Чудовий каламбур• 18 июля 2025

Мутації генов при онкології

Таке питання, у кого рідні, особливо мама та бабуся мали рак, то ви робили якісь аналізи на мутації? Я ось дізналась що треба робити, а потім ще і видаляти і яєчники і молочні залози, якщо мутація є. Я щось взагалі в печалі… у нас онкологія по жіночій лінії, думаю треба збирати гроші на той аналіз… а як тоді бути… дуже страшно все видаляти, хотілось би дітей… якщо шо, мені 36
Ніколи не збрешу• 18 июля 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
У мене підозра, що просто наука ще не дійшла до високої якості цього аналіза.

Не хворійте!
Дошла, просто так бывает .
Ніколи не збрешу• 18 июля 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
Здоровʼя вам!
Дякую
автор Чудовий каламбур • 18 июля 2025
Ответ дляНевісточка ж
вы для начала сдайте маркеры - а то сразу на мутации!
Які маркери? Я не хворію, питання на майбутнє
Невісточка ж• 18 июля 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
у вас есть дети до 36 лет? если нет - то сдайте CA-125
автор Чудовий каламбур • 18 июля 2025
Ответ дляНевісточка ж
Є доросла дитина. Так онкомаркер це інше зовсім, це показує стан зараз. А той тест показує в перспективі які відсотки захворіти певними видами рака
Невісточка ж• 18 июля 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
я сдавала с онко по гистологии - мутаций нет - прошла после операции химиотерапию и все
Спасу мир• 18 июля 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
Автор,заспокойтеся. Рак не тільки від мутації генів буває. І дуже часто не від неї.Просто не нехтуйте щорічними оглядами та звертайтесь вчасно до лікарів, коли відчуваєте щось не те в організмі
автор Чудовий каламбур • 19 июля 2025
Ответ дляСпасу мир
Дякую 🙏
ХикориДикори• 19 июля 2025
Ответ дляНевісточка ж
А при чем тут дети до 36 лет? Где связь?
Невісточка ж• 19 июля 2025
Ответ дляХикориДикори
не знаю насколько это точно - но поздние роды или вообще их отсутствие одна из причин рака яичника - мне так врачи говорили
Вся в кредитах• 19 июля 2025
Ответ дляНевісточка ж
У свекрови трое детей. Родила в 20, 22 и 33. Умерла от рака яичника в 75.
ol_kin• 31 июля 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Ну все залежить від історії хвороби.
Ці мутації характерні ранньою онкологією у пацієнтів.
Якщо ваші рідні захворіли у похилому віці, то з великою вірогідністю це не має відношення до мутації.

Маючи обтяжливий сімейний анамнез ви і без мутації маєте вищі ризики. А це значить, що вам регулярно треба проходити обстеження.
Моя сестричка регулярно проходила, бо її мама в 40 померла від раку. Обстеження повне з метою пройшла в вересні, а 8 квітня потрапила в лікарню з перитонітом, з´ясувалося рак яєчника 2 стадія, поки виясняли який рак і обстеження перейшов 4 стадію, дуже агресивна форма раку.