Пффф 100%• 17 июля в 11:07

Близька людина наклала на себе руки

Та на жаль в той час я не була поряд, щоб допомогти їй цього не робити. Молода дівчина, моя племінниця.
Тяжке відчуття безпорадності, що я не могла попередити це... Але ж вона вже пробувала раніше, та тоді всі не особливо звернули уваги, вирішили, що все несерйозно. Через хлопця...
У вас були знайомі, хто скоїв суїцид? Як пережили це? 💔
Оченьценная• 17 июля в 11:08
Аувастакоебыло? Дайте мудрый совет...
Зубная фея• 17 июля в 11:09
Да. Племянник мужа - 20 лет 2 месяца назад.
Сын коллеги 15 лет - 3 месяца назад.
Вашей девочке сколько было?
So_so• 17 июля в 11:09
Соседская девочка 17 лет, прыгнула с балкона, на выпускной вечер, что-то там с мальчиком связано. Лето, мы стояли на балконе и только справа что-то гуп вниз, а там деревья густые.
И потом женщина как закричит. Столько лет прошло, я помню этот крик(
Вимагаю спілкування• 17 июля в 11:11
Співчуття ,авторе! Це таке горе...
Брюлик в стразах• 17 июля в 11:11
У доньки однокласниця пішла з життя в 9 класі. Мама - психолог. Ніхто не помічав нічого, не бачив і не зарадив((
Прийміть співчуття…
автор Пффф 100% • 17 июля в 11:12
Ответ дляЗубная фея
Сын коллеги 15 лет - 3 месяца назад.
Вашей девочке сколько было?
Ще розмовляли телефоном в той день, все було нормально. А потім ввечері стався якийсь конфлікт, але хлопець не каже, що саме їй сказав.
типу посварились, і таке було вже раніше...
Вона залишила всім прощальні листи, де сказала, що саме він її своїми словами вбив і вона відчула, що він її більше не любить та нічого але не має для неї сенсу...
А я якраз бала в іншій країні, тимчасово, поїхала на 3 тижні😓
Зубачистка• 17 июля в 11:13
Співчуваю вашому горю. Проте у таких випадках важливо розуміти що родичі не в силі протистояти долі. Люди що накладають на себе руки не мають бажання жити від початку. Намагання спасти їх це, нажаль, лише ілюзія. Приводом до самогубства може стати будь-яка банальна життєва ситуація
Зубная фея• 17 июля в 11:15
Ответ дляПффф 100%
Автор, в этой ситуации не виноваты ни вы, ни парень.
Это все нужно просто принять и отпустить.
автор Пффф 100% • 17 июля в 11:15
Ответ дляЗубачистка
Мені здається у кожного є шанс. Тут просто потрібно було ще при першому конфлікті її кудись відвести жити в інше місто, бо вона вже намагалась, пожити в подруги, але він бігав за нею, щоб повернулася
СережкинаЯ• 17 июля в 11:16
Ответ дляЗубная фея
Сын коллеги 15 лет - 3 месяца назад.
Вашей девочке сколько было?
Ужас( из-за чего? Молодые, в я жизнь впереди…
Щепотка_совести• 17 июля в 11:16
Ответ дляПффф 100%
боже, как это страшно на самом деле
Зубачистка• 17 июля в 11:17
Ответ дляПффф 100%
Ні, ви помиляєтесь. При першому конфлікті зі шкільним коханням, ви серйозно? Жінкам з дітьми чоловіки кажуть всяке,зраджують, кидають, але ж не всі самовбиваються від цього...
Ждун с Нибиру• 17 июля в 11:17
Ответ дляПффф 100%
Ну і чим би ви помогли? Вважаю що хто хоче накласти на себе руки, то зробить це рано чи пізно.
Тим більше 22 роки. Вже не маленька. Маю доньку такого віку. Колись теж мені казала вмру.
Ну я й відповіла,що одплачемо і забудемо. А ти вже не встанеш. Якось так
Зубная фея• 17 июля в 11:18
Ответ дляСережкинаЯ
На самом деле никто не знает.
У племянника мужа были проблемы в институте, но это же не повод.
Сын коллеги плотно сидел на онлайн играх. Следствие комп изъяли. Думают, что влияние какое-то было
автор Пффф 100% • 17 июля в 11:19
А ще тяжче від того, що вона ще була живою, коли він її застав та викликав швидку. Сама вийшла. Вона випила пачку серцевих таблеток (((
Виникає злість на цих лікарів, бо певно був шанс, та не в селі, ще й Польщі 😓
СережкинаЯ• 17 июля в 11:19
Ответ дляПффф 100%
Вы понимаете, что это не вина парня…с психикой у девушки были проблемы(
бибизяна• 17 июля в 11:19
Було. Дружина знайомого таке зробила, залишивши двох малих дітей без матері. Були дзвіночки до цього, вона його страшенно ревнувала, без приводу, патологічна ревність. І він не встиг буквально хвилин 10, щоб її зупинити. Вона подзвонила йому на роботу і сказала, що вб´є себе. Він стрибнув в машину, висів на телефоні, намагався її заговорити, але не встиг. Скоріш за все вона просто намагалася маніпулювати, але за іронією долі, все сталося по-справжньому і з петлі її зняли вже мертвою..

