Брехушечка• 18 июля 2025
Який рис ви зазвичай купуєте?
довгий, круглий, басматі, жасмин, пропарений?
Спілий баклажан• 18 июля 2025
Басматі та дикий, а як приспічить зробити рисові кульки з сиром та обсмажити - то будь-який пропарений беру, аби не розсипався
тогдалия• 18 июля 2025
Басмати люблю. Больше никакой. Раньше брала камолино, парбоилд и Жасмин ещё, но сейчас не нравятся
сама себе прекрасная• 18 июля 2025
Пропаренный обычно, потому что он никогда не слипается, иногда басмати, ’жасмин’
Большой секретик• 18 июля 2025
Різний. Круглий на голубці чи тефтелі. Пропарений довгий для гарніру. По акції, по мірі того як закінчуються запаси вдома