Освічую темряву• 17 июля 2025

Барбершоп, масаж, тренування, сквош, шопінг - норма чи чоловік себе дуже любить?

Результат:
вже голосів: 32
22 (68.75%) Це норм
10 (31.25%) Нарцис
Твоя подружайка• 17 июля 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Це так, заробляє гарно
Але чи не занадто ці всі дії для чоловіка?
Трохи напружено себе відчуваю, бо навіть я для себе стільки не роблю скільки він
Норма, якщо заробляє. Якщо на останні то ні.
Липка-прилипка• 17 июля 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Це так, заробляє гарно
Те, що ви не робите щось для себе,говорить тільки про те, що ви себе не любите
Твоя подружайка• 17 июля 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Дівчата хелп
Що має робити жінка
Можна список?
Бо я красива від природи, раз в 3 місяці просто стрижусь
Зал. Сквош. Басейн
Синди Кроуфорд• 17 июля 2025
блин, вот если мужик приходит домой с работы и валяется на диване в растянутых трениках - бабы недовольны. А если он после работы идет покупать красивые шорты, чтобы потом поиграть в них в сквош - то бабы тоже недовольны!! не угодишь