Не звинувачуйте себе, будь ласка. Ви не винні.
СережкинаЯ• 17 июля в 11:20
Ответ дляЗубачистка
+1, в жизни такое бывает ого-го и люди не совершают самоубийств. А тут с парнем ссора…
Зубная фея• 17 июля в 11:20
Ответ дляПффф 100%
Ну вы понимаете, что для человека с отключенным чувством самосохранения триггером может быть любое событие?
автор Пффф 100% • 17 июля в 11:21
Ответ дляСережкинаЯ
Вона ніколи не казала, що так сильно страждає через нього. Напевно соромилась.
Вона ж могла зателефонувати мені тоді. Я пропонувала поїхати зі мною.
Ждун с Нибиру• 17 июля в 11:22
Ответ дляПффф 100%
Від себе не втечеш. Ну погорюєте да і все
Люблю пиво• 17 июля в 11:22
Я вважаю що у людей хто вчиняє самогубство так чи інакше є психічні відхилення, тому враховувати причини типу проблеми в особистому житті, або борги або якісь ще ситуації не варто.Якщо людина має бажання себе вбивати це не нормально, і навіть в найкращих ситих комфортних умовах може виникнути бажання самогубства і тільки тому що проблеми з психікою є.
автор Пффф 100% • 17 июля в 11:23
Ответ дляЖдун с Нибиру
Ми жили поряд, це не чуда людина. Навіть їх мама живе далеко і рідше спілкувалася з нею
Зубачистка• 17 июля в 11:23
Зі школи знала одного хлопця ( брат шкільної подруги і син маминої колеги), він років з 10 був в депресії, сидів дома, потім в компі. Вивчився на програміста, були проблиски, але ненадовго. У 30 років одружився на колишній однокласниці, народили дитину, щось там сталось і вона захотіла розлучення. На цьому фоні він зійшов з розуму, мати двічі лікувала його у стаціонарі в психіатрії, але навʼязливі думки повернути її і дитину його не покидали , як зрозуміло дитя батькові у такому стані ніхто не давав, він трощив дома все, ходив голий містом і врешті повісився на горищі.
Психіатри матері говорили ще при виписці що з його головою нічого не вдієш.
Особисто я переконана що родичі не можуть нічого вдіяти при всьому бажанні, це страшне горе для рідних, але...
Мрію про пончик• 17 июля в 11:24
Ответ дляПффф 100%
О, пішли подробиці, на які ми заслуговуємо.
Не прохожу мимо• 17 июля в 11:25
Мені не сказали, що він наклав на себе руки. В 2010 році він вмер, в грудні 2023 мені тільки розповіли правду.
Мій найкращий друг. Зі школи разом, плече в плече. Всі свята разом, жодного пропущеного потягу, дружок на моєму весіллі … сумую жахливо
Мені його не вистачає. Він мені як рідний брат
автор Пффф 100% • 17 июля в 11:26
Ответ дляСережкинаЯ
Не вина. Він мені казав, що не знає, що таке можна сказати, щоб себе захотіти вбити. Та він доросліший набагато, старший на 10 років чоловік, сам же і бігав за нею, поки вона не закохалась і жила ним 😔
автор Пффф 100% • 17 июля в 11:26
Ответ дляСережкинаЯ
Навпено для тих, хто робить такий вибір, це найтяжче.
КаваЗМолоком• 17 июля в 11:27
Ответ дляПффф 100%
А лікарі в чому винні?
Хто в#%%ся як кажуть..
Зубная фея• 17 июля в 11:27
Ответ дляЖдун с Нибиру
Знаете, мне сын в начале войны тоже вызванные годы устраивал... резал себя, истерики...
Я ему тогда сказала, что слишком много работала и шла к тому, чтобы нормально жить, чтобы приходить домой в относительный комфорт, а не в палату психбольницы. И если он не возьмёт себя в руки - я просто оформлю его в психбольницу на стационар. Мы туда даже сходили на приём к доктору.
Выписал ему доктор магний, я перевела его в другую школу и все прошло.
Но мне кажется, что самым существенным был разговор о том, что себя нужно брать в руки и я не позволю делать дурдом из своей жизни.
Как и с вашей дочерью: если нет серьёзного псих заболевания - то они понимают, что манипулировать не стоит такими вещами