Незламна• 16 июля в 11:47

Я не понимаю зачем люди едут в Польшу ?

Не понимаю когда люди выезжают из Украины через Польшу , там эти страховки , шманают сумки , делают фотографии . Почему не Молдавия ? Поехали на автобусе , знаю что и поезд ходит и там быстренько границу пересекли и уже в аэропорту Кишинева . Если надо на самолет . Разумеется я не пишу о тех кто живет возле Польши , им конечно удобно . Но например Киев и все что рядом в центре или Днепр
Про Одессу молчу вообще .
Я сама выезжала через Кишинев , все очень быстро . И 1 раз объезжала всю Украину и через Польшу , это же ужас .
vitysya• 16 июля в 13:03
Завжди їздимо через Польщу, все легко та зрозуміло, для людей. З Варшави або Кракова літаємо, рейсів на будь який час та різні кошти, вибирай що хочеш. А от завтра маємо їхати на Кишинів, у мене вже голова болить - нічого не розумію, на карті навіть переходи нормально не позначені, на який їхати досі не знаю, за скільки годин їхати - також не знаю, парковка в аеропорту така ж майже як у Варшаві , хоча у Варшаві і готель відразу там є - а тут нічого немає для людей, зато плати дорого. З приводу страховки - так вона ж копійки коштує, ну до 200 грн наче , це звичайна , на лижі взимку беремо дорожче - близько 1000 грн , зате спокійно відпочиваєш, і оформити її можна з будь якого дня - навіщо оформляти на день коли сідаєш в літак, оформляйте з дня коли виїжджаєте в іншу країну, там же різниці немає .
Сама вумна тутички• 16 июля в 13:07
Ответ дляПес Патрон
Ви прикалуєтесь? Капець, сайт перетворився вже на якусь помийну яму, де всі заходять ростібати і злити жовч
Гугліть, якщо вже так все погано

От скажіть, вам полегшало, що ви перейшли на особистрсті, принизили мене як спеціаліста, виявляєте пасивну агресію? Можливо вам потрібно до спеіаліста звернутися?
Я просто в шоці, що ви не переймаєтесь здоров´ям своїх дітей і така безграмотна.
сладкий_ноябрь• 16 июля в 13:08
Ответ дляПес Патрон
Гугліть, якщо вже так все погано

І ви, як лікар, використовуєте не загальновживане слово, а розмовне і не розумієте, що для лікаря, це є недопустимим?
Типу коли приходиш до лікаря, а він каже, ооо у вас дитина карлик, ну так, як в розмовній мові, а не у вас дитина з ахондроплазією.
Сама вумна тутички• 16 июля в 13:11
Ответ дляvitysya
З Одеси, наприклад, швидше все ж таки через Молдову. Тис,хто мешкає на Заході зручніше з Польщі вилітати або з Румунії
Майструю крила• 16 июля в 13:16
Ответ дляПес Патрон
Які страхівки? 2 рік поспіль летимо на море з Катовіце, ніяких страхівок не купляли. Фоткали в аеропорті, але мене це не бентежить
От и я кажу - яки страхивкы?
Пес Патрон• 16 июля в 13:21
Я в шоці виходжу з теми. Я розумію, що то не від гарного життя киаються на незнайомих людей, але це сумно

Ноябирь пішла в блок, у всіх темах жовч зливає. Єдина, кого в блок додала
ЛижТолько• 16 июля в 13:21
Ответ дляПес Патрон
Ну таке слово)
Немає такого.
Пес Патрон• 16 июля в 13:22
Ответ дляЛижТолько
Немає такого.
У вас немає, в нас є. Так буває
автор Незламна • 16 июля в 13:23
Ответ дляПес Патрон

Ноябрь эта писала в одной теме женщине что ей 35 лет и она никчемная если не родила ребенка . Может нормальный человек такое написать ? Счастливая мамочка и жена . Правильно , в блок ее .
Сама вумна тутички• 16 июля в 13:26
Ответ дляПес Патрон

Ніколи вона не зливає жовч. Пише все вірно
Королева ганделику• 16 июля в 13:36
Ответ дляФсеСама
Потому что самолет из Варшавы каждый день туда, куда надо. На этом все. Польськая граница- адище каждый раз, такой дурки нигде больше не видела. Один раз просто 4 часа ночью стояли, 1 автобус. Наши были заняты сильно)
Я стояла 18 годин колись на Польщі. Флікс . Як вам?
Багиня• 16 июля в 14:29
в Польше аэропорты в каждом городе, выбирай - не хочу. Можно подобрать рейс за любые деньги на любое время. Из Молдовы есть такой же выбор?
ФсеСама• 16 июля в 16:34
Ответ дляКоролева ганделику
Не, ну мы максимум 7 стояли. Я не знаю как вы смогли 18 стоять...ужас. летом?
Чемна панночка• 16 июля в 17:20
Я из Днепра, езжу заграницу 4-5 раз в год, через Польшу мне удобней, т.к. есть два прямых поезда. Есть выбор аэропортов и авиакомпаний. До Молдовы даже не представляю как добраться.
Асталависта бэйби• 17 июля в 01:45
Ответ дляНезламна
Открывайте Гугл и смотрите , не позорьтесь
Скиньте пліз
Бо я летіла нещодавно через Франкфурт
Немає прямих