Железобетон• 17 июля в 16:53
Щитовидка, гормони
По УЗД при нормі 8, щитовидка має об´єм майже 13. Була 16 , але зменшилась..здала гормони. Результати додаю
Лікар каже що все в нормі, можете підказати хто в нормі, тому що антитіла не в нормі зовсім
Посудомойка• 17 июля в 16:57
Сходіть ще до іншого лікаря. Завжди краще мати висновок декілька фахівців.
КвартираЧья• 17 июля в 17:04
гормони у вас ще в нормі, але антитіла цю ситуацію змінять рано чи пізно.
придбайте селен в дозуванні 200 і приймайте кожного дня пожиттєво, це потихеньку знизить антитіла
Железобетон
• 17 июля в 17:29
Ответ дляКвартираЧья
Так і виписала лікар, приймати селен 200, д3 і йод і проф дозі
КвартираЧья• 17 июля в 17:31
Ответ дляЖелезобетон
чудово :)
отак і приймайте.
раз у пів року контролюйте ТТГ, АТПО, вільний Т3 і вільний Т4
отак і приймайте.
Железобетон
• 17 июля в 17:49
Ответ дляКвартираЧья
чудово :)
отак і приймайте.
Дякую