Копирайторша• 16 июля 2025
Улюблені цукерки Монблан Рошен з кунжутом, виробник мабуть змінив рецептуру,
Консистенція наче пластилін, смак зіпсувався, стали не смачні. Скоріш за все, какао кладуть менше. Ціна виросла, якість погіршилася.
Таке розчарування, декілька разів купувала за останні 2 місяці, вчора знову купила і мабуть, це був останній раз. Фу і фе(
Добра, коли сита!• 16 июля 2025
Ответ дляБанан-барабан
Смак Рошену програє однозначно . Ліндт вдома маю на постійній основі
Однакові.
Сказала не передавати, ніхто не хоче таке їсти
пані Солоха• 16 июля 2025
Ответ дляРассказница
Вишня фереровська? Ви серйозно зараз
Загранічне все чудове))
Пацаааааааан• 16 июля 2025
Ответ дляБанан-барабан
Купила різних монблан , привезла у Польщу. Смак і якість нікому не сподобалися. У жовтій навіть ледве можна вловити смак кунжуту, який раніше був яскравим, насичений і зробив їх популярними . Купую Ліндт на вагу удвічі дешевше від Монблан . Петя зажерся. Якість нижче плінтуса, Ціна нічим не обґрунтована .
Ліндт десь 10-15 євро за кг коштує, вагові цукерки. Нещодавно була у Дрездені в магазині
Рассказница• 16 июля 2025
Ответ дляБанан-барабан
Чорний шоколад у них чудовий і смак звичайних цукерок набагато яскравіший від рошенівських. Там хоч какао чути.
Вишня від Ферреро теж чудова
А щодо чорного шоколаду, то наші плитки світоч, міленіум негірші
Копирайторша
• 16 июля 2025
Ответ дляКузякин
За свою цену отличные конфеты. Ничем не хуже Монблана по 700 гривен
Там немає шоколаду, какао масла, ви розумієте?
Копирайторша
• 16 июля 2025
Ответ дляРассказница
Світоч люблю, із сіллю)
Рассказница• 16 июля 2025
Ответ дляпані Солоха
Загранічне все чудове))
Чудове для тих, хто їх з роду не їв.
пані Солоха• 16 июля 2025
Ответ дляРассказница
Я беру міленіум 99%. Чудовий склад і шоколад
Блакитне небо• 16 июля 2025
Ответ дляБанан-барабан
Та ладно заливать про дешевый линдт. Самые гомнячие, те что самый невнятный пластилин, ассорти стоят в 2 раза дороже петиных. А те, что нормальные так в переводе на грн по 3000 за кг выходит. У пети и ценника такого пока нет. Замахали уже вы, новоявленные европейки, врать и делать идиотов из соотечественников
Банан-барабан• 16 июля 2025
Ответ дляКузякин
Да. На первом месте - сахар. Даже у черного
Не пишіть дурниці . На першому місці какао терте . 20 років тому Рошен закуповував какао у Каргіл . Каргіл( Cargill) був лідером по закупівлі какао бобів. Потім какао здорожчало і Рошен почав купувати кероб. Рошен давно робить г..но, на відміну від того самого Ліндт.
Панна Кота• 16 июля 2025
В світі криза з какао-бобами, ось виробники й викручуються як можуть. Плюс ще на початку війни казали, що наш шоколад будуть підганяти під євростандарти. Ось і маємо.
Рассказница• 16 июля 2025
Ответ дляКузякин
Спробуйте пташине від рошен. Я пташине не люблю, як цукерки. Зефір рошен взагалі для мене найгірший, який довелося їсти.
Але хтось рекомендував тут рошенівський мармелад в шоколаді і пташине, то так, вони смачні
АБВГДейка• 16 июля 2025
Ответ дляБлакитне небо
Не берите близко к сердцу. Люди на работе)
Рассказница• 16 июля 2025
Ответ дляКопирайторша
Світоч люблю, із сіллю)
З лимонною і апельсиновою цедрою, перцем, сіллю. Куда тому ліндту
Копирайторша
• 16 июля 2025
Ответ дляПанна Кота
Так, ціна на какао росте вже другий, чи третій рік. Теж саме з кавою
Рассказница• 16 июля 2025
Ответ дляпані Солоха
Саме так.
АБВГДейка• 16 июля 2025
Ответ дляРассказница
А мне очень нравится торт птичье молоко от рошен.
А если под -25% - то вообще супер
Ответ дляБанан-барабан
Да сами не пишите и не хамите. Я несколько раз покупала разный и везде на первом месте сахар. Зачем мне врать, чтобы что?!
ПлюшкамиБалуюсь• 16 июля 2025
Ответ дляБлакитне небо
Вам 👍👍👍👍
Рассказница• 16 июля 2025
Питання до нових німкень.
Ви в тих європах лише про ліндт чули, що полюбили його всім серцем?
Копирайторша
• 16 июля 2025
Ответ дляпані Солоха
Млжна написати їм листа. Я серйозно.
Написала їм відгук))
Пи Пи Пилюля• 16 июля 2025
Ответ дляБанан-барабан
цена к сожалению обоснована полнейшим крахом экономики((
в остальном плюсую, конфеты намного ниже качеством становятся, еще пару лет назад Монблан были лучше
Пи Пи Пилюля• 16 июля 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
Чесно, навіть не знаю які цукерки українських фабрик зараз нормальні.
Я не про квафтових виробників.
у Стимула хорошие сладости, но не конфеты, а мармелад, рахат-лукумы. в Сильпо продаются