Я-ваш шанс• 18 июля в 13:50

Строїли з себе багатих, а дочку віддали голою і босою заміж та і за бідового

Є знайомі,вона дуже начальніка,вся така звізда,він мілкий підприємець.Їх батьки за кордоном вже 25років.Коротше,дивлюсь по фото-заміж вийшла мала нарешті в 23 роки.Дівчина вся в маму-понти дешеві,щось з себе строїть.І знамають житло.Вони в селі живуть.Знімають у малесенькому районному центрі,А я знаю,як мріяли і про столицю,і про обласний центр квартиру.А не можуть навіть дешеву в райцентрі хатинку)На сайті боржників у них заборона на майно (сільска хата і бізнес)величезний борг висить.Дочці весілля НЕ ЗРОБИЛИ.Дпоцибались і допонтувались і постійно ця жаба в них,хто краще живе.Так їм і треба.Бог є на світі
Perfect look• 18 июля в 14:05
Ответ дляБяки-козяки
Что-то у маньки сегодня темы тухлые, ни тебе челябинских бараков, ни мертвечука, ни сивого гетьмана. Заболела?
тцкашник убил парня, захламляет инфополе как может
Криниця щастя• 18 июля в 14:05
Ответ дляЯ-ваш шанс
Справа в тому,що ці дурбелики за 51 рік не спромоглипся дитині хоч сарай у районі купити чи придане дати,зато понти і других бачили
Девушки, уймите вашу мать.
Из вас как из рога изобилия сыпется зависть...
Посмотрите на себя со стороны
сладкий_ноябрь• 18 июля в 14:05
У вас занадто довгий ніс і язик
Садова гойдалка• 18 июля в 14:06
Ответ дляБоневтікла
Вы этот примитивный шлак по велению души сочиняете? Или это какое-то отклонение?
Нє, це вона за мотивами весілля доньки Полякової вигадала, думає, що її срачна тема так само вийде в топ)
sur_sur• 18 июля в 14:07
Ответ дляЯ-ваш шанс
Удалено администрацией...
А які ще є радощі у вашому житті?
Ще й ця розстановка ком мені когось нагадує)
Бяки-козяки• 18 июля в 14:07
Ответ дляPerfect look
То ж свої, рідненькі, не на часі їх осуджувати.
ПрипоРошенная• 18 июля в 14:07
Ответ дляЛеди_в_ночи
Я б являю яке у вас насичене життя.
Що ви слідкуєте за сторонньою особою, по соцмережах, по плітках.
Не полінувалисьтна сайт боржників зайти.
Не полінувались тему створити.
Прям заздрю вам
Білий Лосик• 18 июля в 14:08
Ото вас жаба їсть, ппц

Дай Бог щоб та дівчинка була щаслива, а не як ви)
Все будет, но потом• 18 июля в 14:10
Вот вас клинит! Вам напекло голову? Вы,от злорадствования ,станете здоровее? Жить дольше будете?
Панамку носите,чтоб ваву не напекало
Телячі ніжноСті• 18 июля в 14:10
Ответ дляЯ-ваш шанс
Їм до мене ну..як не то,що до неба,до Сонця рачки.Там люди такі,людішки.Заздрили іншим,навіть рідній сестрі і їх доці
И подпись баба Клава.))
Малявка ще та• 18 июля в 14:12
Походу жаба то у вас😁😁
Мадам Тю-лю-лю• 18 июля в 14:14
Ото Вас жаба давить!
Где тут 0?• 18 июля в 14:15
Ответ дляЯ-ваш шанс
З вашими курячими мізками їм напевно далеко до вас. Люди людішкі це про вас
Где тут 0?• 18 июля в 14:17
Ответ дляБілий Лосик
Ото вас жаба їсть, ппц

Автор спереживалась. Дівчина в 23 заміж вийшла, а її ніхто не хоче
Капитошечка• 18 июля в 14:22
Тут без окуляр видно, хто жаба!
Автор, ... а тепер розказуйте, коли вони вам ’ у борщ нагадили’, чи ви просто з такої породи, навіть слово не підберу.... перша на селі пліткарка.
автор Я-ваш шанс • 18 июля в 14:22
А інші люди дали дітям старт і не понтувались як ця сімейка.
автор Я-ваш шанс • 18 июля в 14:23
Ответ дляКапитошечка
Тут без окуляр видно, хто жаба!
Вони заздрили усім і от мають
Царевна в уггах• 18 июля в 14:23
Это ж сколько в вас говна скопилось, что вывалили его, даже текст не вычитав перед отправкой
Зараз все скажу• 18 июля в 14:23
Ответ дляЯ-ваш шанс
Удалено администрацией...
фумля, яка ж ви гидота
автор Я-ваш шанс • 18 июля в 14:24
Доцибались.Навіть на весілля і сукню не нашкребли
Капитошечка• 18 июля в 14:24
Ответ дляЯ-ваш шанс
Вони заздрили усім і от мають
Автор, запрошуйте свою ’візаві’ сюди, влаштуємо між вами батл, хто всім заздрив і що хто має))))
Радість моя• 18 июля в 14:25
Ответ дляЯ-ваш шанс
Удалено администрацией...
не знаю, що там у них, але яка ж срака у вас в житті, що ви чужим життям голову забиваєте і ще й цілу тему наваляли?)
автор Я-ваш шанс • 18 июля в 14:25
А лазять як павліни..Землю по під собою не бачать.На людей звисока
Мотористка• 18 июля в 14:25
Оу... яка ви приємна жіночка, не Боже таких як ви знайомих мати
Капитошечка• 18 июля в 14:25
Ответ дляЯ-ваш шанс
Удалено администрацией...
ви тримали свічку??? ви ж жінка, у вас є діти... будуть, чи може є онуки...зупиніться.
автор Я-ваш шанс • 18 июля в 14:25
Я така рада,що в них так!
Бензопирен• 18 июля в 14:25
А вы автор наверно сильно успешная и семья у вас и муж богатый что время есть ее проверять на сайте боржників . Вот же жаба душит вас
автор Я-ваш шанс • 18 июля в 14:26
У нас все життя з ними конфлікти
автор Я-ваш шанс • 18 июля в 14:26
А ще і хату заберуть за борги
Капитошечка• 18 июля в 14:26
Ответ дляЯ-ваш шанс
У нас все життя з ними конфлікти
оооо, коліться, що ділите)))