Копирайторша• 16 июля в 10:14
Улюблені цукерки Монблан Рошен з кунжутом, виробник мабуть змінив рецептуру,
Консистенція наче пластилін, смак зіпсувався, стали не смачні. Скоріш за все, какао кладуть менше. Ціна виросла, якість погіршилася.
Таке розчарування, декілька разів купувала за останні 2 місяці, вчора знову купила і мабуть, це був останній раз. Фу і фе(
Копирайторша
• 16 июля в 10:16
Ответ дляпані Солоха
Ніколи не розуміла захвату цими цукерками...
У кожного свій смак, мені теж багато чого не зрозуміло.
Добра, коли сита!• 16 июля в 10:16
Ответ дляпані Солоха
Підтримую.
Банан-барабан• 16 июля в 10:17
Купила різних монблан , привезла у Польщу. Смак і якість нікому не сподобалися. У жовтій навіть ледве можна вловити смак кунжуту, який раніше був яскравим, насичений і зробив їх популярними . Купую Ліндт на вагу удвічі дешевше від Монблан . Петя зажерся. Якість нижче плінтуса, Ціна нічим не обґрунтована .
пані Солоха• 16 июля в 10:17
Ответ дляКопирайторша
Млжна написати їм листа. Я серйозно.
пані Солоха• 16 июля в 10:18
Ответ дляБанан-барабан
Ліндт склад жахливий. Розпіарена марка
Отчебучкина• 16 июля в 10:18
Так они всегда были как пластелин, непонятно откуда такие цены на них.
Добра, коли сита!• 16 июля в 10:19
Ответ дляБанан-барабан
Ліндт не краще
Фіфачка• 16 июля в 10:19
Согласна, тоже самое
Раньше очень любила эти конфеты
Покупаю их редко
Последний раз купила и все, полная фигня
Они были лучше
Раньше очень любила эти конфеты
Покупаю их редко
Они были лучше
Банан-барабан• 16 июля в 10:19
Ответ дляДобра, коли сита!
Ліндт не краще
Їх є багато. Краще однозначно
Рассказница• 16 июля в 10:20
Вже давно. Але з усіх монбланів, вони менше нагадають пластилін, ніж ті, що з фундуком, мигдалем і кокосом
Добра, коли сита!• 16 июля в 10:20
Чесно, навіть не знаю які цукерки українських фабрик зараз нормальні.
Я не про квафтових виробників.
пані Солоха• 16 июля в 10:20
Ответ дляКузякин
Да. На первом месте - сахар. Даже у черного
Я коли таке десь пишу мене закидують камнями бо склад ніхто не читає. Це ж Ліндт)) потім прозрівають
Банан-барабан• 16 июля в 10:21
Ответ дляДобра, коли сита!
Ліндт не краще
Чорний шоколад у них чудовий і смак звичайних цукерок набагато яскравіший від рошенівських. Там хоч какао чути.
Вишня від Ферреро теж чудова
Добра, коли сита!• 16 июля в 10:22
Ответ дляБанан-барабан
Їх є багато. Краще однозначно
Я їла різні. Сестра з закордону передає
пані Солоха• 16 июля в 10:22
Ответ дляБанан-барабан
Вишня від Ферреро теж чудова
Яскравіший за рахунок ароматизаторів і цукру?))
Копирайторша
• 16 июля в 10:22
Краще купити плитку чорного шоколаду, але не Рошен, бо смак і якість г..о. Я і раніше не була фанатом цукерок Рошен, але цей жовтий Монблан любила. Ціна вражає, смак також
Банан-барабан• 16 июля в 10:22
Ответ дляДобра, коли сита!
Я їла різні. Сестра з закордону передає
Смак Рошену програє однозначно . Ліндт вдома маю на постійній основі
Рассказница• 16 июля в 10:22
Ответ дляпані Солоха
А мене нові німкені тут тапками закидають, коли я стверджую, що ліндт, таблерон, рітери все аашне
Копирайторша
• 16 июля в 10:23
Ответ дляКузякин
Жако Птичье молоко
В жако глазур, то навіть не шоколад (
пані Солоха• 16 июля в 10:23
Ответ дляБанан-барабан
Ясно) склад того що ви їсте мало вас цікавить))
Рассказница• 16 июля в 10:23
Ответ дляБанан-барабан
Вишня від Ферреро теж чудова
Вишня фереровська? Ви серйозно зараз