Бавовнятко• 16 июля 2025
Чи можна прослойку в торт зробити без вершків?
Ось таке.
Торт не на продаж, просто поїсти.
В рецептах всюди вершки, у мене нема. Якщо я введу таку ж кількість сметани або молока або сиру, так вийде?
Торт не на продаж, просто поїсти.
Доктор Хаос• 16 июля 2025
Ответ дляИнтимная
Якщо не готуєте, не варто давати порад, мусову прослойку можна зробити з чого завгодно, в тому числі з молока, якщо зварити з нього заварний крем, не кажучи вже про сир чи йогурт
Вам не кажется, что сварить заварной крем и взбить сливки- это немного разные процессы?)
Щебетушка• 16 июля 2025
Сметана має бути жирна, свіжа і без кислинки, туди ж можна додати буть який кремсир несолоний.
Я тепер роблю желейні торти з полуничним кремсиром в синій упаковці
Бавовнятко
• 16 июля 2025
Ответ дляИнтимная
Як мені зробити якщо є сметана, крем-сир і молоко? Ось грамовка
Интимная• 16 июля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
І що? Це все різні рецепти мусової прослойки, у автора задача зробити її без вершків і це не проблема
Ответ дляДоктор Хаос
Процессы разные, но заварной крем взбитый с крем сыром вкуснее чем просто сливки на мой вкус ))) десерт будет абсолютно другой но не менее вкусный .автор экспериментатор и это хорошо )))
Мамкиня доця• 16 июля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Я вообще офигеваю от вопроса. Это из серии, а чем можно заменить орехи, масло в киевском торте, если в наличии только мука, сахар и морковь.
Доктор Хаос• 16 июля 2025
Ответ дляИнтимная
И то, что в одном рецепте нельзя сливки заменить молоком.
Если делать желе на основе взбитых сливок или молока - то пропорции желатина будут совершенно разные. Это как наглядный пример.
Мамкиня доця• 16 июля 2025
Ответ дляБавовнятко
Вы пока здесь писаниной занимаетесь, за это время бы сходили в магазин и купили сливки, и приготовили торт по рецепту, а не фиг пойми что.
Бавовнятко
• 16 июля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Я поняла, вы троллите.
Ну это лучше, чем ласковая тюля однозначно)
Чайна ложна це 5 г
Мені для 6 г ваги просто не потрібні
Просто хочу зараз зробити і поставити застигати, от уже. І ніяк не визначуся
Якщо ви готуєте так як я, тобто погано в галузі цих тортів ітд, то ви не зможете порадити. Ось і все. Це нормально. Але писати те що ви пишете - просто трата часу обрх людей
Мені для 6 г ваги просто не потрібні
Интимная• 16 июля 2025
Ответ дляЛЮБА
Ой, тут такі теоретики пишуть, які можуть готувати тільки за рецептом, в найкращому випадку)
Доктор Хаос• 16 июля 2025
Ответ дляЛЮБА
Ну правильно. Нужно просто взять другой рецепт, котрый без сливок)
Свекруховна• 16 июля 2025
Ответ дляБавовнятко
Якщо є свій і він без тих грьобаних вершків, то звісно я хочу
На 1 литр сметаны 50 гр быстрорастворимого желатина (мне нравится Мрія) и стакан сахара (200мл). Сахара я кладу меньше.
Сначала в сметану комнатной температуры добавляю сахар, чтоб он растворился, нагреваю немного молока, но не довожу до кипения, всыпаю желатин и быстро перемешиваю, пока кристаллы полностью не растворятся. И сметана, и желатин должны быть одинаковой температуры, иначе схватится соплями. Перемешиваю быстро и вручную, не миксером
Мамкиня доця• 16 июля 2025
Ответ дляЛЮБА
Автор не экспериментатор, а жмот. Есть желание побаловать себя вкусным тортом, при этом сэкономить на продуктах
Бавовнятко
• 16 июля 2025
Ответ дляНайщасливіша
Мені буде не смачно, а Вам не знаю? Мене, до прикладу, смішіть коли різні господарки з піною доводять, що крем-сир спокійно можна замінити кисломолочних сиром і смак навіть кращий. Це теж, що про котлети з вівсянки кажуть що вони смачніші за м´ясні.
Ну мені попався колись коем сир солоний. Крем на смак був несмачний. Може і творог було б краще в тому випадку….
Висота коротше буде втрачена, да? Поде тонка.
Доктор Хаос• 16 июля 2025
Ответ дляБавовнятко
Чайна ложна це 5 г
Мені для 6 г ваги просто не потрібні
Я же уже выше написала - что уже намного лучше, чем тюля)
Вы молодец)
Интимная• 16 июля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Та, звичайно, ні на грам не можна відійти від рецепту, якщо не маєш досвіду) Вам вже дві людини написали, що треба зробити з молоком, тоді і желатину вистачить
Свекруня• 16 июля 2025
Ответ дляБавовнятко
Так, зажелюю просто. Як желе. А не як пінне желе. Не бачу як такої проблеми, якщо вона ж, то поясніть в чому будь ласка
Як не бачите проблеми то робіть
Щебетушка• 16 июля 2025
Ответ дляБавовнятко
Я на 600 мл вершків і таку пачку сиру килаю 50г желатину
Бавовнятко
• 16 июля 2025
Ответ дляЩебетушка
В рецепці 100г вершків
Но я ж кажу, як раз їх і нема
Свекруня• 16 июля 2025
Ответ дляБавовнятко
Тут такі люди дивні сидять
Я розумію що не буде повітряне. Ну і? Я питаю чи буде так смачно? Ягідне пюре з сметаною , таке желе. Замінити вершки молоком не можна - фізично. А на практиці це легко, я ж наче написала що торт - поїсти. Не кумумь і не на замовлення.
Я питаю чи так буде теж смачно чи ні; і чи буде таке деле теж стабільним. І все
Хто ж знаж чи буде вам смачно?))
Знайдіть рецепт на сметані
Бавовнятко
• 16 июля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Звісно
Я пошукала хв 10 рецепт суфле без них. Але не знайшла
Спитала тут
Свекруня• 16 июля 2025
Ответ дляБавовнятко
Те що не буде триматися, текти буде, ще щось..я просто роблю буквально вдруге. Мені треба щоб воно трималося.
На желатині навіть вода тримається
Свекруня• 16 июля 2025
Ответ дляБавовнятко
Ну як ви надто заморочлива, то ок
А ви «6г» желатину теж на вагах відміряєте, цікаво
А в чому проблема?
Бавовнятко
• 16 июля 2025
Ответ дляСвекруня
Хто ж знаж чи буде вам смачно?))
Знайдіть рецепт на сметані
Не виходить
Сметана і так всюди
А от рецепт без вершків не знайду ніяк
Сметана і так всюди
А от рецепт без вершків не знайду ніяк
Щебетушка• 16 июля 2025
Ответ дляБавовнятко
В рецепці 100г вершків
Но я ж кажу, як раз їх і нема
Формально, це 100 г рідини.
Але 6 г то замало, як на мій смак, воно буде непружне
Свекруховна• 16 июля 2025
Ответ дляБавовнятко
Пост 42 ответила