Амелі на мілені• 15 июля в 08:56

160 потяг Трускавець-Київ, не ходить в серпні?

Вранці не працював додаток, сайт, не встигла купити квитки на 3 серпня. Денного потяга 160 не було. Можливо хтось знає чому? На гарячу лінію додзвонитися нереально
СкрипяСердцем• 15 июля в 09:23
він до 31,07 курсує і на сайті Укрзалізниці ця інформація є
ЛеньГуглить_правда• 15 июля в 09:23
Этот поезд позже появляется в пасписании
автор Амелі на мілені • 15 июля в 09:34
Ответ дляСкрипяСердцем
На гарячій лінії вони самі не знають
автор Амелі на мілені • 15 июля в 09:34
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Він останній раз є на 31 липня, мабуть з 1 серпня вже не буде ходити
СкрипяСердцем• 15 июля в 09:52
Ответ дляАмелі на мілені
На гарячій лінії вони самі не знають
Повторюсь, ця інформація є на сайті Укрзалізниці
автор Амелі на мілені • 15 июля в 09:58
Ответ дляСкрипяСердцем
А чому тоді жоден інтерсіті не подаючи зі Львова до Києва на 1-3 серпня? Білети за 20 днів
СкрипяСердцем• 15 июля в 10:45
Ответ дляАмелі на мілені
Чого немає, є, на 80 потяг 1-3 серпня є місця першого класу
автор Амелі на мілені • 15 июля в 10:50
Ответ дляСкрипяСердцем
О 10 ранку з´явилися квитки на всі 3 дні.. чекали з 8 ранку
Ромашкинная• 29 июля в 14:19
ходить. але вже все розібрано,або з´явиться пізніше (якщо з*явиться). я на 3 купити не змогла 20 днів тому до Трускавця. Їдемо через Львів. Раджу купувати через Львів, бо взагалі нічого не візьмете. З квитками величезні проблеми. сьогодні ледве урвала на 17 і то 2 квитки в різних місцях.
Ромашкинная• 29 июля в 14:20
Ответ дляАмелі на мілені
він не може не ходити. на 3 число увесь тиждень були інші квитки,денні