Тримаю свічку• 18 июля 2025

Ви б одолжили чоловікові гроші на машину?

Я багато разів відписувалась що в нашій сім´ї бюджет роздільний.
Мені казали що то за сім´я, але четверть віку ми разом.
І так.
У нас роздільний бюджет тому що чоловік транжира, а я скупа і накопичую.
Дохід плюс мінус однаковий біля 35-40 тис.
На побут складаємось разом. Залишок я накопичую, а він витрачає на всілякі приблуди,техніку, гаджети тощо.
І ось він заявляє що хоче міняти машину. І йому потрібно 5000.
Ну я звісно, а я при чому?
І тут він згадує що ми сім´я , що тільки йому потрібна машина? І віе все! Для нас а я така паскуда.
Врешті буром. Не хочеш дати - одолжи!
А я і позичати не хочу. Бо він мені буде тіпа по 500 долларів віддавати. А на побут в нього вже не залишиться. І я буду сама рік тягнути сімю
автор Тримаю свічку • 18 июля 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Кабаноси і Кока колу.
Автор, я вже чекаю тему де Ви жалієтесь як Ваш чоловік Вам влаштував скандал як він купив у сім´ю кока колу і тепер йому на авто не вистачає)))))
Ну в принципі це і є та тема.
Просто ви більш грубо і цинічно позначили факти
СкрипяСердцем• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Судячи по всьому я не здогадувалась що щось не так, до цієї теми
Я буду безмежно вдячна не знаю яким силам, якщо завдяки моїм порадам Ви відшукаєте у себе мозок і станете трохи впевненішою у собі і щасливішою.
Розплющіть очі, бо життя іде....!!!!!
автор Тримаю свічку • 18 июля 2025
Ответ дляКинДза
Одяг - це приємні витрати. Стоматолога додали. Ну порахуйте, хто більше витрачає, нащо ви у мене питаєте?
Одяг приємна витрата це коли кросівки 5 за рахунком.
Коли кросівок 2 пари це потреба
автор Тримаю свічку • 18 июля 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Розплющіть очі, бо життя іде....!!!!!
Дякую 🤩🌹
СкрипяСердцем• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Ну в принципі це і є та тема.
Тому що облизуння Ви не розумієте.
КинДза• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Коли кросівок 2 пари це потреба
Поміняйтеся. Купуйте продукти на всю родину. Хай він кросівки купує.
СкрипяСердцем• 18 июля 2025
Ответ дляКинДза
Та не буде він нічого купувати. Буде дитина у сандалях зимою ходити. Папці тачка срочно треба. Перетопчеться дитя.
СкрипяСердцем• 18 июля 2025
Автор, наморозьте кабачків хоть на зиму, я не знаю)
Соображалочка• 18 июля 2025
когда мой муж покупал машину, я давала часть денег (где-то треть, наверное, может чуть меньше). Он мне их все вернул. Но я не требовала, а он сам так захотел
Ку-кусик• 18 июля 2025
Автор а при каком бюджете покупалась первая машина сколько лет назад?
Ку-кусик• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Комуналку теж я.
Ааа. Не особо тогда
Ку-кусик• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Ахах. Без жартів. Я вже колись думала що мені було б набагато легше і комфортніше якби моїм чоловіком була жінка😆
Ну да ест мало
автор Тримаю свічку • 18 июля 2025
Ответ дляКинДза
Та ви думаєте я продукти не купувала?
Купувала тільки як вище писала нормальні продукти.
А він вічно голодний ходить і докуплвував солодку воду, морозиво, цукерки , пиво, ковбаси.І знову грошей немає
СкрипяСердцем• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Та ви думаєте я продукти не купувала?
Мое мнение про весь этот треш. Когда у людей нет достаточно денег чтобы покрыть базовые потребности - им нафиг не нужна машина. Потому что машина это член семьи. Которого точно также нужно кормить. Когда стоит вопрос купить ли продукты или заправить машину, то упырь конечно же побежит заправлять машину. Все остальное его не касается. Я знаю такие семьи. Это жёстяк.
Но когда твоя жена сидит на форуме и отчитывается за кабачки, но тебе срочно нужна машина - это.....слов нет.
