Потринділиця• 17 июля 2025

Душова система , питання

Підкажіть, будь ласка, в кого така чи подібна душова система, чи зручно користуватися ось тим мінімалістичниим душем - паличкою ? Як взагалі помитися повністю, якщо, наприклад , не хочеш мити голову ? Це ж потрібно той душ весь час в руках тримати й це не зручно. Плюс ще питання - той тропічний душ , що зверху - чи вистачає напорув ньому , щоб вимити довге густе волосся ? Буду вдячна за поради
автор Потринділиця • 17 июля 2025
фото
Нагайна• 17 июля 2025
Ответ дляПотринділиця
фото
Вы понимаете что напор воды в душе не зависит от того, открыта ли труба или скрыта в стене?
автор Потринділиця • 17 июля 2025
Ответ дляНагайна
Розумію, я просто користувалася тропічним душем тільки в готелях й завжди напор був гірший , ніж в звичайній лийці, бо в ній він більш концентрований. Але у випадку такої системи альтернативи не буде, то й питаю , як в людей таке в квартирах працює
автор Потринділиця • 17 июля 2025
Ответ дляНагайна
Питання не в скритості системи , а у відсутності звичайної лийки, може , незрозуміло написала
Свій варік• 17 июля 2025
Я тоже отказалась от системы скрытого монтажа из-за такой лейки. Так как я мою волосы не каждый день, мне важно что бы было удобно мыться маленькой лейкой. Так что пришлось делать обычную стойку.
Айболитная• 17 июля 2025
Я тропічний душ не використовую. Напір там менший. Купіть собі нормальний душ /лійку. Бо дуже сумнівно, що воно зручне
Свій варік• 17 июля 2025
Да, этой узенькой лейкой тоже не сильно удобно волосы мыть.
Фиона Шрековна• 17 июля 2025
Не имею такого, но мне нравится.
Если чисто по фото судить, вверху широкая лейка,будет хороший напор, сбоку есть рассекатель ввиде палки. Думаю, что должно переключаться, чтоб выбрать как мыться.
Облицевать плиткой и все ок.
Тушьмушьнюшь• 17 июля 2025
Все смешалось, и кони и люди. Напор зависит от ваших труб проложенных по квартире. Душевую систему важно взять качественную, а это сейчас недешево, 40-70 тыс зависит от цвета и функционала. Не обязательно выбирать палочкой, у меня как обычная лейка. Палочкой действительно менее удобно, она у меня во втором санузле там где ванна стоит, мне удобно ей помыть только ребенка.
Тропическим пользуюсь, но у меня не встроенный. Встроенный во втором санузле краны где ванная.
Тушьмушьнюшь• 17 июля 2025
Вот у меня такого плана
КоКоКоКоКоКо...• 17 июля 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Стільки тексту, щоб пояснити де і що у вас стоїть і нуль інформативності про зручність тропічного душу! 😁
Тушьмушьнюшь• 17 июля 2025
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Я же написала что пользуюсь, разве это не логично, что удобно. Про палочку написала, что не удобно. Если вы увидели только шо де стоит, ваши проблемы.
Путающаяся• 17 июля 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Вот у меня такого плана
О, у мене теж такий. Дуже зручно. Тільки в мене мала лійка на трубу кріпиться.(як на 3 фото) дуже зручно. Але не можу сказати, що там напор більший. Едине що, на малій лійці можна регулювати напор води. М´який, сильний, масажний. Але я просто млію від тропічного. Волосся не довге, але густе. Мені хватає напору помити його. І також мию не кожен день. То з тропічним також добре виходить. Трохи відхилила від потоку голову і все. Він же не розбризкую у всі боки а рівненько ллється.
автор Потринділиця • 17 июля 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Вот у меня такого плана
Дякую, гарна модель , пошукаю
Ну ниче се• 17 июля 2025
Не користуюся тропічним саме через те, що не вистачає напору вимити волосся (його у мене багато). Користується тільки чоловік - йому вистачає. Не розумію, чому тут над вами так іронізують. Адже напор дійсно залежить від площі перерізу, з якого виливається вода: мабуть більшість хоч раз в житті пробували поливати сад/город/тощо зі шланга, прикриваючи його кінець пальцем. Думаю, зміна тиску очевидна.
КоКоКоКоКоКо...• 17 июля 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
У мене немає проблем! А те, що ви користуєтесь, ніяк не означає, що це зручно!