Купи слона• 17 июля в 11:36

        Знаєте про що я думаю..
Згадала теми про отруєння грибами і їх було не одна..
тут багато сміялися писали що троль.
А мені здається таким неможливо жартувати?
Якщо ви писали ті теми, відпишіться, як ви?
тут багато сміялися писали що троль.
Экспертиза• 17 июля в 11:42

		Тут, автор, можуть жартувати чим завгодно. Сміятись в темах, про хворих і смерть. Нажаль ідіотів в житті вистачає, тролі працюють.

                    Хочу на Балі• 17 июля в 11:42

		Чем тут только не троллили, вспомните тему про ’умираю, не знаю с кем оставить ребёнка’, админы подтвердили, что тролль

Экспертиза• 17 июля в 11:43

                        Ответ дляХочу на Балі

		Яким чином вони це визначили? Я звичайно не вірю в такі речі але як?

Хочу на Балі• 17 июля в 11:51

                        Ответ дляЭкспертиза

		Смотрели темы автора. Нам не открыли ник, но сказали, что тема не правдивая