Залізна пані• 18 июля 2025
Ну таке. Ви, припустімо, 20 тисяч кожного місяця збирали, в він витрачав в своє задоволення цю суму: на хобі чи ще щось. Тепер ви маєте накопичене віддати ще на одну забаганку і ще й рік тягнути на собі сімейний бюджет. Одна вигода для вас
автор Тримаю свічку • 18 июля 2025
Ответ дляЗалізна пані
Ви доречі доволі точно все описали і порахували
СкрипяСердцем• 18 июля 2025
Ответ дляЗалізна пані
Заметьте, машину ещё и заправлять нужно и ремонтировать и все остальное.
Жена строчит про кабачки и Скетчерсы но офигенному мужу срочно нужна новая машина, потому что старая мальчику уже не подходит.
Залізна пані• 18 июля 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Так отож- це не річ першої необхідності, якщо є стара машина, яка, за словами автора, на ходу і виконує свої функції.
СкрипяСердцем• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Автор, в здоровом браке в удовольствие должна жить женщина. Больше. Когда в удовольствие живёт мужчина, а женщина все тянет на себе - это не брак, это нечто.
Вы или меняйтесь ролями (хотя это нереально уже) или меняйте мужика на другого. Но если Вы его поменяете, то не транслируйте ему свою вот эту вот модель поведения дебильную. Я все тяну, а он покупает себе что хочет. Поумнейте наконец-то.
СкрипяСердцем• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Никогда не бойтесь при мужчине гнуть свою линию. Мужчины уважают только тех женщин, которые гнут свою линию. У которых есть свое я. Если женщина прогибается в угоду мужчине - все, считайте что Вы его потеряли.
Да, можно искать компромиссы итд. Но судя по всему Вы делаете только так как он скажет. Потому что страшно боитесь его потерять. Вот Вы ему продули в самом начале, теперь он на Вас едет верхом.
СкрипяСердцем• 18 июля 2025
Ответ дляЗалізна пані
Если автор наморозит кабачков на зиму, то можно выкрутиться))) главное чтобы свет не отключали)))
автор Тримаю свічку • 18 июля 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Дякую. Буду підключати режим стерви
автор Тримаю свічку • 18 июля 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Кабачки ніхто не морозить
СкрипяСердцем• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Дякую. Буду підключати режим стерви
Не стервы. Нет. Вы не поняли. Включите режим обычной женщины у которой есть самоуважение.
Таких женщин уважают. Вы должны понять, что Вы должны жить не в угоду мужчине, а просто жить и быть собой. ЛЮБОЙ мужчина либо подстраивается, его это устраивает либо он не Ваш. Все просто.
Вы просто настолько боитесь быть без мужика, что Вы согласны на любого и выполнять все его команды. Нельзя так.
СкрипяСердцем• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Дякую. Буду підключати режим стерви
Не бойтесь взять деньги и пойти купить ребенку столько пар кроссовок сколько необходимо или столько одежды и всего остального сколько нужно ребенку.
Потому что Вы боитесь что муж Вас будет ругать. Вам должно быть все равно. Потому что ему все равно на Вас к сожалению.
Не ограничивайте ребенка и себя ’потому что папке надо’. Папка не оценит.
Ну що ви, мамо!• 18 июля 2025
В ситуації коли у вас немає свого житла- точно ні.
Залізна пані• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Це те саме, що ви б собі щомісяця купували золоту каблучку, а потім така: а тепер мені треба шуба із соболя. Оце такий нахаба чоловік, не може зимовий одяг дружині купити. В мене був перший чоловік такий: давай купимо телевізор. Ну давай-говорю, он за 1000 дол нормальний. Ні, треба за 2000-бо той великий і ще якісь приблуди має. Начорта воно мені потрібне? Аби щось купити, хоча і старий нормально показує. З автомобілем - та ж сама ситуація. Нормальне авто, так ні, треба дорожче, яке не по карману, хоча працював в офісі через пару зупинок від дому.
Кавуся• 18 июля 2025
Автор, а вы сама водите авто?
СкрипяСердцем• 18 июля 2025
Ответ дляЗалізна пані
Самое стремное - это жить с не выросшим ребенком-мужем, который не понимает что он должен базово обеспечить свою семью, а за свои деньги ходит и покупает себе ’игрушки’. Мне бы самоуважение не позволило с таким жить. Правда.
Я могу заработать сама, но мне рядом не нужен такой мужчина. Я не буду считать его мужчиной.
СкрипяСердцем• 18 июля 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Тем более