Я матуся, мені можно• 15 июля в 08:37

У початковій школі зараз нормально ставляться до кульчиків у хлопця?

Син досить давно просить, і йому не дуже подобається ідея чекати до середньої школи.
Можливо у вас в класі хтось носить?
автор Я матуся, мені можно • 15 июля в 09:56
Ответ дляХолодная каша
У нас одноклассник носит со 2 или класса. Немного удивились и привыкли.
Тобто нормально, і одне ж вушко так?
Ответ дляНеваляшкина
а что это такое кульчики ?
Сережки
Да, я блондинка!• 15 июля в 09:56
Никто из мальчиков в классе серёжки не носит. Поэтому не знаю как будут относиться к мальчику к серёжками. но Подозреваю, будут над ним смеяться и подозревать его в голубизне).
Неваляшкина• 15 июля в 09:59
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Сережки
На левом ухе сделайте и все. На правом носят геи.
Видела мальчиков и садиковского возраста, и 10 лет с сережками.
автор Я матуся, мені можно • 15 июля в 10:00
Ответ дляДа, я блондинка!
З кліпсою бачили однолітки, норм було
Магиня• 15 июля в 10:00
Ответ дляВірю, я повірив
Дівчат, ви що в Польщі ніколи не були?))
Ну кульчики це їх слово
Многие не были
Цигарний шланг• 15 июля в 10:01
Чем интересно могут привлечь мальчика сережки в младшей школе? типа красиво или модно? никакой уже мужественности не остается
автор Я матуся, мені можно • 15 июля в 10:02
Ответ дляНеваляшкина
Я так розумію геї - то якщо лише у правому, а так або у лівому або у двох.

В садку - ну не знаю, це мабуть вже бажання батьків
Да, я блондинка!• 15 июля в 10:03
Ответ дляЯ матуся, мені можно
З кліпсою бачили однолітки, норм було
Ну тогда пробуйте. Может и серёжки в ушах сына не будут одноклассников напрягать . А почему кстати , мальчик хочет серёжки носить ? Для вас это нормально , вопросов не возникает ?
Большой секретик• 15 июля в 10:11
Ответ дляЗ горіха зерня
так само, як і українське, або хтось зовсім нічого не засвоїв з творів українських класиків, до речі, в чернігівській області ’кульчики’ вживають у сучасній побутовій мові
брехня. я родом с Черниговской области. всю жизнь называли сережки. кульчики - только здесь на советчице читаю.
Вірю, я повірив• 15 июля в 10:13
Ответ длялаМпочка
Ми з іншого боку країни, не всі в Польщу їздять раз повз раз
Дівчат, ви на смайлики не звертайте уваги)
Вірю, я повірив• 15 июля в 10:13
Ответ дляСунуся в чужі справи
В селі моєї бабусі на Кіровоградщині теж так казали, тому я в темі.
Точно. Переселенці були і в тій стороні
автор Я матуся, мені можно • 15 июля в 10:13
Ответ дляДа, я блондинка!
Чому хоче - модно, прикольно. Я думаю у когось побачив, але після чого захотів сам сказати не може.
Мене - трохи напрягає через вік, якби вже був підлітком - напевно напрягало б меньше. Звісно я відкладала питання - думаю забуде, але і кліпсу носив і не забув.
Але сам факт кульчика у чоловіків- мене не дуже нвпрягає.

Якщо такі буде проколювати - у мене прохання, або навіть вимога - прикрасу погодити зі мною, що б воно хоч якось виглядало нормально.
Вірю, я повірив• 15 июля в 10:14
Ответ дляМагиня
Многие не были
Вірю
Дую на вітер• 15 июля в 10:19
Что это? Интересно
Радуга-дуга• 15 июля в 10:25
Ответ дляБанан-барабан

Он голубой 💙?
Чому це? Просто син пірата, онук пірата. Сімейна традиція.
Малявка ще та• 15 июля в 10:35
Ответ дляЯ матуся, мені можно
У мене принципова позиція - гроші лише через банк наирахунок школи. Все)
Зошити самостійно купляєте? Це теж реально, хоч і дорожче. Ніде не збирала про збори-здирництво.
Холодная каша• 15 июля в 10:35
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Тобто нормально, і одне ж вушко так?
Да, немного странно потому что не подросток. У нас поудивлялись и привыкли. Мальчик общительеый и веселый, норм
Малявка ще та• 15 июля в 10:36
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Та не знаю комусь може і заважають, ще і ’навчати’ будуть))
Тобто то суто ваші припущення. Там старі баби, яким все не так. Шукайте іншу школу
автор Я матуся, мені можно • 15 июля в 10:42
Ответ дляМалявка ще та
Дитина сама купляє
автор Я матуся, мені можно • 15 июля в 10:44
Ответ дляХолодная каша
У нас заходить іноді мова про два вуха, але думаю поки що зупинимось на одному.
автор Я матуся, мені можно • 15 июля в 10:45
Ответ дляМалявка ще та
Ахах )
Анонимба• 15 июля в 10:49
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Ну ви ще не здались відкладати питання))
Скільки часу ваш вже просить?
Десь з 6-ти років. Зараз вже 10. Зараз менше згадує і вже без ентузіазму
Анонимба• 15 июля в 10:51
Ответ дляНеваляшкина
В правому ще носять останні чоловіки і роду.
Анонимба• 15 июля в 10:54
Ответ дляЦигарний шланг
А чим вам воїни-шотландці в кілтах, з довгим волоссям і сережкою-кільцем немужні? Суворі воїни були, між іншим
маринабаранова• 15 июля в 10:55
А можно объяснить понятней, для широкой аудитории - что это такое, эти самые, ’кульчики’?) Теряюсь в догадках...
автор Я матуся, мені можно • 15 июля в 11:00
Ответ дляАнонимба
А ну у нас тако ж з 6. Але ви поки проти, вірно?
Не пью, не курю• 15 июля в 11:01
Ответ дляДеловитая
Вы, наверно, и слово Ровер знаете. А я долго думала, это самокат, беговел, электросамокат, толокар , мопед или велосипед
А что оказалось?))
Копуша• 15 июля в 11:02
Ответ дляВірю, я повірив
Це місцевий діалект на заході України(ближче до Польщі)
Я живу в центральній частині України і також неодноразово чула це слово, хоча сама не вживаю
Анонимба• 15 июля в 11:03
Ответ дляЯ матуся, мені можно
В цьому віці ще проти. Ну і з надією, що перехоче)) Але в 11-12 вже підемо, не буду відмовляти.