Клин_Кляйн• 17 июля 2025
Ідеї як "виставитись" за день народження на роботі?
Бюджет +-1000 грн
Муркошечка• 17 июля 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
Може це якось бідно виглядає на фоні того як дівчата готуються, але вже як є
Робіть як можете. Тут або готувати ще, або більша сума.
Мольфарочка• 17 июля 2025
Ответ дляКокошинЭль
Когда пройдет эта дурацкая мода из нулевых
Почему вы решили, что этот обычай оттуда?
ничевока• 18 июля 2025
Ответ дляКокошинЭль
А мне нравилось. Это одни из немногих приятных моментов, которые я вспоминаю о прошлой работе
ДваДваВісім• 18 июля 2025
Ответ дляКокошинЭль
До нульових життя не існувало?
Це було і в 70-х,і раніше.Також це існує на заході.В Турині на фабриці торти приносять чи тістечка.
Клин_Кляйн
• 18 июля 2025
Ответ дляЧервона калина
Автор, какой вы не хозяйственный рак, неправильный)
Який вже є) я сама цим не заморочуюсь, як холостяк якийсь живу🤪в холодильнику миша повісилась, можу тиждень не прибирати
Муууумие• 18 июля 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
Щось треба викинути з цього списку, або думаю замовити піцу, купити коробку цукерок і сік
Пицца,сок,торт,что-нибудь из фруктов,на больше не хватит
Паспортний стіл• 18 июля 2025
Ответ дляКокошинЭль
А у нас невеликий колектив, всі з радістю влаштовуємо свято. І собі і колегам. Завжди купа подарунків та позитиву. Але ми давно працюємо разом, багато хто з ким дружить і не сприцмажмо це як зобов´язаловку. Хоче людина -святкуж, не хоче -не святкує
Все до блиску• 18 июля 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
Торт то само собою, думала може ще фрукти якісь, нарізка(сир, ковбаска), піцу замовити хз
На 1000?
бибизяна• 18 июля 2025
Ответ дляКокошинЭль
Кому яке діло до чужої моди?!
Клин_Кляйн
• 18 июля 2025
Ответ дляВсе до блиску
На 1000?
Та це так, ідеї, ясно що з цього треба щось обирати буде