Чаклунка-ведунка• 17 июля в 11:41

        Курси профорієнтації, підготовки до НМТ- варто чи ні?
Дитина переходе до 11 класу, і стоїть питання вступу... сама не знає що саме хоче...
Чи варто витрачати кошти на курси профорієнтації щоб визначити її сильні сторони і нахили, чи даремно витрачені кошти???
Стосовно курсів підготовки до НМТ - те ж саме запитання?
Можливо комусь все це дійсно допомогло- відгукніться і поділіться досвідом будь ласка
Царевна_несушка• 17 июля в 11:43

		Курси НМТ хороша штука для вмотивованої дитини. А невмотивованій лише репетитор може допомогти, який контролює, і то не факт. Змусити вчитися неможливо.

                    как тебе такое илон маск• 17 июля в 11:55

		Ви можете і без курсів профорієнтації зорієнтувати дитину. Сядьте разом і обговоріть різні напрями, їх особливості, їх плюси, мінуси, подивіться відео про професії, зйомки робочого процесу.
НМТ, якщо готувати, то вже час стартувати, щоб потім не завалюватися в останні місяці. Особливо математику та історію.
Шкідлива молекула• 17 июля в 12:05

		Деньги на курсы это только у нас такая дичь. В любой самой засратой школе Европы есть такой педагог , который помогает детям понять кем они хотят стать, выбрать где дальше учиться. А потом еще что-то говорят о нашем образовании . Автор, вы уверены что на этих курсах помогут, что там за специалисты

Диверсификация• 17 июля в 12:16

		Не курси, тест і розбір. Сказали те що й так зрозуміло, той перелік професій дитині категорично не сподобались...

Пускаю бісики• 17 июля в 12:28

		У сина в ліцеї організували таке : тестування на профорієнтацію від МАУП. Їх возили на тести пару разів, потім була співбесіда дитини з психологом і батьків з тим же психологом.
Мені тоді сподобалось. Це не тести в інтернеті. Дали розгорнуту відповідь сторінок на 10 з докладним описом сильних і слабких сторін, з напрямками, що підходить, що ні.
По сину попадання 100% .
У багатьох однокласників так само.

Одній дівчинці допомогли змінити думку батьків. Вона хотіла в медицину, але не саму медицину а суміжну професію. В батьки були за Айті. По тестам вийшло що їй справді більше підходить медицина, але якась галузь, про яку дівчина не знала. Батьки погодились, туди і пішла. Чи є там таке зараз не знаю, бо проходили в 2021 році.
По сину попадання 100% .
У багатьох однокласників так само.
			Чаклунка-ведунка
		• 17 июля в 13:45

                        Ответ дляШкідлива молекула

		якби була впевнена, то тут би не запитувала...
можливо в когось є позитивний досвід стосовно цих курсів

                    Айпишница• 17 июля в 16:57

		У колеги на роботі дівчина ходила на курси рік, здала НМТ дуже різно: історія - 140, англійська - 162, математика -180, укр.мова - 200. З математики був репетитор. В школі вчилась середньо, від 200 по укр.мові всі вчителі в шоці