мадамГрицацуева• 16 июля в 13:19
Може тут є хірурги чи хірургічні медсестри. Є питання.
Буду вдячна за відповіді.
Чи нормально, що рану після поранення не зашивають вже 5 днів?
Поранення руки, перебита кістка, відкрита рана , рука зафіксована шиною, і так вже пішли шості сутки.
Ниф_ниф• 16 июля в 13:22
Автор, вибачте, я не по темі…. Але, якщо на даному ресурсі, зараз, в коментарях відпишуться хірурги, я прозрію…..
Майданщица• 16 июля в 13:23
Ответ дляНиф_ниф
Ну тётка в инете важнее чем просто спросить у врачей
Добротная• 16 июля в 13:23
Ответ дляНиф_ниф
Отпишутся кто угодно и что угодно на советуют, но это будут точно не хирурги, в лучшем случае - пациенты, у которых была такая же проблема.
Кукарачка• 16 июля в 13:24
Есть бесплатная консультація врачей в интернете. Рану сфоткайте и отправте
Добротная• 16 июля в 13:24
Автор, возможно, там гнойная рана и нужно чистить, прежде, чем зашивать.
мадамГрицацуева
• 16 июля в 13:27
Ответ дляМайданщица
Я приїхати не можу. Лікарі в телефонному режимі не відповідають.
Мати пораненого вчора була їй сказали, що ’да-да , завтра будемо шити руку’
Це прифронтова територія, не так просто знайти , як поїхати в місто в лікарню.
мадамГрицацуева
• 16 июля в 13:28
Ответ дляДобротная
Запалення немає, осколки витягли.
No problems• 16 июля в 13:28
Ответ длямадамГрицацуева
А как на эту ситуацию повлияют ответы в данной теме?
Послушная• 16 июля в 13:29
Ответ дляНиф_ниф
Тут регулярно відписуються хірурги, гінекологи, стоматологи, працівники міністерств, уцояо, поліції і т.д.
мадамГрицацуева
• 16 июля в 13:30
Ответ дляNo problems
Може зможу переконати матір пораненого їхати знову в лікарню і намагатися отримати відповіді від лікарів.
No problems• 16 июля в 13:43
Ответ длямадамГрицацуева
Ну так переубеждайте, вам никто не ответит, не зная всей ситуации.
Слухи-руки не распускаю• 16 июля в 14:01
Ответ длямадамГрицацуева
Запалення немає, осколки витягли.
шина же не наложена на рану? - если бы нужно было зашивать срочно - уже бы зашили и 5 сутки...уже нечего там шить! само затянется а потом будет там тоже гипс когда будут видеть что можно
Майданщица• 16 июля в 16:37
Ответ длямадамГрицацуева
Бебе
мадамГрицацуева
• 16 июля в 16:40
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Рани на руці глибокі до самої кістки.
Інші рани позашивали, більшість з них були менш глибокі.
А от одну руку з переломом зафіксували , двічі на день роблять перев´язку і все.
Майданщица• 16 июля в 20:36
Ответ длямадамГрицацуева
Йди звідси
Плати за консультацию иди к врачам.
мадамГрицацуева
• 16 июля в 20:40
Ответ дляМайданщица
Плати за консультацию иди к врачам.
Мимо-мимо.
Майданщица• 16 июля в 20:41
Ответ длямадамГрицацуева
Мимо-мимо.
Не мимо, вредных советов послушать пришло?
Иди к врачу, а не в нет.
За оскорбления жалоба
Иди к врачу, а не в нет.
За оскорбления жалоба