гетьманські столиці, чи не тут Тарновські вели підривну русофобську діяльність під личиною меценатства, де був осередок українського кобзарства спитала б я вас, але не стану, лиш нагадаю: Павло Тичина, Борис Грінченко, Олександр Довженко, Марія Заньковецька, Остап Вересай, Ілля Шраг, Василь Чумак, Іван Кочерга, Микола Яковченко, Григорій Вірьовка, Аркадій Казка, Ладя Могилянська, Левко Лук´яненко - це все Чернігів, Михайло Коцюбинський, Михайло Жук, Леонід Глібов - теж, говорити про споконвічну російськомовність Чернігова (ісконно русскіє зємлі - так, так, щось таке чула десь колись) ненауково, розповіли б вже краще про три чверті єврейського населення чи про плідне співсусідство з білорусами
а кульчики (і, вибачте, ковтки) ви завжди побачите в експозиції місцевого музею українських старожитностей в широко представленому асортименті
P.S. одужуйте, голубко!
Бойова• 15 июля 2025
Ответ дляВірю, я повірив
Так це інше. Це ж з самої АМЕРИКИ слова в двохтисячних прийшли. А тут з якоїсь Польщі слово котре точно вживають більше як пів століття. Не порівнюйте грішне з праведним.
сладкий_ноябрь• 15 июля 2025
Ответ дляВірю, я повірив
Ну звісно
Купа запозичених слів.
Дуже багато французьких
Але ж діалекти були завжди, в різних місцевостях свої
Купа запозичених слів.
Дуже багато французьких
месяцкие• 15 июля 2025
Ответ дляВірю, я повірив
Дівчат, ви що в Польщі ніколи не були?))
Ну кульчики це їх слово
Удалено администрацией...
Я_не_аноним_100%• 15 июля 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
P.S. одужуйте, голубко!
Ооо,накатала
.Сначала научись,голубка, понимать написанное.Я нигде не писала,что Чернигов -исконно русская земля,а что регион у нас никогда не был украиномовным, суржик не в счёт.И до сих пор большая часть говорит по-русски,нравится тебе это или нет.Так что насчёт ’одужуй’- самой к специалисту.
И эпопеи мне выписывать не надо,я отлично знаю историю своего края.
Ни разу в жизни не слышала,чтобы в Чернигове или области говорили ’кульчики’,ни родители ,ни бабушки,ни огромное окружение людей-никто нигде не произносил.Надо же,какое распространённое слово
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 15 июля 2025
Ответ дляPrervana
Хм, я думала кудряшки. Типа завивку малый просит
А я думала эта ещё одна фигня типа лабубу
Я матуся, мені можно
• 15 июля 2025
Ответ дляisida_86
Так))))
Виглядає классно, правильно зробили що дозволили.
Я матуся, мені можно
• 15 июля 2025
Ответ дляMs. Dolly
А Ви на Галичині живете?
Так тут.
Зрозуміло що всі закінчать
Ms. Dolly• 15 июля 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Так тут.
Зрозуміло що всі закінчать
Це сину рочків 9? І він давно просить ці ’кульчики...
Навіть не підліток ще. А що далі? Мамо, готуйтеся :)
Я матуся, мені можно
• 15 июля 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
P.S. одужуйте, голубко!
А можно мовосрач припинити?
Я матуся, мені можно
• 15 июля 2025
Ответ дляMs. Dolly
Давно, з +- 6 років.
Нас домовленості поки максимум про який ми можемо розмовляти до 18 років це прокол вух.
Сама вумна тутички• 15 июля 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
А можно мовосрач припинити?
Так ви ж для цього тільки тему відкривали!
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Так. Взагалі не бачу проблем.
Донька в минулому році, було 12 років, обстригла довге волосся - прям повибривала собі скроні. Хотіла - я дозволила. Вже відрощує)) Так же було і з покрашеними кінчиками в 9 років = хотіла, аж не можу) Покрасили, обрізали потім, всьо) Каже взагалі краситись не буду ніколи
Нехай експерементують)
Ку ка ку ка ку• 15 июля 2025
Ответ дляКотики-муркотики
Может и носят, знать бы что это
Я подумала, что это пакет с едой, но по ходу это серьги.
Я матуся, мені можно
• 15 июля 2025
Ответ дляisida_86
Так. Взагалі не бачу проблем.
Нехай експерементують)
А прикрасу він сам обрав чи ви підказали? Прям дуже стильно і сміливо
Я матуся, мені можно
• 15 июля 2025
Ответ дляisida_86
Коли кололи, то сам. А місяці - бабуся подарувала)
Ну дуже прям прикольно виглядає, у друге вухо не планує одягати, чи думайте то вже забагато буде?
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Дякую!
Нє, не планує друге.
А ви, якщо син так себе бачить і хоче, не зважайти взагалі на публіку, тим паче місцеву на порадниці. Це ж не ніс, не губа, не тату. Вийняв сережку з вуха і все, якщо перестане подобатись в якийсь момент.
Нє, не планує друге.
Маурита• 15 июля 2025
Если хочет- сделайте
Если захейтят - снимет и перестанет носить, либо отстоит себя
Его выбор
Маурита• 15 июля 2025
Ответ дляГолубая фишка
Я прочитала ’до кульочков ’
Я пока не загуглила думала, что это прическа «пучок»
А это сережки
Янгол в камуфляжі• 15 июля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Её сын козак? Хм... Кстати, а знаете зачем серьгу в ухе носили козаки? Если на то, уж, пошло...
«Если я выгляну в окно и не увижу там твоего коня…»
Шукаю трусики• 15 июля 2025
Ответ дляВірю, я повірив
Ну кульчики це їх слово
польскую мову нам еще учить? не хце.
Маурита• 15 июля 2025
Ответ дляСоображалочка
Некоторые точно не в Украине живут и слово ’кульчики’ впервые увидели.
Ах, да ) Кроме великай расейской литературы они ничего не читают, с разными людьми в Украине не общаются, новости не читают на украинском языке, о развитии любого языка ничего не знают также.
Я живу в Украине и с многими украиноязычными общаюсь. У меня самой украиноязычная семья. Но в моем окружении разговаривают на чистом украинском и у них «сережки», а не «кульчики»
Я матуся, мені можно
• 15 июля 2025
Ответ дляisida_86
Дякую!
Нє, не планує друге.
Да ось і я думаю, що все таки дозволю.
Бо він іноді про два вуха вже щось каже, треба ловити момент поки згоден на одне))
Пс а ви взагалі якісь інші кульчики розглядали? Бо я думала про кільце тільки.
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Да ось і я думаю, що все таки дозволю.
Син поки цими задоволений.
Але я дивилась на кільця, мені подобаються