Помеха справа• 17 июля 2025
Дезі спрей чи гекса спрей ? Що краще придбати для котика?
Вітаю. В котика мокра рана біля вуха після бійки з котами. Лікували перекисом, хлоргексидином та засипали стрептоцидом. Давали антибіотик.
Зараз ветеринар сказала додати один з спреїв або Гекса спрей, або Дезі спрей, так як рана не підсихає і присутній гній та сукровиця. Я відкрила і-нет і виявилося, що Дезі спрей то антибіотик а гекса то зі сріблом. Може хто користувався який з них краще придбати ? Дуже дякую за будь-яку інформацію
Там-тарарам• 17 июля 2025
Своим котам в деревне, брызгали чеми спрей. Он такой фиолетовый. Он у нас один, на все века.
Но я не гуглила, может Ваши препараты аналогичные.
...аяприкольная• 18 июля 2025
Насчет этих препаратов не подскажу.
Единственное - перекисью мокнущие раны лучше не промывать. Она расквасит еще больше. Я промывала фурацилином. И именно мокнущие вет советовал засыпать порошком банеоцин. Это антибиотик. Даже очень упорно незаживающие раны так удалось победить. Правда, это собаке. Кошка у меня настолько не убивается. Но такое лечение можно и котикам