Здравствуйте, советчицы.
Помогите пожалуйста расшифровать слово. Рекомендації : "Корекція після ......" після чого?
И возможно, кто-то подскажет, где в Харькове можно пройти данное обследование, по направлению, бесплатно.
Циклоплегія ?
В більш широкому значенні, циклоплегія може також означати медикаментозне виключення аккомодації (здатності ока змінювати фокус) для проведення діагностики рефракції, особливо у дітей та підлітків. Для цього використовують спеціальні очні краплі, які тимчасово паралізують цей м´яз.