KROX@• 15 июля в 21:23
Поїздка в табір в Болгарію, дозвіл на виїзд
Чи то я істеричка чи то у всіх так. Написав чоловік сьогодні дозвіл (заява) на перетин кордону дитини у супроводі третіх осіб. В паспорті не було вклеєне фото в 45 років, нотаріус сказала можна по закордонному. А по ньому вказано прізвище та ім´я без по батькові батька. Уже і в ДПС зателефонувала, сказали що їм все одно по якому паспорту, це нотаріус несе відповідальність. А ось відсутність по батькові якось не внятно відповіла що можна. В мене вже паніка, а якщо завернуть на кордоні дитину? Так буває взагалі ?
Трільчиха• 15 июля в 21:26
Не хвилюйтеся, все має бути добре. Там теж люди працюють. У нас одна дитина їхала з простроченим паспортом. Пропустили, слава Богу
Бажаю вашій дитині гарного відпочинку.
Від вас є дозвіл?
Бажаю вашій дитині гарного відпочинку.
Від вас є дозвіл?
Чавонадо• 15 июля в 21:26
Раз нотариус сказал, можно значит можно.
А сколько лет ребенку и с кем едет ?
KROX@
• 15 июля в 21:27
Ответ дляТрільчиха
Бажаю вашій дитині гарного відпочинку.
Від вас є дозвіл?
Бажаю вашій дитині гарного відпочинку.
Від вас є дозвіл?
Так, звичайно дозвіл мій є окремо, просто батько за 900 км, передає поштою
KROX@
• 15 июля в 21:27
Ответ дляЧавонадо
А сколько лет ребенку и с кем едет ?
14 лет, лагерь, вожатые
KROX@
• 15 июля в 21:29
Ответ длялюбименькая
Та моя
. У нас вечные траблы с этими разрешениями на выезд, поэтому и паникую
Маю рацію• 15 июля в 21:30
Нет, не вернут.
Вам же в ДПСУ об этом сказали. Что вы от советчиц хотите?
любименькая• 15 июля в 21:32
Ответ дляKROX@
Та моя
Вам же ответили. Как я вижу - достаточно грамотно. Вы хотите здесь прочитать, что нельзя без отчества, что ли? Ну так какая-нибудь фрося обязательно напишет, с короной иксперда на голове.
KROX@
• 15 июля в 21:34
Ответ дляФизрукая
а як люди перетинають кордон по загрпасторту без по-батькові
Та хто зна, у них закони щодня міняються. І це нововведення з тим, що можна по закордонному тільки з цього року, сподіваюсь, прикордонники хоч в курсі
KROX@
• 15 июля в 21:34
Ответ длялюбименькая
Впервые ребенок один едет, наверно просто паника, чтоб с автобуса не высадили ...
Физрукая• 15 июля в 21:35
Ответ дляKROX@
як з цього року? люди завжди перетинали кордон по загранпасторту, тільки якись час під час війни, люди могли без нього
любименькая• 15 июля в 21:35
Ответ дляKROX@
Какую ЕЩЕ информацию вы здесь хотите получить?
любименькая• 15 июля в 21:36
Ответ дляФизрукая
С этого года нотариальные действия можно производить по загранпаспорту. В феврале были внесены изменения в законодательство. Ранее можно было только по внутреннему.
KROX@
• 15 июля в 21:39
Ответ дляФизрукая
Ні, нотаріальні документи мала на увазі можна робити не лише по українському паспорту, а й по інших, там цілий список.
Небоброїдка• 15 июля в 22:07
Ответ дляТрільчиха
Бажаю вашій дитині гарного відпочинку.
Від вас є дозвіл?
Бажаю вашій дитині гарного відпочинку.
Від вас є дозвіл?
Хібашо в Україну. З України вряд чи випустили б
Не боюся осуду• 15 июля в 22:11
А в чем вообще проблема с невклеенным фото? Такие паспорта действительны в военное время. Я и квартиру покупала, и доверенность выписывала в этом году.
KROX@
• 15 июля в 22:19
Ответ дляНе боюся осуду
Да? Не знаю, нотариус сказала нельзя.
Не боюся осуду• 15 июля в 22:26
Ответ дляKROX@
Да? Не знаю, нотариус сказала нельзя.
Вот, можете ей переслать:
паспорти громадян України у формі картки, строк дії яких закінчився за 30 днів до 24 лютого 2022 р. та після 24 лютого 2022 р., та паспорти громадянина України зразка 1994 року, до яких не вклеєно фотокартку особи у разі досягнення нею 25- чи 45-річного віку, строк вклеювання до яких настав за 30 днів до 24 лютого 2022 р. та після 24 лютого 2022 р., є документами, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України та підлягають обміну або вклеюванню нових фотокарток відповідно до досягнутого віку протягом 30 календарних днів з дня припинення чи скасування воєнного стану.
Т.е. они действительны, а на вклеивание фото есть время до +30 дней после окончания военного положения.