Мене не так сам факт зміни тривожить, бо це нічого не змінить, помінялися місцями тай все, а те, що вони в наглу, відкриту порушують закон України, де вказано, що під час воєнного стану заборонено змінювати уряд.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 17 июля 2025
Думаю, что это американы заставили. А Кэлог приехал, чтобы проконтролировать. Он же смотрящий за нами.
Ответ дляZaviriuha
Та зрозуміло, що його порушують скрізь, але чому ж тоді не можна виборів провести? Можливо це нам би дало хоч якись шанс вижити
Виборів провести не можна із зрозумілих причин
А от змінити ст.10 ЗУ Про правовий режим воєнного стану - легко можна було б (де міститься пряма заборона припинення повноважень КМУ під час воєнного стану )
Але весільним фотографам і стронгменам - ’без різниці’
Інша справа, що це ’на раз-два’ можна оскаржити в Конституційному Суді.
Flower Girl23• 17 июля 2025
Ответ дляО_Юми
До стінки той весь уряд треба, і новий, і старий разом
Так это всё одни и те же... Просто тасуют колоду карт...
Ответ дляcheryl
- Изя, Вы не верите в реформы?
- У моего деда был бордель в Одессе. И когда у него плохо шли дела, он менял бл*дей, а не переставлял кровати!
І гляньте, немає протестів, ніхто нікуди не виходить, всі мовчки спостерігають, от інше діло майдан, всі в Європу хотіли так, що зібралося стільки, а зараз то інше
Ответ дляZaviriuha
Які протести??? Клоун он до підписав збільшення СБУ на 10000 членів. Краще б сука до війни так готувався, ніж протестів воно боїться
Flower Girl23• 17 июля 2025
Ответ дляZaviriuha
А кто нам разрешит их проводить? И да - выборы абсолютно ничего не изменят, аналогично выборам в Румынии... Мы ничего не решаем - всё решают за нас...
Я на цій державі поставили вже крапку (я-то в Україні, але іеивме вимушено і через відсутність перспектив на даний момент, з всім віжомих причин). Займаються як завгодно і чим завгодно, але не подітикою і дипломатією. Типу війну мають перемагати самі лише люди, своїми силами, життями, грошима. Це скотство. Вищий його прояв.
Flower Girl23• 17 июля 2025
Ответ дляZaviriuha
Тогда в Майдане были заинтересованы Штаты и Европа... Сейчас Европу всё очень устраивает, им не нужен новый Майдан в Украине...
Ответ дляZaviriuha
Може тому, що люди розуміють, що Майдани під час війни доб´ють країну?
Ненавиджу всю цю коЗЕманду якщо що. Вважаю, що вона веде Україну до повної катастрофи, але не до Майданів зараз ...
Ответ дляМанула
Ця влада теж доб´є країну. І шансів позбавитись від зеленої плісняви в нас вже немає
Flower Girl23• 17 июля 2025
Ответ длячаревна
А, что собираться? Предать тех кто в окопах, оттянуть внимание от фронта.
А сейчас мы их не предаём? Зе вчера прямо сказал, что демобилизации не будет до ’нашей победы’... Кто ещё жив, их просто добьют в тех окопах и всё...((
Ответ длячаревна
Как вам это?
.
🧐Компания Вакарчука, ’Подпольный стендап’, ’1+1 Украина’ и ’Перец FM’ получили статус критически важных во время войны предприятий, - указ Минкульта.
.