Куратор дебошей• 19 июля в 10:14
Что сдать лучше чтоб проверить сахар в крови?
У сына сухо после ночи во рту что сдать гликованый гемоглобин или просто глюкозу?
Звездолётчица• 19 июля в 10:34
Початок діабету 2 типу на стадії інсуліну резистентності аналізами в лабораторії важко зловити. Мені краще моніторити цукор протягом дня звичайним глюкометром до та після їжі.
В моєму випадку теж сухість була плюс інші симптоми, натощак цукор норм, аналізи норм, а бувало після їжі до 13, виправила дієтами зараз до 9. А якби продовжувала старий образ життя, то зараз був би нормальний такий діабет.
В любому випадку ендокринолог на перші пів року всім з ір , початковою та середньою формою діабету 2 типу каже дієта та фізактивність. Без таблеток.
Анонім Завгосп• 19 июля в 10:39
Ответ дляЗвездолётчица
И вам с 9 норм? Дальше не лечат?
ВсеПроВсехЗнаю• 19 июля в 10:39
Ответ дляЗвездолётчица
При чем тут второй тип ? У автора ребёнок
ВсеПроВсехЗнаю• 19 июля в 10:40
Ответ для220В
Сахар и инсулин
Инсулин не нужно. Глюкоза натощак и гликированный гемоглобин
ВсеПроВсехЗнаю• 19 июля в 10:41
Ответ дляЗвездолётчица
А з цукром 9 у вас який діабет ? Це дуже високий показник
Анонім Завгосп• 19 июля в 10:41
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Возраст ребенка мы не знаем
ВсеПроВсехЗнаю• 19 июля в 11:04
Ответ дляАнонім Завгосп
Возраст ребенка мы не знаем
Ну ок, може дитині 50+
Анонім Завгосп• 19 июля в 11:12
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Ну ок, може дитині 50+
Вы считаете что диабет может быть только в 50 лет?
И у 15-летних бывает.
ВсеПроВсехЗнаю• 19 июля в 11:12
Ответ дляАнонім Завгосп
И у 15-летних бывает.
Бывает , но 1 типа
Фісташкова кава• 19 июля в 11:39
Ответ дляЗвездолётчица
После еды и должен повышаться, до 13 норм. Он для этого и выделяется))