Весела моль• 17 июля 2025
Питання по манікюру 90ті чи норм?
тут натрапила на акцію 2=4, прикупила дещо для нігтей, колір норм чи фу?, все самостійно домашне звичайно. Захотілось ностальгії
Весела моль
• 17 июля 2025
Ответ дляГореотума
Это не 90-е, это 80-е с лютым дефицитом.
не застала , але мамину косметику в 90х тягала
Ответ дляВесела моль
ну то не на вихід, я сама собі начальник ) крім пошти та магазину рідко де буваю
Так манікюр же не для когось робиться, мені байдуже на думку інших щодо мого манікюру, якщо мені не дуже подобається я переробляю, бо не можу дивитися. Від себе ж не сховаєш
Весела моль
• 17 июля 2025
Ответ дляГореотума
навіть тушью ленінград у яку плюють намагалась користуватись )
Весела моль
• 17 июля 2025
Ответ длявре_Динка
а мене не парить зовсім)
Весела моль
• 17 июля 2025
Ответ длявре_Динка
І тонаком балет?)
не було балета, була пудра в чорному футлярі з золотим візерунком така пахуча
Весела моль
• 17 июля 2025
Ответ дляБентливуман
Я вижу такие лаки только на 60+. Пенсия.
о а я на стареньких навіть і манікюра не бачу, часто бачу бабусь на укрпошті вони без косметики і манікюру , погляд нещасний руки трусяться пенсію отримують , намагаюсться в черзі хоч з кимось порозмовляти
Не пью, не курю• 17 июля 2025
Мій) самостійно, на звання майстра манікюру не претендую поки, але мені подобається колір
Автор схоже, що тролить
Бентливуман• 17 июля 2025
Ответ дляВесела моль
60+ это совсем не старенькие. У меня тренер по пилатесу, многим молодым фору даст, ей 67. Вот такой же маникюр в подобных тонах.
Дюймовочка• 17 июля 2025
Ответ дляВесела моль
сільский гламур то для розваги інколи, чому б ні
Я когда тут одно фото выставила тоже сказали, что село и что наращено криво, непонятно, что правда) А втрое тоже, что блестки неактуальны и т.д.))
Не пью, не курю• 17 июля 2025
Ответ дляДюймовочка
Я люблю блискітки, часом хочеться
Весела моль
• 17 июля 2025
Ответ дляДюймовочка
зміючки на стрьоме )
Весела моль
• 17 июля 2025
Ответ дляБентливуман
моїй мамі так приблизно , себе вже закопала(
Бентливуман• 17 июля 2025
Ответ дляВесела моль
Моей было 65 когда моя дочка родилась, она ушла с работы и сидела три года с ребенком. Сейчас 77, иногда мне за 3тыс км по телефону может напихать😀 молодость не теле изначально, а в духе
Дюймовочка• 17 июля 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Я люблю блискітки, часом хочеться
Шиммерные именно лаки чаще всего и держатся лучше чем эмаль и перламутр. Но от марки зависит конечно. Вот, этот который не модный, мне понравился, но держался недолго, а до него был другой марки, похожий, хорошо носился)
Весела моль
• 17 июля 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Автор схоже, що тролить
у мене зовсім інша форма нігтів, я не тролю , у вас симпатично
Весела моль
• 17 июля 2025
Ответ дляДюймовочка
гарно у вас , проффі мабуть робив
Не пью, не курю• 17 июля 2025
Ответ дляДюймовочка
Гарно ❤️
Клин_Кляйн• 17 июля 2025
Ответ дляДюймовочка
Очень актуальны,это вы спец
Аноним_1859• 17 июля 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Автор схоже, що тролить
Який це лак у вас? гарно
Дюймовочка• 17 июля 2025
Ответ дляВесела моль
гарно у вас , проффі мабуть робив
Я делала, я всегда сама делаю лет с 13 где-то)
Алина-1240• 17 июля 2025
Ответ дляВесела моль
круть , а шо таке жардіні?, я чула про рубі роуз навіть пробувала тіні та помади
Обшиблась.он жерден.в конце 90 х начало 2000
мимАпроходила• 17 июля 2025
Дуже не акуратно і не справа в кольорі.Просто все обірване,краще геть не наносити лак
Не пью, не курю• 17 июля 2025
Ответ дляВесела моль
не зрозуміла, при чому тут форма нігтів
я ж про колір