Тримаю свічку• 18 июля 2025

Ви б одолжили чоловікові гроші на машину?

Я багато разів відписувалась що в нашій сім´ї бюджет роздільний.
Мені казали що то за сім´я, але четверть віку ми разом.
І так.
У нас роздільний бюджет тому що чоловік транжира, а я скупа і накопичую.
Дохід плюс мінус однаковий біля 35-40 тис.
На побут складаємось разом. Залишок я накопичую, а він витрачає на всілякі приблуди,техніку, гаджети тощо.
І ось він заявляє що хоче міняти машину. І йому потрібно 5000.
Ну я звісно, а я при чому?
І тут він згадує що ми сім´я , що тільки йому потрібна машина? І віе все! Для нас а я така паскуда.
Врешті буром. Не хочеш дати - одолжи!
А я і позичати не хочу. Бо він мені буде тіпа по 500 долларів віддавати. А на побут в нього вже не залишиться. І я буду сама рік тягнути сімю
Ку-кусик• 18 июля 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Где Вы видели альфонса у которого тетки живут на его территории?))
Запросто. Начиналось то все хорошо
Ку-кусик• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Ми не на чиїй території.
Наша шлюбна квартира поторощена в зоні бойових дій.
Нам знайомі дали житло за комуналку
А та потрощена куплена в шлюбі?
СкрипяСердцем• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Це мається на увазі що я збезпечую нашу спільну дитину одягом, здоров´ям та освітою
То есть обеспечение ребенка полностью на Вас. Хороший папка)))
Ку-кусик• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Ну продукти і комуналка ж чоловік?
ГендиреХтор• 18 июля 2025
Да нет, в таком случае оформлять пополам машину
СкрипяСердцем• 18 июля 2025
Ответ дляКу-кусик
Ну продукти і комуналка ж чоловік?
Чулувик - новая машина, гаджеты, видео приколы, всякие взрослые игрушки. Кетчуп и батон.
автор Тримаю свічку • 18 июля 2025
Ответ дляКинДза
Так, все не дешево. Але, між нами, ви відкладаєте більше правда ж?
А він витрачає на продукти майже всю зарплатню. Так?
Бо у мене в сімʼї також троє людей, і на продукти йде не менше 30 тис.
Я ж писала вище. Він любить всілякі цяцьки, планшети, всілякі інструменти.
Щодо продуктів тут дуже не однозначно
Я теж боролась з ним по цьому питанню
Наприклад я пишу йому список - овочі, молоко, курятина
Він все це купує і плюс всілякі ковбаски, намазки, кабаноси, кока-колу. І це харчове сміття вартує як той самий базовий набір продуктів
Ку-кусик• 18 июля 2025
Ответ дляГендиреХтор
Она и так в браке будет пополам
СкрипяСердцем• 18 июля 2025
Ответ дляГендиреХтор
Где Вы видели альфонса который оформляет машину пополам?))
автор Тримаю свічку • 18 июля 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
То есть Вы живёте с чуваком, которому срочно нужна новая машина, у вас нет жилья, но ему на это насрать бо новая машина нужна?
Автор, Вы пытаетесь уже как-то выкрутиться но получается ещё хуже)))
Я не викручуюсь. Але ви все вірно написали
Я ж вище писала на що збираю гроші.
Ку-кусик• 18 июля 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Ну тут вы уже перегнули. Автор написала основные продукты на муже и коммуналка тоже
ГендиреХтор• 18 июля 2025
Ответ дляКу-кусик
Она и так в браке будет пополам
фиг там, захочет продать продаст, автор и глазом моргнуть не успеет.
автор Тримаю свічку • 18 июля 2025
Ответ дляКу-кусик
А та потрощена куплена в шлюбі?
Так у шлюбі.
СкрипяСердцем• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Щодо продуктів тут дуже не однозначно
Я теж боролась з ним по цьому питанню
То что я и написала выше. Чулувик- Кабаносы, Кока-Колу и молоко.
Герой! Срочно дайте на машину. Видите на кока колу потратился)))
СкрипяСердцем• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Я ж вище писала на що збираю гроші.
Не давайте ему ни копейки! И впрягайте чтобы на ребенка тоже вкладывался. Идиот.
автор Тримаю свічку • 18 июля 2025
Ответ дляКу-кусик
Ну продукти і комуналка ж чоловік?
Комуналку теж я.
автор Тримаю свічку • 18 июля 2025
Ответ дляГендиреХтор
Який мені з цього зиск?
ГендиреХтор• 18 июля 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Да я не представляю, как вообще с таким жить))
Спать я бы с таким, точно не захотела, какой он бы не был там красавчик.
СкрипяСердцем• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Комуналку теж я.
Выходите за меня замуж!!!!!
Я у шлюбі буду купляти кабаноси і кока колу, а Ви все інше)))
Буду розповідати Вам яка Ви молодець)))
КинДза• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Щодо продуктів тут дуже не однозначно
Я теж боролась з ним по цьому питанню
Просто вам з ним сьогодні в ліжко лягати, а ви вже розмірковуєте, чи він не альфонс. Він забезпечує ваші головні потреби повністю, тоді коли ви витрачаєте на приємні покупки текстилю та одягу собі й дитині.
автор Тримаю свічку • 18 июля 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Выходите за меня замуж!!!!!
Буду розповідати Вам яка Ви молодець)))
Ахах. Без жартів. Я вже колись думала що мені було б набагато легше і комфортніше якби моїм чоловіком була жінка😆
СкрипяСердцем• 18 июля 2025
Ответ дляКинДза
ДЕ він забезпечує її потреби???
Він навіть не знає що на дитину теж потрібні гроші!
Я он уже хочу відбити автора в нього)))
Бо неможливо читати......
автор Тримаю свічку • 18 июля 2025
Ответ дляКинДза
Ви вважаєте одяг чи стоматолог дитині це забаганка? Чи все ж потреба?
КинДза• 18 июля 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
ДЕ він забезпечує її потреби???
Я он уже хочу відбити автора в нього)))
Бо неможливо читати......
Він купує повністю всі продукти харчування.
СкрипяСердцем• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Обробив він Вас знатно.
Звісно він скаже що це все непотрібно, бо йому на авто не вистачає.
Упир. Вам не соромно з ним жити?
автор Тримаю свічку • 18 июля 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
ДЕ він забезпечує її потреби???
Я он уже хочу відбити автора в нього)))
Бо неможливо читати......
Дякую🤩 мені аж приємно стало.
Нехай без машини, але б потягом ми подорожували містами України.
Ми б разом готували легку корисну їжу.
По черзі водили б дітей на гуртки.
І не обпісювали унітаз
СкрипяСердцем• 18 июля 2025
Ответ дляКинДза
Кабаноси і Кока колу.
Автор, я вже чекаю тему де Ви жалієтесь як Ваш чоловік Вам влаштував скандал як він купив у сім´ю кока колу і тепер йому на авто не вистачає)))))
автор Тримаю свічку • 18 июля 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Обробив він Вас знатно.
Упир. Вам не соромно з ним жити?
Судячи по всьому я не здогадувалась що щось не так, до цієї теми
КинДза• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Одяг - це приємні витрати. Стоматолога додали. Ну порахуйте, хто більше витрачає, нащо ви у мене питаєте?
Не цілуюсь з бодуна• 18 июля 2025
Нет, хочешь машину , экономит и покупает, никаких отложить . Если вы ему отдолжите, это его опускает как мужика, вы становитесь для него мамой а он ребенком …