Пффф 100%• 17 июля 2025

Близька людина наклала на себе руки

Та на жаль в той час я не була поряд, щоб допомогти їй цього не робити. Молода дівчина, моя племінниця.
Тяжке відчуття безпорадності, що я не могла попередити це... Але ж вона вже пробувала раніше, та тоді всі не особливо звернули уваги, вирішили, що все несерйозно. Через хлопця...
У вас були знайомі, хто скоїв суїцид? Як пережили це? 💔
Ангелок з ріжками• 17 июля 2025
Ответ дляПффф 100%
Мені здається у кожного є шанс. Тут просто потрібно було ще при першому конфлікті її кудись відвести жити в інше місто, бо вона вже намагалась, пожити в подруги, але він бігав за нею, щоб повернулася
Автор время и дела, как в полиции мне сказали это ее выбор, дочка ушла из жизни в 21, жить да радоваться, и она даже написала подружкам, сотрудница что жить не хочет, что мысли о самоубийстве пришли, и что они сделали Ничего, она даже написала адрес где оставляет тело, это ее слова
Ангелок з ріжками• 17 июля 2025
Ответ дляЖдун с Нибиру
Ну і чим би ви помогли? Вважаю що хто хоче накласти на себе руки, то зробить це рано чи пізно.
Тим більше 22 роки. Вже не маленька. Маю доньку такого віку. Колись теж мені казала вмру.
Ну я й відповіла,що одплачемо і забудемо. А ти вже не встанеш. Якось так
А моя не сказала, молча ушла из дома и не вернулась
Ангелок з ріжками• 17 июля 2025
Ответ дляПффф 100%
Вона ніколи не казала, що так сильно страждає через нього. Напевно соромилась.
Вона ж могла зателефонувати мені тоді. Я пропонувала поїхати зі мною.
Расскажите подробнее...вам надо выговориться...ищите свободные уши...
Ангелок з ріжками• 17 июля 2025
Ответ дляПатика-мотика
У вас наче всі винні, крім самої дівчини
Лучше вам не знать, что чувствуешь, когда такое горе, понимание у родственников может и не прийти, я винила всех...себя до сих пор виню, иногда плачу, но реже...
Ангелок з ріжками• 17 июля 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
на жаль суїцид це завжди наслідок психічного розладу
як мінімум депресії
і такі речі часто спадкові
вашої вини в цьому точно нема
чи не було в вашій родині ще таких випадків? я була б на вашому місці уважнішою до стану ваших інших родичів і дітей
Да меня в полиции так же сразу спросили про родственников ,
автор Пффф 100% • 17 июля 2025
Ответ дляАнгелок з ріжками
Та що розказувати😭 Вона була дуже розумна, з першого разу здала на права за кордоном, купила машину, працювала.
У неї були плани на життя...
В той день розмовляли у першій половині, збиралася на роботу, в потім ввечері стався якийсь конфлікт з ним, вона пішла до себе в випила ці ліки, потім їй стало погано, подзвонила йому і сказала про це, приїхала швидка, вона ще ходила... Ці лікарі не знали навчить що робити 😠 тримали в швидкій 20 хвилин, телефонуючи по профільних клініках... І це вони знали, що за ліки. Потім ще везли 40 хвилин. То привезли її вже непритомною.
А хлопець цей, дорослий чоловік, старший на 10 років, знав, що вона пішла від нього в тяжкому стані і навіть не прийшов, нікому не сказав, хоча ж вже було рік тому з іншими ліками 😓
Шкідлива молекула• 17 июля 2025
Ответ дляЗубная фея
Нет. Киев.
Тот мальчик о ком вы говорите покончил с собой через день после нашего
Максим? Вы его знали?
Зубная фея• 17 июля 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Максим? Вы его знали?
Нет, я знаю историю Богдана
котопёс• 17 июля 2025
Ответ дляЗубачистка
Зараз кожен 2 психолог. Мене з депресивних думок психіатр вивела за 30 хв розмови, виписала транквілізатори, снодійне і АД. Вона ж сказала, що треба психолог за КПТ, але при гострих станах психолог може нашкодити ’розковирявши’ рану.
Ви праві, що зараз кожна Вася психологиня, але по факту пусто. До першого психолога в мене мало претензій, бо там одна консультація була, але інша 5 консультацій і все що вона виробила: ’це те що їй це все максимально дивно’. Психіатр поставила діагноз під питанням за максимум пів години, 15 хв. з дитиною і 15 хв зі мною. І направила на аналізи, потім підтвердила. Люди з суїцидними думками лікуються в стаціонарі.
Патика-мотика• 17 июля 2025
Ответ дляПффф 100%
У неї були плани на життя...
«хоча ж вже було рік тому з іншими ліками»
І після цього ви не пішли з нею до психотерапевта?
Думала мабуть що і цей раз відкачають
автор Пффф 100% • 17 июля 2025
Ответ дляПатика-мотика
Думала мабуть що і цей раз відкачають
Вона ходила до психологів. А мене взагалі переубідила, що насправді нічого не пила.
Лише от зараз від інших родичів я дізналась, що було, але не сердечні ліки, від яких помирають
Патика-мотика• 17 июля 2025
Ответ дляПффф 100%
Ну ви ж доросла людина й розумієте різницю між психологом і психотерапевтом? В даному випадку - попитка суїциду, до чого тут психолог
автор Пффф 100% • 17 июля 2025
Ответ дляПатика-мотика
Не знаю, мені не приходилося до них ходити. Про свої проблеми на жаль вона розказувала не мені, і то матері, але не завжди
автор Пффф 100% • 17 июля 2025
Ответ дляПатика-мотика
Думала мабуть що і цей раз відкачають
Не знаю, думала чи ні, але в перший раз і відкачувати не треба було
Ангелок з ріжками• 17 июля 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
психиатр выписывающий подростку который занимается селфхармом магний и все совершает врачебное преступление
если бы вы потрудились хоть немного изучить вопрос наверное минимум еще одному бы ребенка показали
но вы же предпочитаете смеяться над возможностью попасть в ’психушку’
А толку, моей дочке выписывали серьезные лекарства, потом поменял и неге стало, я считаю, что она б без лекарств справилась,
Ангелок з ріжками• 17 июля 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
Я сделала неудачную попытку суицида, осталась жива.
А вы долго готовились? А сколько прошло? А причина?
Ангелок з ріжками• 17 июля 2025
Ответ дляПффф 100%
Автор вашей вины точно нет, вам нужна помощь психолога...или близкого, сколько вам лет? У вас есть дети? Муж?
автор Пффф 100% • 17 июля 2025
Ответ дляАнгелок з ріжками
Немає дітей і чоловіка, ще мама хвора, яка дуже тяжко переживає все це, чекає на операцію по онкології. І племінниця про це знала, та на жаль її біль виявився сильнішим 💔
Ms. Android• 17 июля 2025
Знайомий хлопчик, з яким я раніше працювала як педагог, наклав на себе руки в 17 років у Німеччині. Мама вивезла, думала, що сховала від війни.Ніхто нічого не підозрював, що так могло статись. Зранку він жартував з рідними...
Мені досі боляче від цієї історії.