Я-ваш шанс• 18 июля в 13:50

Строїли з себе багатих, а дочку віддали голою і босою заміж та і за бідового

Є знайомі,вона дуже начальніка,вся така звізда,він мілкий підприємець.Їх батьки за кордоном вже 25років.Коротше,дивлюсь по фото-заміж вийшла мала нарешті в 23 роки.Дівчина вся в маму-понти дешеві,щось з себе строїть.І знамають житло.Вони в селі живуть.Знімають у малесенькому районному центрі,А я знаю,як мріяли і про столицю,і про обласний центр квартиру.А не можуть навіть дешеву в райцентрі хатинку)На сайті боржників у них заборона на майно (сільска хата і бізнес)величезний борг висить.Дочці весілля НЕ ЗРОБИЛИ.Дпоцибались і допонтувались і постійно ця жаба в них,хто краще живе.Так їм і треба.Бог є на світі
Люблю ВалЄру• 18 июля в 14:26
Авторка чи то заздрить, чи змонить когось кого знає...
Ва ці люди дорошу перейшли? Яке Вам діло до них....
Тема- бред
автор Я-ваш шанс • 18 июля в 14:27
Підуть в сарай жити
автор Я-ваш шанс • 18 июля в 14:27
Не дати доці нічого
Білий Лосик• 18 июля в 14:30
Ответ дляЯ-ваш шанс
А інші люди дали дітям старт і не понтувались як ця сімейка.
Так в них донька розумна, на відміну від ваших) Сама стартанути може.

І може собі дозволити вийти заміж за коханого, а не за багатія.

Ось така щаслива дитина виросла, бачте. Потіштеся за неї.
Мексиканочка• 18 июля в 14:31
Ответ дляЯ-ваш шанс
Не дати доці нічого
Ви багато дали своїй?
Молчалка• 18 июля в 14:34
Ответ дляЯ-ваш шанс
Не дати доці нічого
вони дали мiзки доцi, щоб тут ...уйню не строчити
Пишу вірші, дорого• 18 июля в 14:35
А ви яким боком? Може ще англійську королеву обговорите? Живіть своє життя
Пешеходик• 18 июля в 14:36
Интересно , сколько сейчас платят за такой тупой троллинг ?
Кава з адреналіном• 18 июля в 14:40
я думала это про олю полякову тема)
Елена 1919• 18 июля в 14:50
То,что свадьбу не делали- респект! Какого...кормить толпу ...тем более село...пригласят 20 человек,а придут все равно все)))
Вірю, я повірив• 18 июля в 14:51
блін, думала інсайд про весілля доньки Полякової. Що плаття, гола в платті - боса- і в віночку. Розчарування дня...
Правильно_Валерчик• 18 июля в 14:59
😂😂😂 а
Ваша жаба набагато більша за їхню. Це ж як вас вкурвило, що ви так прицільно слідкуєте за чужим життям, ще й на сайті боржників перевіряєте
ЯниЯ• 18 июля в 15:00
Ух ти! Наче в селі побувала, де на базарі місцеві пліткарки Ганька та Гапка перемивають кістки односельцям.
Анонимарик• 18 июля в 15:00
Ответ дляДоставучая
Удалено администрацией...
Тобі ж вернеться,не грайся з такими прийомчиками
ЯниЯ• 18 июля в 15:02
Ответ дляЯ-ваш шанс
Не дати доці нічого
Не те що Ви. Ви б дали! Тільки ж нема що дати, еге?
автор Я-ваш шанс • 18 июля в 15:10
Ответ дляБілий Лосик

Не смішІТЬ .Така розумна,що зп 12 тис))І вийшла за негарного і бідного
автор Я-ваш шанс • 18 июля в 15:11
Бо треба було людьми бути.Весь район сміється
Весотехник• 18 июля в 15:32
Ответ дляЯ-ваш шанс
Ви не людина, почніть з себе
ЯниЯ• 18 июля в 15:56
Ответ дляPerfect look
тцкашник убил парня, захламляет инфополе как может
У Вас ТЦК уже как навязчивая идея. Может к психиатру запишетесь?
ЯниЯ• 18 июля в 15:58
Ответ дляЯ-ваш шанс
Доцибались.Навіть на весілля і сукню не нашкребли
Ой, ну переграєте вже.
Дую на вітер• 18 июля в 17:21
Ответ дляЯ-ваш шанс
Їм до мене ну..як не то,що до неба,до Сонця рачки.Там люди такі,людішки.Заздрили іншим,навіть рідній сестрі і їх доці
Вас саму от себя не тошнит? Базарная баба.
Зроблено у 80-х• 18 июля в 17:43
Ответ дляЩаслива Я
В сели скукота ни ничних клубив ни боулинга
Як вони там живуть
Клюб є!
Білий Лосик• 18 июля в 18:53
Ответ дляЯ-ваш шанс
То у вашій нездоровій уяві) А вона собі може дозволити як хоче і за кого хоче)

А ви себе заспокоюйте тим, що з неї нібито весь район сміється

Ви така жалюгідна